Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='SZPiLKA23']Nie ma problemu juz gotowe, tylko pewnie trzeba bedzie poczekac az allegro załapie zmiane[/QUOTE] Jesteś genialna ! Ja sie na tym zupełnie nie znam.
  2. [quote name='izatemka']Mam pozwolenie na wykorzystanie zdjęć i tresci ze strony schroniska na forum i na FB, zastanawiam sie właśnie, czy zrobic event dla Bubu, moze znajdzie się jakaś litosciwa duszyczka,która się w nim zakocha....[/QUOTE] Warto sprobować. Gdyby nie to, ze mieszkam na trzecim piętrze w bloku na osiedlu w ruchliwym centrum miasta sama bym rozważala możliwość jego przygarnięcia. Zrobilam mu ogloszenie na Przemyślaku (taki lokalny portal ogloszeniowy) zaraz jak trafił do schroniska i tez byla nadzieja, że szuka go wlasciciel. Od tego czasu minęlo sporo miesięcy ....
  3. Wielkie dzięki Szpilko :lol:. zadziadzialalas blyskawicznie.:lol: A czy tam jeszcze można dodać jakieś zdjęcie czy już za poźno? Myślalam o tym z kratami. Jesli nie to tez jest ok.
  4. [quote name='sunia2000']Herciu szykuj się na kolejny dzień pełen wrażeń:)[/QUOTE] Jak tam Hercia zaprezentowala się na akcji. Macie moze zdjęcia ?
  5. [quote name='Roszpunka']Hej Pakuniu! Masz farta, że czekając na domek miłe cioteczki Cię miziają i rozpieszczają... Ja lecę zaraz szukać psiaka, wstrętne łobuzy rzucają w niego kamieniami, chyba ma ranną łapkę :-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/214808-Kudlaty-Joker-bez-nadziei-na-lepsze-jutro-pilnie-potrzebny-DT!Pomocy[/url]!!![/QUOTE] Na razie zajrzalam do Szanti i Pako. Wszystko u nich zmierza w dobrym kierunku, aż milo czytać :lol:. Ale znalazlaś juz jakąś kolejna biedę :-(
  6. [quote name='Becia66']och Szpileczko, muszę przeglądnąć wątki bo już sie pogubiłam co który psiak ma. Jedno pewne, że Collusia nie potrzebuje bo w sobotę jedzie do swojego domku do Łodzi.[/QUOTE] To pewne Beciu ?
  7. Ok. Ogloszenia Chaby. Wstawię. Ale one krotkie, zwięzle, bez polotu. [B]Chabunia to średniej wielkosci, przesympatyczna, roczna sunia, o pięknym hebanowym umaszczeniu. Przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach pod Przemyślem. Lubi koty, psy, uwielbia towarzystwo czlowieka. Okres szczenięcy spędzila w domu tymczasowym ( mieszkanie w bloku), gdzie nauczyla sie ladnie chodzić na smyczy i zachowywać czystość. Pomimo pobytu w Schronisku, Chaba jest bardzo pogodna, wesola, pelna energii, chętna do zabawy. Z tego powodu polecana najbardziej do domu z ogrodem, podworkiem lub dla osoby ktora moze zapewnić jej sporą dawkę ruchu. Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Dane kontaktowe Schronisko dla Bezdomych Zwierząt Orzechowce 3 tel. 16 6720707 (do godziny 15.00 od poniedziałku do piątku) 604860398 email [email][email protected][/email][/B] Na allegro moze dodać wierszyk Nikaragui. Chyba jednak ten weselszy. Tylko foty nie są reprezentacyjne.
  8. [quote name='SZPiLKA23']Ciepły koc w zimna noc Ogrzej pieski żywot ;) Barb mozesz wstawic ogłoszenia to na ich wzor zrobie allegro?[/QUOTE] Szpilko super hasła :multi: A jakie ogloszenia mam wstawić? Jakaś niepojetna dziś jestem.
  9. Ja bylam na wystawie w drugim dniu - w niedziele po poludniu. I nikogo ze schroniska juz nie spotkalam. Dołozylam troche karmy do kontenerka - bo były wystawione dwa. A w schronisku na pewno wszystko sie przyda :lol: A to bylaby akcja prowadzona w szkolach na terenie Jaroslawia?
  10. Czytalaś o Bubu na stronie schroniska? Jak ślicznie opiekowal sie malym Milo pomimo slepoty? Natomiast co do Boz i Uzu - rzeczywiscie Regulamin schroniska daje wlascicielowi termin 14 dni na odnalezienie psa.
