Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='sunia2000']Widzę,że twardo buszujesz po necie:) Na przygarnij już przedłużyłam:) Dzięki wielkie:)[/QUOTE] Teraz dopiero znalazłam wykaz ogloszeń Wiki w 14 i 15 poście - trzeba by według niego sprawdzić, ktore jeszcze sa albo ewentualnie dadzą sie odswieżyć. Wczoraj szukalam na portalach na ślepo. Na Morusku już ogloszenia nie znalazlam i dlatego dorobilam. A czy w ogole ktoś wcześniej się odezwal w sprawie jej adopcji oprocz Hatbisa, bo już nie pamietam czy bylo o tym na wątku?
  2. Znalazlam tez stare ogloszenie Wiki na [url]www.adopcje.org[/url] i zrobilam "wykopywanko". Nie wiem tylko jak dlugo będzie na pierwszym miejscu ....
  3. Ale zauważylam, że Mozart jest nadal dogo w dziale w nowych domach. Chyba trzeba przenieść jego wątek z powrotem do dzialu psy do adopcji ?
  4. [quote name='Szarotka']Miejmy nadzieje, ze ktos pokocha Mozarta.[/QUOTE] Miejmy nadzieję ....
  5. Do góry malutka
  6. [quote name='Becia66']a napisz że fajne pieski, że trzymasz za nie kciuki czy coś w tym stylu. Wpisów mało to i puste posty nikomu nie przeszkadzają. Pamiętam te 2 sunie, jeszcze w dużym boksie pod jabłonką, zawsze razem....i pewnie tak razem już skończą. Przykre to bardzo, niestety nie wszystkim psiakom udaje sie pomóc.[/QUOTE] Dzięki. Posty uzupelnilam i juz nie są puste. Lepsze takie niż żadne, bo tłumów tu rzeczywiście nie ma :shake:.
  7. [url]www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Konala-nadziana-na-drutcudem-uratowana-id20069.html[/url] wklejam tu adres do Twojego ogloszenia o Wiki na przgarnijzwierzaka - koniecznie przedluż mu termin wazności A ogłoszenie na Jaroslawiaku już zaakceptowane.
  8. Na Przygarnijzwierzaka spróbuj odświeżyć ogloszenie z marca - bo jest ale nieaktywne. A czy mozna pisać w ogloszeniach że Wiki szuka [B]ds lub dt bezplatnego (lub za cenę karmy) ?[/B] Czy taka opcja by cie interesowala? Czy tylko ds?
  9. Zrobilam jeszcze na Morusku. A stamtąd zwierzak jest automatycznie dodawany na: doadopcji.pl rynekslaski.pl rynekklodzki.pl Na dziś tyle :oops:
  10. [quote name='barb']I na kilku forach sa jeszcze ogloszenia Wiki np; olx wroclaw, szybko oferty wroclaw[/QUOTE] Chodzi o ogloszenia z marca.
  11. I na kilku forach sa jeszcze ogloszenia Wiki np; olx wroclaw, szybko oferty wroclaw
  12. Na razie dalam ogloszenie na Jaroslawiaku :lol:. Czeka na weryfikację. Tam mozna sie wstrelić w lukę - nie ma dużej ilości ogloszeń o zwierzętach.W razie czego możesz ją dowieźć ? Tylko trzeba tam obowiazkowo podać mail. Na razie dalam swój, jak mi podasz swój to zmienię. Jutro podzialam coś więcej. Kiedyś robilam te ogloszonka masowo dla schroniska ale ostatnio wyszlam z wprawy.
  13. Ale przecież ona w schronie byla bardzo grzeczna i nie wykazywala agresji do innych psow ? tak zapamiętalam z wątku - co się nagle porobiło? A ten hotelik widzialaś i jest ok ?
  14. Widzialam tez dzis, że dziewczyny zrobily fajne ogloszenia o jego znalezieniu (Czekoladka). Chyba na Rzeszowiaku? kontakt tam byl na Renię
  15. Na Forum sa dzialy ; napierw ogolny, potem [B]psy w potrzebie [/B]aw nie [B]psy zaginione /ukradzione.[/B] Jak na niego klikniesz to sie otworzy i będzie tam u samej gory [U]baza zwierząt zaginionych[/U]. Tam ludzie wklejają zwierzaki, ktore im zginęły i ktore znaleźli. Tam na końcu wstaw Czekoladka.
