Jestem na zaproszenie z bazarku Wiki. Najbardziej mi żal wlasnie takich psow jak Ahmed, ktore straciły dom z powodu śmierci wlascicieli. Przydałoby mu sie więcej zdjęć. A ja z kolei chcialabym zaprosić na wątek malutkiej suni ze schroniska dla bezdomnych zwierzat wOrzechowcach, ktory malo kto odwiedza [url]www.dogomania.pl/threads/205770-Sunia-z-domu-tymczasowego-w-Przemyslu-wrocila-do-schroniska-w-Orzechowcach[/url].