Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Javena']Jaka kochana czarnulka. Podnosimy wysoko dziewczynke. Link do bazarku mi sie nie otworzył.[/QUOTE] Dzieki za odwiedziny Chabuni. Link postaram sie wyslać jescze raz.
  2. Dziewczyny a jest już ktoś kto moze odbyć wizytę przedadopcyjną - bo teraz najpilniejsze ?
  3. [quote name='justyska2']dziękujemy, dziękujemy :) staram się znaleźć :D[/QUOTE] Piesek ma jakieś ogłoszenia oprocz wątku tutaj?
  4. Cudowne wieści, niesamowite, żeby jak najszybciej ta wizyta ..... :lol:
  5. [quote name='iwstar58']Viki się przypomina. Ja też..[/QUOTE] Pati pewnie na bazarku bo tam sie dziś działo ....:lol: :lol: :lol:
  6. [quote name='barb']I zapraszaj Wikuniu pięknie na swój bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/212478-Psio-ciuszkowo-różnościowy-dla-suni-nadzianej-na-druty-do-godz20.00-16.08.2011[/url] ;)[/QUOTE] Ale jak ma Wikunia zapraszać kiedy od wczoraj nikt oprocz mnie do niej nie zajrzał :mad:
  7. No wlaśnie niech cię wreszcie domek wypatrzy ....
  8. Ja również podniosę i z calego serca życze pieskowi domku jak najprędzej.
  9. [quote name='caryca26']Jeszcze nie dziś. Ale już niedługo:) Dzisiaj idę do Kajtula z wizytą.Przekaże mu buziaczki od cioteczek:)[/QUOTE] Fotki jakieś nowe Kajtunia prosiłybyśmy jesli można ... :lol:
  10. Chodzi o tego samego pieska, o ktorym pisała Sunia2000 ? To bylaby naprawdę dobra wiadomość.
  11. [quote name='lewitka']śmigaj w górę Viki![/QUOTE] I zapraszaj Wikuniu pięknie na swój bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/212478-Psio-ciuszkowo-różnościowy-dla-suni-nadzianej-na-druty-do-godz20.00-16.08.2011[/url] ;)
  12. [quote name='barb']Neczko dałaś znać, ze Chaba to też Tunia - szkoda by było żeby tyle ogłoszeń sie zmarnowało ...[/QUOTE] Cisza ...:shake:
  13. Jestem na zaproszenie z bazarku Wiki. Najbardziej mi żal wlasnie takich psow jak Ahmed, ktore straciły dom z powodu śmierci wlascicieli. Przydałoby mu sie więcej zdjęć. A ja z kolei chcialabym zaprosić na wątek malutkiej suni ze schroniska dla bezdomnych zwierzat wOrzechowcach, ktory malo kto odwiedza [url]www.dogomania.pl/threads/205770-Sunia-z-domu-tymczasowego-w-Przemyslu-wrocila-do-schroniska-w-Orzechowcach[/url].
  14. [quote name='Neczka']Jasne, jutro powiem, dziś zapomniałam całkiem o tym ;)[/QUOTE] Neczko dałaś znać, ze Chaba to też Tunia - szkoda by było żeby tyle ogłoszeń sie zmarnowało ...
  15. Na [url]www.adopcje.org[/url] Wiki nadal pięknie się prezentuje na pierwszym miejscu w woj dolnośląskim. :lol: Oby ją tam wypatrzono.
  16. Do góry maleńka. Znow nikt do Ciebie nie zajrzał :shake:
  17. [quote name='sunia2000']Wakacje, urlopy, poza tym pies bezpieczny poza schronem to już nie ma takiego zainteresowania jego losem:([/QUOTE] Ale na bazarku dziś drgnęlo. Musisz tylko wyjasnić jak dziala ręczna maszynka do strzyzenia. :lol: - klientka pyta.
  18. [quote name='sunia2000']Tak, przyszedł, aktywowałam:)[/QUOTE] To kilka nowych ogłoszeń jest. A na [url]www.adopcje.org[/url] Wiki dalej na pierwszym miejscu. Póki co nikt jej nie wykopał. :multi: Może zostanie zauwazona. Te stare ogloszonka też prawie wszystkie są. Sprawdzalam wg linkow. Chyba tylko na petsy nie znalazlam i na cafe animal tez nie udalo mi sie znaleźć. Tylko czemu tak pusto sie zrobiło na wątku? :shake:
  19. Pusto tu, cicho i smutno. Nikt do ciebie nie zagląda Chabuniu/Tuniu. :shake:
  20. [quote name='barb']Zrobione. Dane do aktywacji ogloszenia powinny przyjść na Twój mail, bo go podalam.[/QUOTE] Sprawdzalaś moze pocztę ? Przyszedł link do aktywacji?
  21. [quote name='barb']To może szybciej będzie zrobić nowe.[/QUOTE] Zrobione. Dane do aktywacji ogloszenia powinny przyjść na Twój mail, bo go podalam.
  22. [quote name='sunia2000']Tak, ale tam chyba nie da się odnowić, przynajmniej ja nie wiem jak:([/QUOTE] To może szybciej będzie zrobić nowe.
  23. [url]http://wroclaw.freecf.pl/konala-nadziana-na-drut-cudem-uratowana_a33651[/url] tu jest adres gdzie jej ogloszenie wygasło /napisane, ze przeniesione do archiwum/- to jakiś portal wroclawski. Nie wiem czy można wznowić czy trzeba umieszczać na nowo?
×
×
  • Create New...