  16. Ok spróbuję. Ale te oglosznia z marca jeszcze mogą być na portalach. Może to sprawdzisz. Albo może mozna je wznowić. Na niektorych portalach ogloszenia nie sa automatycznie usuwane po jakimś czasie tylko trzeba to zrobić. W kazdym bądź razie [B]obiecuję pare ogloszonek w tym tygodniu.[/B] Może dodać coś o dt - że teraz jest? Inne psy w potencjalnym domu nie wskazane raczej, czy tylko suki? Dzieci też nie? A tak w ogole to jak Wiki sie czuje i jaksie zaaklimatyzowala w nowym miejscu?
  17. [quote name='Agula99']No można, można, zawsze warto próbować. A ja myślałam, że już za raz, za chwilę ktoś się zgłosi, a tu cisza:shake:, nie wiadomo co o tym myśleć. :shake: Tylko że ja takich rzeczy niestety nie potrafię robić... uppss[/QUOTE] Ja tez nie umiem wstawiać zdjęć na dogo. Dziś znow próbowalam i porazk. Zasmiecilam tylko wątek Cindy i Jeny a tak sie staralam:oops: Ale Majuska na pewno umie a moze Karolcia potrafi? Czytalam, ze hasky często uciekaja i wedrują i kilometrami.
  18. [quote name='sunia2000']Vikuniu przeprasza:( Psów pełno, pracy jeszcze więcej, ale w weekend już obiecuje wziąć się za promowanie Ciebie:)[/QUOTE] Może ja zrobie jej choć kilka ogloszeń w rewanzu za Tunie/ Chabunię tylko jaki tekst, zdjęcia i gdzie juz są ogloszonka żeby nie dublować ?
  19. [quote name='sunia2000']Zapraszam na kolejny bazarek dla naszej bieduli:[url]http://www.dogomania.pl/threads/212478-Psio-ciuszkowo-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciowy-dla-suni-nadzianej-na-druty-do-godz20.00-16.08.2011?p=17396835#post17396835[/url][/QUOTE] Podnoszę Wiki i przypominam wszystkim o jej bazarku.
  20. [quote name='sunia2000']Osobie ogłaszającej nie podałam imienia suni-dopiero teraz to spr i zauważyłam moją gafę, więc sunia dostała nowe imię. Przepraszam za moje niedbalstwo, ale może faktycznie-nowe imię-nowy dom:)[/QUOTE] Nowe imię bardzo ładne, wedlug mnie ladniejsze niż stare. :lol: Zeby tylko w schronie wiedzieli o kogo chodzi ale o to Neczka juz chyba zadbała. Jeszcze raz wielkie dzięki za ogloszenia. Przykro mi bardzo z powodu tego, że Hatbis wycofal sie tak nieladnie z adopcji Wiki. Zagladam na jej watek i bazarek i póki co podnoszę.
  21. Ale wiedzą juz w schronisku że Chaba to Tunia? Bo tyle ogloszeń, ze moze ktoś wreszcie zadzwoni a kontakt jest do schroniska. A przy okazji przepraszam za te nieudane próby wklejania zdjęć na wątku Cindy i Jeny :oops: Może to jakoś da sie usunąć. ?
  22. [quote name='barb'][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/233/bubue.jpg/[/IMG][/QUOTE] I dwa razy porażka. Tylko zaśmiecilam wątek Cindy i Jeny. I nie mogę tego usunąć.:oops:
  23. [quote name='barb']To spróbuję jeszcze raz. Może sie uda.[/QUOTE] [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/233/bubue.jpg/[/IMG] I znow klęska. :-( Wklejam link a jak zapisuje zmiany to linku nic nie ma... :shake:
  24. [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/233/bubue.jpg/[/IMG] Niestety proba wklejenia zdjecia nie udana. :shake:
×
×
  • Create New...