Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Dzięki za podniesienie Chaby. Wiadomo coś o psie ze stacji ? A moze masz juz jakąś odpowiedź z SM? Na stronie UM w Jaroslawiu nie ma jak na razie zadnego info o zlapaniu takiego pieska.
  2. [quote name='Neczka']Przybiegłam. Udostępniłam. Zaprosiłam :D[/QUOTE] Ale na schroniskowym Facebooku nie ma Cindy i Jenny ???? !!!!:shake:
  3. [quote name='Gonia13']:crazyeye:Toż to klon mojej suni:crazyeye:.[/QUOTE] Ale która Carla czy Astra?
  4. Ja niestety wiem tylko tyle. Ale moze odezwie sie ktoś bardziej zorientowany.
  5. Nie w pasku. Czasem zwierzak jest przemieszczany z dalszego miejsca na bliższe. Przewaznie jak ma nowe zdjęcia. Na przyklad ostatnio Hackenbusch. Albo jak pamiętam Ufo.
  6. To wprawdzie watek Carli ale Astra naprawdę jest piekna. Na takie male, puchate psy raczej szybko znajduja sie chętni. A ona dodatkowo po sterylce i w miarę młoda... Mozna by umieścić taką puchatą fotkę w Psach do adopcji na pierwszej stronie? Moze prędzej ktoś zwroci na nią uwage
  7. Tak myślisz? Ja ją tyle czasu oglaszałam bez skutku. Moze Twoje ogłoszenia przeniosą Chabie szczęście.
  8. Widzialam Judyma w dziale "Brzydkie kaczątko" - na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Zaglądalaś tam?
  9. [quote name='Neczka']Nic mi się nie otwiera... :shake:[/QUOTE] Link zle sie wkleił ale widzę, że trafilas do Cindy i Jeny. Na przygarnijzwierzaka sa obok siebie dwa ogloszenia Chaby - zrobione przeze mnie i Twoje. Usunąć swoje?
  10. Niestety duzo fajnych psow tkwi w schronisku przez wiele lat pomimo oglaszania. Chyba po prostu jedne mają więcej szczęścia inne mniej. Ale przyznam ze choć często zaglądam na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] nigdy nie zauwazylam że te sunie sa takie ladne.
  11. [url]http://www.dogomania.pl/threads/1800...0#post17185410[/url] - Neczko zajrzyj koniecznie
  12. [quote name='barb']Neczko zajrzyj na nowy wątek Cindy i Jeny. http://www.dogomania.pl/threads/180064-Matka-i-córka.Jenny-i-Cindy.11-lat-razem.11-lat-samotne.Potrzebny-tekst-do-ogłoszeń?p=17185410#post17185410
  13. Neczko zajrzyj na nowy wątek Cindy i Jeny.
  14. Neczko dobrze by było gdybyś zajrzala na nowy wątek Cindy i Jenny - jesli nikt z tego watku jeszcze sie z toba nie kontaktował. Chodzi o kontakt do ogloszeń.
  15. [quote name='Neczka']Trzeba się w końcu wziąć ostro za ogłaszanie dziewczynki. Zaraz siadam do ogłoszeń :roll:[/QUOTE] Chaba miala trochę ogłoszeń, ale część się zdezaktualizowala. Byla oglaszana od grudnia 2010. Zostały na [url]www.adopcje.org[/url] i przygarnij zwierzaka Jeszcze na Przemyslaku jest ale wystepuje tam jako czteromiesięczna (nie moje)
  16. Ale przynajmniej coś się dzieje na wątku. Ktoś tu zagląda. I na Facebooku psinki są. Na stronę schroniska jest ponad czterdzieści pięć tysięcy wejść, z tego do Cindy... 2556, do Jenny niestety znacznie mniej bo tylko 244. A czemu taka róznica? A tak wogole to bardzo ladne psy i wcale nie widać że już starsze.
  17. [quote name='muza_51']Ja też z Jarosławia. Jeżeli będzie potrzebna pomoc to proszę o kontakt. W miarę możliwości będę do dyspozycji. Pozdrawiam Marta[/QUOTE] A zaglądasz czasem na inne orzechowskie wątki?
  18. Też oglaszałam Bubu - na Przemyślaku - to taki lokalny portal. Ale bez efektu - niestety.
  19. [quote name='siekowa']Czy na dogo jest jakiś wolontariusz z tego schroniska? Kontakt z pierwszego postu nadal można podawać do ogłoszeń? Pomóżcie promować dziewczyny na FB [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.185229198199696.47608.148097168579566[/URL][/QUOTE] Zapytaj Neczki, ktora wrocila na Dogo - bo to kontakt na nia. W ogloszeniach, ktore ja robilam podawalam zawsze namiary na schronisko. Proponuję zapytać Neczkę lub z Kierownika Schroniska w Orzechowcach ; mail [email][email protected][/email] lub tel.166720707 Co do Facebooka to slabo sie w nim orientuję ale jakoś sie postaram.
  20. Wolontariuszką w Orzechowcach jest Neczka. Ale codziennie mozna kontaktować sie z Kierownikiem tel. 16 6720707 - jest na stronie schroniska. Jesli chodzi o informacje o psach to na pewno chetnie ich udzieli. Tym bardziej że z adopcjami ostatnio kiepsko. A gdzie wypatrzyłaś Bubu? Na stronie schroniska?
  21. Przed chwilą trafilam na ogloszenie o suńkach na [url]http://www.eprzemysl.pl/?p=513[/url]
  22. Tez tak kiedyś myslałam - że warto robić ogłoszenia. I naprawdę dużo ich robilam. Trochę "orzeszkow" z pewnością znalazlo dzieki nim domy. Ale kiedy zwierzaki są oglaszane bez przerwy przez wiele miesięcy i nic - to przychodzi zwątpienie. :-( Na przyklad maleńka sunia z wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/205770-Sunia-z-domu-tymczasowego-w-Przemyslu-wrocila-do-schroniska-w-Orzechowcach[/url] od początku grudnia na kilku portalach i dalej w schronisku - a przecież szczeniaczki najszybciej znajduja domy ! :shake: Ale wydaje mi się, ze akurat Cindy i Jenny nie są aktualnie nigdzie oglaszane - poza strona schroniska. Gdybyś chciala to na pewno bylyby Ci wdzięczne - moze akurat masz szczęśliwą rękę!?;)
  23. Szkoda... A ma ponad 2000 wejść na stronie schroniska i sporo ogloszeń. A moze dodać jej na stronę te nowe zdjęcia z wątku ?
  24. [quote name='OlaLola']Może ktoś mógłby im porobić ogłoszenia??[/QUOTE] Czy myslisz, ze ogloszenia pomoga gdy w Schronisku jest tyle psów młodych, ,,w typie rasy", ogłaszanych na róznych portalach i w lokalnych gazetach a mimo to nikt ich nie chce ? I przybywaja coraz to nowe?
  25. Myslę, że nie zasmiecasz wątku. Do maleńkiej Chaby niewiele osob niestety zagląda. Dobrymi radami jak mowia jest piekło wybrukowane ale mam nadzieje, że na cos się przydadzą, a przy okazji Chaba zostala pare razy podniesiona do góry. Daj znać jak sie czegoś dowiesz. A moze Neczka będzie coś wiedzieć prędzej?
×
×
  • Create New...