  11. [quote name='Agula99']hahahh Beciu, ale się tutaj śmieje!! o matko!!! to nie dość że jestem Agula żyleta to jeszcze Lux torpeda!!!! hahaah chyba padnę ze śmiechu!!! Dzięki!!!! :)[/QUOTE] :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:
  12. [quote name='NUBIK']Jestem na poczatku drogi zorganizowania akcji na rzecz schroniska w Orzechowcach mającej na celu zbiórkę kocy, ręczników, smyczy, obroży. Jestem umówiona z naczelnikiem oświaty w swoim mieście. Potrzebuję szybkiej (do końca tygodnia) pomocy w wymyśleniu hasła, nazwy, czegoś co porwie bądź zainteresuje, zwróci uwagę, takie hasło na plakat np. Ogrzej mnie, Ciepły koc na zimę dla psiaka, Żeby zimą nie marzł psiak. Proszę o pomoc.[/QUOTE] Takie hasla najlepiej mogą wymyśleć Ciotki Agula99 i Nikaragua. Ja nie mam polotu ale też będę się zastanawiać. A kontaktowalaś sie z Kierownikiem w sprawie zbiórki ? Wczoraj jedna z wolontariuszek zajmujacych sie kotami mowila mi, że bardzo potrzebna jest specjalna karma dla małych kociąt.
  13. [quote name='Agula99']No właśnie co z resztą??? A jak coś przybędzie to co??? :([/QUOTE] Może na razie nikt nie przybędzie a reszta sukcesywnie bedzie znajdować domki. Wszystkie są przecież ladne, zdrowe, bardziej lub mniej młode ale w sumie adopcyjne.
  14. [quote name='Agula99']No to fajnie, teraz do przodu i czekamy na figę@@@@ :)[/QUOTE] Agulu czytalam dziś o Twoich dzisiejszych wyczynach w Przytulisku. Becia nie moze sie Ciebie nachwalić a ja jestem pelna uznania.:klacz::klacz::klacz:
  15. Jeszcze Ty Kocurku tu zaglądasz. Iwoniam wielkie dzieki że zmienilaś numer telefonu do kontaktu fb
  16. [quote name='Nikaragua']witaj Chabusiu słodka paniusiu :)[/QUOTE] A ja zrobilam Chabie dziś trzy ogłoszonka z nowymi zdjęciami. Czekają na aktywację.
  17. Żeby jeszcze Colusia z Boguchwaly znalazla taki domek.
  18. [quote name='Agula99']No to ja będę druga!! Czekamy na powrót Figi i jej fantastyczne allegro, które na sto znajdzie Chabuni nowy domek!! Trzymam kciuki :)[/QUOTE] A ja dopiero jako trzecia dziś zajrzę. Cały dzień spędzilam poza domem i tylko na chwilke usiadłam do komputera, podrzucilam bazarek Nikaragui, poczytalam co nowego na wątkach i bardzo się ciesze się, że u Rambusia i Walusia wszystko ok.
  19. [quote name='Kasia77']biedne... mają aktualne ogłoszenia, allegro?[/QUOTE] W lipcu miały zrobione 130 ogłoszeń - niestety podany w nich kontakt telefoniczny już jest nieaktualny, tak że w tej sytuacji ogloszeń jakby nie bylo. :shake: Są na facebooku ale czy maja altegro nie pamiętam.
  20. [quote name='barb']Jedno jest pewne, nadal sa w schronisku, niestety[/QUOTE] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/stories/pixi%20i%20dixi.jpg[/IMG]
  21. [url]http://www.dogomania.pl/threads/214407-TELEFON-NOKIA-różności-po-2zł-)-błyskawiczny-bazarek-dla-Żabolka-do-18IX[/url] wklejam link do bazarku Nikaragui autorki sympatycznych wierszykow dla suni Chaby - rowniez ze schroniska w Orzechowcach a to jej wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/205770-Sunia-z-domu-tymczasowego-w-Przemyslu-wrocila-do-schroniska-w-Orzechowcach[/url].
  22. [url]http://www.dogomania.pl/threads/214407-TELEFON-NOKIA-różności-po-2zł-)-błyskawiczny-bazarek-dla-Żabolka-do-18IX[/url] to link do bazarku autorki fajnych wierszyków dla Chabuni ze zdjecia powyzej
  23. [url]http://www.dogomania.pl/threads/214407-TELEFON-NOKIA-różności-po-2zł-)-błyskawiczny-bazarek-dla-Żabolka-do-18IX[/url]
  24. Zapraszam na bazarek do Nikaragui - jeszcze tylko dziś - autorki sympatycznych wierszykow dla suni Chaby rowniez podopiecznej schroniska w Orzechowcach (link do wątku w poście post 69) [url]http://www.dogomania.pl/threads/214407-TELEFON-NOKIA-różności-po-2zł-)-błyskawiczny-bazarek-dla-Żabolka-do-18IX[/url]
  25. http://www.dogomania.pl/threads/214407-TELEFON-NOKIA-różności-po-2zł-)-błyskawiczny-bazarek-dla-Żabolka-do-18IX zapraszam na bazarek do Nikaragui - jeszcze tylko dziś - autorki sympatycznych wierszykow dla suni Chaby rowniez jak i Clifford podopiecznej schroniska w Orzechowcach
×
×
  • Create New...