barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
To do Świnoujścia ją zawieźliście?
-
[quote name='sunia2000']Niektóre się powtarzają, ale nawet jak sunia na nich już była, to pewnie jej ogłoszenie zleciało na dalsze strony, trzeba ludziom cały czas pokazywać pyszczki naszych psiaków, aż je ktoś zauważy:)[/QUOTE] To jeszcze raz wielkie dzięki. I gratuluję pierwszego miejsca Wiki.
-
Rambo wyjechał na Mazury i rozpoczął nowe szczęśliwe życie !!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zielona2']Aukcja jest zakończona, myślę jednak, że zawsze można zrobić przelew na konto Fundacji. W tytule można napisać że to dla Rambo, a jeśli dodasz że to darowizna to chyba można ją później odliczyć w PIT. W Fundacji osoba robiąca rozliczenia ma dane kontaktowe aby przekazać pieniądze do opiekunów Rambo.[/QUOTE] Ok, jeśli tak można to wyśle chociaz "jedną koniczynkę" :roll: -
Rambo wyjechał na Mazury i rozpoczął nowe szczęśliwe życie !!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Barb, nie sądzę żeby się ktoś po trzech czy czterech latach zgłosił po naszego Rambo, a skąd on, gdzie on był, to kto to wie, chłop swoje opowieści snuł, a potem jak byłam z Justyną to baba swoje. No ale jedno jest pewne, znieczulica jest okropna, pies przy drodze, ledwo żywy, ludzie chodzą i ich to gie obchodzi, dopiero musiała jechać taka wariatka jak ja, żeby zareagować!!!! Czy to nie jest żałosne, to ludzkie podejście do wszystkiego, bo przecież nie tylko o psach mowa!!![/QUOTE] Agulu ja mam bzika na punkcie zaginionych zwierząt. Na Dogo zawsze wchodzę najpierw do działu psy zaginione/ukradzione. Ludzie szukają swoich zwierzaków po kilka lat. [I][/I] Dlatego myslalam, żeby go wstawić w bazę zaginionych - owszem odebrany z interwencji ale wcześniej się bląkal, nie wiadomo skąd się wziął i może ktoś go szuka i pozna. Ale decyzja oczywiście do was należy - czy to dobry pomysł czy nie. A tak na marginesie zdolna z ciebie poetka Agulu. :lol: No i oczywiście wyślę jakiś symboliczny datek na Rambusia na Fundację Dr Lucy -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Bardzo udany filmik i zdolna autorka. Pozdrawiam ją cieplutko ze ...Szczecina. ;) -
Ale do północy jeszcze troche czasu to trzeba pilnować, żeby jej ktoś nie wyprzedził. :crazyeye: I wielkie dzięki za zamówione dla Chaby ogłoszenia. Masz tyle potrzebujacych psow i jeszcze sie zaangazowałaś... Ale te ogłoszenia będą na innych portalach niz te robione przez Neczkę ? Bo szkoda żeby sie dublowały. Poza tym Neczka w swoich nie dawala info o pobycie malej w domu tymczasowym. A wedlug mnie to chyba warto zaznaczyć - że jest przyzwyczajiona do chodzenia na smyczy, przebywania w mieszkaniu itp. Zresztą jak uważasz, że będzie lepiej?
-
[quote name='Saphira']To się nazywa zaradność życiowa. A ja po Frycię do Przemyśla 2 dni zapieprzałam. a przecie mogli mi ją kurde do Torunia podrzucić. A co może kurde nie mogli:cool3:[/QUOTE] A jest już Frycia wstawiona do działu psy w nowych domach ?
-
[quote name='barb']Trzeba trzymać "ręke na pulsie" żeby nie zostala wyprzedzona. :lol:[/QUOTE] No jak tam Wiki dalej pierwsza?
-
[quote name='sunia2000']Pakiecik ogłoszeń już zamówiony:)[/QUOTE] Wielkie dzięki ale będą na innych portalach niż Neczki? Ale ty sama masz przecież tyle potrzebujących psiaków....
-
Nie wiem o ktore psy chodzi, ale Pani mieszka w Orłach, ma też gromadkę kotow. Fajnie, ze już jesteś z powrotem na dogo - to ja mogę odpuścić. Podnosilam wątki pracowicie ale teraz luzik i dalsze urlopowanie bez komputera. :lol:
-
Trzeba trzymać "ręke na pulsie" żeby nie zostala wyprzedzona. :lol:
-
Wydaje mi się, ze Wiki jest w czołowce bazarku. Czy dobrze policzylam głosy ?
-
[quote name='Jo37']Odwiedzam sunię.[/QUOTE] I klikaj kochana przy okazji :lol:
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A co z filmikiem będzie zmontowany z tego co jest? -
Dwa tygodnie temu spotkalam fantastyczną Panią. Ma cztery psy ze Schroniska w Orzechowcach i zawsze bierze te najbardziej poszkodowane, których jak mowi nikt by nie wziął. Jedną kaleką sunię trzeba wynosić do ogrodu na rękach. Może jest gdzieś też taka cudowna Pani/Pan dla Cliefforda?
-
Rambo wyjechał na Mazury i rozpoczął nowe szczęśliwe życie !!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Dziewczyny może to głupie ale czy wstawiałyście Rambo w baze zwierząt zaginionych? On został co prawda odebrany ale jak trafił do chłopa tak naprawdę nie wiadomo? Możę komuś zginął, zostal ukradziony?[/QUOTE] To znaczy wiadomo, że go chłop znalazł ale jak doszło do tego, że Rambo się bląkał - tego nie wiemy. Zawsze najpierw zakladam, że pies nie jest po prostu wyrzucony. A ta aukcja z koniczynkami już sie skończyła? Chyba za poźno o niej przeczytałam. -
[quote name='barb']Zaglądam do Fugi i podnoszę :lol:[/QUOTE] A wszystkich, ktorzy pomogają/kibicują Fudze i tu zagladają proszę aby przy okazji klikali w link [url]www.pustamiska.pl[/url] Z jednego kompuera mozna kliknąć tylko jeden raz dziennie -w ten sposóbkarmimy glodne psiaki, ale kliknięć potrzeba baaardzo dużo, żeby napełniać miseczki. :lol:
-
[quote name='Saphira']Ja też zaglądam i kliknęłam na pustą miskę;)[/QUOTE] Ja kliknęłam zaraz po północy. :lol:
-
[quote name='Nikaragua']też zaglądam[/QUOTE] I klikaj :lol:
-
Zaglądam do Fugi i podnoszę :lol:
-
Prośba do wszystkich odwiedzajacych Clifforda - klikamy raz dziennie z jednego komputera http://www.pustamiska.pl/ i karmimy w ten sposób potrzebujące psiaki.
-
Prośba do wszystkich odwiedzajacych Mozzarta - klikamy raz dziennie z jednego komputera [url]http://www.pustamiska.pl/[/url] i w ten sposób karmimy psiaki.
-
Prośba do wszystkich odwiedzajacych Carlę - klikamy raz dziennie z jednego komputera [url]http://www.pustamiska.pl/[/url] - karmimy w ten sposób psiaki.
-
I nikt się nie odezwał. Ale proszę wszystkich ktorzy tu zaglądaja :cool3:o klikanie w link [B][url]www.pustamiska.pl[/url][/B] Z jednego komputera można klikać raz dziennie - w ten sposób pomagamy karmić psiaki.