Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='barb']Na forum w dziale przygarnę psa jest taki wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/213378-Przygarnę-młodego-psa-sukę-owczarka-niemieckiego[/url]. Pies ma mieszkać w domu, do dyspozycji jest podowrko ale musi tolerować koty i dobrze znosić jazdę samochodem. Czy Brutus by się nadawał? Jaki on do kotów? I nie pamiętam w jakim jest wieku.[/QUOTE] Znalazlam wiek - około 3-4 lata. A gdzie on sie błąkał nim trafil do Przytuliska? W Boguchwale?
  2. Na forum w dziale przygarnę psa jest taki wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/213378-Przygarnę-młodego-psa-sukę-owczarka-niemieckiego[/url]. Pies ma mieszkać w domu, do dyspozycji jest podowrko ale musi tolerować koty i dobrze znosić jazdę samochodem. Czy Brutus by się nadawał? Jaki on do kotów? I nie pamiętam w jakim jest wieku.
  3. [quote name='NUBIK']Informuję zainteresowanych, że w dniach 27 - 28 sierpnia na rynku w Przemyślu odbędzie się wystawa fotograficzna przy współudziale schroniska w Orzechowcach (gdzie przebywa Chaba). Temat wystawy " Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś". Serdecznie zapraszam. Może tam uda mi się spotkać z osobami działającymi na rzecz schroniska.[/QUOTE] Nubik moze wstawić to też na inne orzechowskie wątki ? O wystawie pisały "Nowiny", że ma być poświęcona glownie zwięrzętom starym i chorym, na ktore rzadko znajduja się chętni. Można też przeczytać o niej w internetowym wydaniu wpisując w google [B]Nowiny 24 Przemyśl[/B]
  4. [quote name='Estowa']Mogę być w schronisku w pt. Ktoś się wybiera?[/QUOTE] Ja niestety w piątek pracuję. A tak prawde mowiąc, to może wstyd sie przynawać, ale jeszcze nie bylam w Schronisku w Orzechowcach. A Ty juz bywalaś? O Chabuni piszę bo ona była kiedyś w dt u Pani, która mieszka w poblizu mnie i ma wielkie serce dla zwierząt. Robilam malej ogłoszenia, jedno z nich musiala wypatrzeć Majka i załozyla ten wątek.
  5. [quote name='baster i lusi']im więcej ogłoszeń tym lepiej ,choć ja Czesia ogłaszam już od stycznia i zero odzewu.Jedna z cioteczek miała taki podpis ,,pies na dogo domu nie znajdzie ,trzeba go ogłaszać" i to jest prawda bo wszyscy dogomaniacy zapsieni po uszy.[/QUOTE] Wiem, tylko ze jeszcze trzy ogłoszonka sa na pewno: na przygarnijzwierzaka, na Przemyslaku i [url]www.adopcje.org[/url].
  6. [quote name='baster i lusi']poszukam bazarku z ogłoszeniami i wykupię mu pakiet.[/QUOTE] Sądzisz, że potrzebne juz nowe ?
  7. [quote name='barb']W górę .....[/QUOTE] Coraz wiecej adopcji ostatnio w Orzechowcach ...
  8. W górę Mohombi !!! [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/593/593_thumb_10.jpg[/IMG]
  9. W górę !!!
  10. [quote name='Igiełka']Wujaszku :)zmień na " Życie spędzone na czekaniu- 11 lat minęło..a One nie znalazły DS czy Ich wiara jest naiwnością"[/QUOTE] Widzę, że tytuł wątku zmieniony...
  11. Przepraszam, ze sie wtrącę ale moze poczekać z tym aż Kajtuś faktycznie będzie w DS ?
  12. W górę .....
  13. W górę Viki....
  14. [IMG]http://schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/588/588_thumb_1.jpg[/IMG] Pozwoliłam sobie tu wkleić zdjecia Hawranka. Może go ktoś wypatrzy na wątku Sagi. [IMG]http://schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/588/588_thumb_6.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Neczka']barb, że Pani ma cierpliwość sprawdzać te wszystkie ogłoszenia ;)[/QUOTE] Na przygarnij zwierzaka jest tez nieaktywne już co prawda ale widoczne ogloszenie Muka. Myslę, ze mógłby się na nie wyadoptować Wolf gbyby ktoś zadzwonił.
  16. [quote name='Igiełka']z małej mieściny blisko Brodnicy w kujawsko-pomorskim[/QUOTE] To bardzo daleko od Orzechowiec.
  17. [quote name='Neczka']Pewnie, Chaba byłaby bardzo dobra. Myślę też o Hawranku, ale tam chyba tylko sunie...[/QUOTE] Wstawilam Chabę. Pewnie nic to nie da sprobować można. Już wiem jak wklejać zdjęcia. :multi: A Hawranek jest kotolubny?
  18. [quote name='Neczka']Kilka będzie napewno, jak choćby Carla, Hawranek, Szok. Chaba za duża na mikropsiaki ;)[/QUOTE] Nie wiedzialam, że ta trójka taka maleńka. Wszyscy by ważyli poniżej 6 kg ? A uzupelnilabyś info o Sadze ; waga, stosunek do psów, do kotów, charakter i co tam jeszcze potrzeba? Co do dzieci to wiem, ze nie wiadomo.
  19. W górę Viki
  20. Potrzeba uzupelnić o informacje, które nie wszystkie sa mi znane jak np.waga, stosunek do innych psów itp. Kryterium na tym wątku jest waga do 6 kg. Może jeszcze któreś orzeszki by się nadawały na mikropsy? :lol:
  21. [quote name='barb'][url]www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-ogłaszając-swoje-MIKRUSY-pamiętajcie-o-innych-które-cierpią!/page167?highlight=mikropieski[/url][/QUOTE] A to skopiowalam z wątku MIKROPSIAKI PROSZE WSTAWIAC wg szablonu: Foto: Imię: Plec: Wiek: Waga: Miejsce: Sterylizacja: Stosunek do dzieci: Stosunek do innych psow: Stosunek do kotow: Dodatkowe informacje: Charakter: Kontakt: Wątek: Zgloszone psy z niepelnymi informacjami NIE BEDA KOPIOWANE NA WATEK ADOOPCYJNY! Prosze trzymac sie SZABLONU! Jezeli np. stosunek do kotow jest nie sprawdzony prosze wpisac: NIE SPRAWDZONO. ZGLOSZONE MIKROPSIAKI zostana przeniesione na watek MIKROPSOW DO ADOPCJI W DZIALE psy do adopcji, ktory utworzy zbior MIKROPOSW do adopcji z calej Polski! Prosimy komentowac WYLACZNIE na TYM WATKU!
×
×
  • Create New...