barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Dzięki za podniesienie Chaby. Wiadomo coś o psie ze stacji ? A moze masz juz jakąś odpowiedź z SM? Na stronie UM w Jaroslawiu nie ma jak na razie zadnego info o zlapaniu takiego pieska.
-
[quote name='Neczka']Przybiegłam. Udostępniłam. Zaprosiłam :D[/QUOTE] Ale na schroniskowym Facebooku nie ma Cindy i Jenny ???? !!!!:shake:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Gonia13']:crazyeye:Toż to klon mojej suni:crazyeye:.[/QUOTE] Ale która Carla czy Astra?
-
Ja niestety wiem tylko tyle. Ale moze odezwie sie ktoś bardziej zorientowany.
-
Nie w pasku. Czasem zwierzak jest przemieszczany z dalszego miejsca na bliższe. Przewaznie jak ma nowe zdjęcia. Na przyklad ostatnio Hackenbusch. Albo jak pamiętam Ufo.
-
To wprawdzie watek Carli ale Astra naprawdę jest piekna. Na takie male, puchate psy raczej szybko znajduja sie chętni. A ona dodatkowo po sterylce i w miarę młoda... Mozna by umieścić taką puchatą fotkę w Psach do adopcji na pierwszej stronie? Moze prędzej ktoś zwroci na nią uwage
-
Tak myślisz? Ja ją tyle czasu oglaszałam bez skutku. Moze Twoje ogłoszenia przeniosą Chabie szczęście.
-
Widzialam Judyma w dziale "Brzydkie kaczątko" - na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Zaglądalaś tam?
-
[quote name='Neczka']Nic mi się nie otwiera... :shake:[/QUOTE] Link zle sie wkleił ale widzę, że trafilas do Cindy i Jeny. Na przygarnijzwierzaka sa obok siebie dwa ogloszenia Chaby - zrobione przeze mnie i Twoje. Usunąć swoje?
-
Niestety duzo fajnych psow tkwi w schronisku przez wiele lat pomimo oglaszania. Chyba po prostu jedne mają więcej szczęścia inne mniej. Ale przyznam ze choć często zaglądam na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] nigdy nie zauwazylam że te sunie sa takie ladne.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/1800...0#post17185410[/url] - Neczko zajrzyj koniecznie
-
[quote name='barb']Neczko zajrzyj na nowy wątek Cindy i Jeny. http://www.dogomania.pl/threads/180064-Matka-i-córka.Jenny-i-Cindy.11-lat-razem.11-lat-samotne.Potrzebny-tekst-do-ogłoszeń?p=17185410#post17185410
-
Neczko zajrzyj na nowy wątek Cindy i Jeny.
-
Neczko dobrze by było gdybyś zajrzala na nowy wątek Cindy i Jenny - jesli nikt z tego watku jeszcze sie z toba nie kontaktował. Chodzi o kontakt do ogloszeń.
-
[quote name='Neczka']Trzeba się w końcu wziąć ostro za ogłaszanie dziewczynki. Zaraz siadam do ogłoszeń :roll:[/QUOTE] Chaba miala trochę ogłoszeń, ale część się zdezaktualizowala. Byla oglaszana od grudnia 2010. Zostały na [url]www.adopcje.org[/url] i przygarnij zwierzaka Jeszcze na Przemyslaku jest ale wystepuje tam jako czteromiesięczna (nie moje)
-
Ale przynajmniej coś się dzieje na wątku. Ktoś tu zagląda. I na Facebooku psinki są. Na stronę schroniska jest ponad czterdzieści pięć tysięcy wejść, z tego do Cindy... 2556, do Jenny niestety znacznie mniej bo tylko 244. A czemu taka róznica? A tak wogole to bardzo ladne psy i wcale nie widać że już starsze.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='muza_51']Ja też z Jarosławia. Jeżeli będzie potrzebna pomoc to proszę o kontakt. W miarę możliwości będę do dyspozycji. Pozdrawiam Marta[/QUOTE] A zaglądasz czasem na inne orzechowskie wątki?
-
Też oglaszałam Bubu - na Przemyślaku - to taki lokalny portal. Ale bez efektu - niestety.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='siekowa']Czy na dogo jest jakiś wolontariusz z tego schroniska? Kontakt z pierwszego postu nadal można podawać do ogłoszeń? Pomóżcie promować dziewczyny na FB [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.185229198199696.47608.148097168579566[/URL][/QUOTE] Zapytaj Neczki, ktora wrocila na Dogo - bo to kontakt na nia. W ogloszeniach, ktore ja robilam podawalam zawsze namiary na schronisko. Proponuję zapytać Neczkę lub z Kierownika Schroniska w Orzechowcach ; mail [email][email protected][/email] lub tel.166720707 Co do Facebooka to slabo sie w nim orientuję ale jakoś sie postaram.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wolontariuszką w Orzechowcach jest Neczka. Ale codziennie mozna kontaktować sie z Kierownikiem tel. 16 6720707 - jest na stronie schroniska. Jesli chodzi o informacje o psach to na pewno chetnie ich udzieli. Tym bardziej że z adopcjami ostatnio kiepsko. A gdzie wypatrzyłaś Bubu? Na stronie schroniska?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Przed chwilą trafilam na ogloszenie o suńkach na [url]http://www.eprzemysl.pl/?p=513[/url]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Tez tak kiedyś myslałam - że warto robić ogłoszenia. I naprawdę dużo ich robilam. Trochę "orzeszkow" z pewnością znalazlo dzieki nim domy. Ale kiedy zwierzaki są oglaszane bez przerwy przez wiele miesięcy i nic - to przychodzi zwątpienie. :-( Na przyklad maleńka sunia z wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/205770-Sunia-z-domu-tymczasowego-w-Przemyslu-wrocila-do-schroniska-w-Orzechowcach[/url] od początku grudnia na kilku portalach i dalej w schronisku - a przecież szczeniaczki najszybciej znajduja domy ! :shake: Ale wydaje mi się, ze akurat Cindy i Jenny nie są aktualnie nigdzie oglaszane - poza strona schroniska. Gdybyś chciala to na pewno bylyby Ci wdzięczne - moze akurat masz szczęśliwą rękę!?;)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Szkoda... A ma ponad 2000 wejść na stronie schroniska i sporo ogloszeń. A moze dodać jej na stronę te nowe zdjęcia z wątku ?
-
[quote name='OlaLola']Może ktoś mógłby im porobić ogłoszenia??[/QUOTE] Czy myslisz, ze ogloszenia pomoga gdy w Schronisku jest tyle psów młodych, ,,w typie rasy", ogłaszanych na róznych portalach i w lokalnych gazetach a mimo to nikt ich nie chce ? I przybywaja coraz to nowe?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Myslę, że nie zasmiecasz wątku. Do maleńkiej Chaby niewiele osob niestety zagląda. Dobrymi radami jak mowia jest piekło wybrukowane ale mam nadzieje, że na cos się przydadzą, a przy okazji Chaba zostala pare razy podniesiona do góry. Daj znać jak sie czegoś dowiesz. A moze Neczka będzie coś wiedzieć prędzej?