barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Agula99']Nasza Kolka spokojna, miła, urocza, głaskać i tulić się lubi, ale jaka jest do kotów hmm tego to nikt chyba nie wie ;)[/QUOTE] Brutusowi udało się znaleźć dom bez sprawdzania na koty. A zaglądałas Agulu na ten wątek, gdzie myślałam włożyć Colusię? oni tam co prawda już jakieś psy sobie upatrzyli ale Colusia taka fajna, a wątek otwarty.
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']No to super, fajnie, dziękujemy!!! :)[/QUOTE] Ciocia Roszpunka chciała ją wziąć na bezpłatny tymczas ale .... wszysko jest na wątku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/211775-Biała-szorstkowłosa-roczna-Saga-smutnieje-w-schronisku.-WEŹ-MNIE-DO-DOMKU...?p=17589164#post17589164[/url] -
[quote name='barb']Dziewczyny jest taki wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/214318-Dom-dla-psiego-anioła!!-małopolska[/url] Zajrzyjcie. Myslalam o Colusi. Moze by sie nadawała? Cowy na to? Niestety na razie nie ma innych wątkow gdzie mozna by wstawić Boguchwalskie psiaki. Jest poszukiwana mala kudlata ale musi lubić koty. Z wyglądu kaja bylaby do idealna ale co do reszty to nie wiem :shake:.[/QUOTE] Beciu tam gdzie jest link szukaja dużej, lagodnej suki lubiącej psy, koty, dzieci. Zajrzyj tam prosze. A mala kudlata to inny wątek. Nie wklejalam go tu bo wiem że Kaji raczej nie mozna polecić. Widocznie niezbyt jasno to wszystko napisałam.
-
[quote name='Agula99']Tak on superowski, ale proponuję przenieść się na jego wątek i tam popisać bo tu Waluś, a on już na dobrej drodze do szczęśliwości!!! :)[/QUOTE] Już tam zaczęlam pisać.
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Dobry wieczór Pakusiu! Mam nadzieję, że Ci nie dokucza dzisiejsza pogoda...[/QUOTE] Ciociu Roszpunko jak miło, że Ty też zagladasz do Pakusia ? :lol: I ja będę musiala znów zajrzeć do Twoich fajniuśkich pieskow. :lol: A u Saguni na wątku cichuteńko. :shake: -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Pakuniu jeśli Cioteczka Lucya podeśle twoje fotki Państwu do Poznania zamiast Walusia, to na pewno się spodobasz! Przecież jesteś jeszcze bardziej jamnikowaty niż Waluś. -
[quote name='Agula99']Trzeb, trzeba, to myślę, że Lucyja go podeśle!! :)[/QUOTE] Fajnie by było, gdyby się spodobał. A on taki fajniuśki, że nie moze sie nie podobać. :lol:
-
[quote name='Agula99']Nikt tego nie wie, no ale próba nie strzelba, Lucyja tam już go może podeśle :)[/QUOTE] Sprawdzilam, na wątku Pako - on jest jamnikowaty. Napisane czarno na białym i na zdjęciach to doskonale widać a Państwo chcieli jamnikowatego i milego, a on przecież miły. Trzeba go podeslać koniecznie, a że Poznań daleko tym sie potem będziemy martwić.
-
[quote name='Agula99']Kolusia i cała reszta znów wyspacerowane, miałam dwie małe pomocnice, które wyprowadziły ze mną Kaję, Blondi, Atosa i Pako, po drodze jedna opowiadała przez drugą co jak i kiedy, mają pieska i śpi z nimi w łóżku, oraz masę innych rzeczy, także nie nudziłam się ani chwili, a psiaki też były zadowolone!! :)[/QUOTE] Fajnie, że mialaś towarzystwo. :lol:To te same dziewczynki. które raz już były?
-
[quote name='Lucyja']Choc nie znam Walusia osobiście, to od razu wiedziałam, że Waluś jest wspaniałym pieskiem. On to ma wypisane na pysiu :) barb - domek chętny na Walusia był w Poznaniu, nie w Krakowie. Państwo chcieli takiego własnie troszkę jamnikowatego cudaczka :)[/QUOTE] Sorki, nie wiem skad wzięlam ten Kraków. Do Poznania rzeczywiście znacznie dalej ale czy wogole Pakuś by Państwu odpowiadał?
-
[quote name='Nikaragua'][COLOR="blue"]Dorosła Hera w schronisku czeka i co dzień szuka swego człowieka. Tak dużo przeszła, tak smutków wiele że w końcu musi stać się weselej! Nie można przecież przez tyle lat przez kraty tylko patrzeć na świat![/COLOR] to był wierszyk dla innej suni, ale dla Hery też pasuje (a jakoś nie umiem dla niej nic wymyślić, choć zaczynam już któryś raz)[/QUOTE] Bardzo fajnie, tylko zamiast dorosla dalabym wspaniala. Co Ty na to Nikaraguo ? Przed chwila Sunia2000 na bazarku Viki pisala, ze z Ciebie poetka. :lol:
-
Super. Ciekawe tylko czy mały będzie tak chętnie wstawał na spacerki w zimie? A był jakiś chętny domek na Walusia w Krakowie. Nie mozna tam zaproponować Pako albo Blondi ? Wiem, że Waluś jest jedyny w swoim rodzaju ale mozna by przyjąć że oni sa troche w typie? Odpowiadaja wielkościa, umaszczeniem, sympatycznym charakterem. ;)
-
[quote name='barb']Nie pamietam juz czy wklejalam tu ten link [url]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/url]![/QUOTE] Ja zaglosowalam na schronisko w Rachowie - bo czytalam, ze tam pomoc bardzo potrzebna.
-
[quote name='sunia2000']Hery by się bała dać do dzieci niepełnosprawnych, ale wrzuciłam za to prawdziwego psiego anioła, Tinke [url]http://www.dogomania.pl/threads/209811-Tina-niewinna-sunia-za-kratami-potrzebmy-DT!!!/page11[/url][/QUOTE] To przynajmniej na coś sie ten link przydal. A Hercia bardzo fajna jest :lol::lol::lol:
-
[quote name='sunia2000']Wrzuciłam tutaj Here: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214115-fajny-dom-dla-suni-LUBI%C4%84CEJ-KOTY!!!-najch%C4%99tniej-w-typie-amstaffa-ale-nie-koniecznie[/url] spełnia wszystkie wymagania, może wpadnie w oko?:)[/QUOTE] Fajnie Ciotka, że ją wstawilaś. Jest jeszcze taki [url]http://www.dogomania.pl/threads/214318-Dom-dla-psiego-anioła!!-małopolska[/url] - zobacz
-
Nie pamietam juz czy wklejalam tu ten link [url]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/url]!
-
Dziewczyny jest taki wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/214318-Dom-dla-psiego-anioła!!-małopolska[/url] Zajrzyjcie. Myslalam o Colusi. Moze by sie nadawała? Cowy na to? Niestety na razie nie ma innych wątkow gdzie mozna by wstawić Boguchwalskie psiaki. Jest poszukiwana mala kudlata ale musi lubić koty. Z wyglądu kaja bylaby do idealna ale co do reszty to nie wiem :shake:.
-
[quote name='Lucyja']Też jestem ciekawa jak tam wzajemne relacje sie układają. :)[/QUOTE] Waluś to wlaściwie był bezkonfliktowy :lol:
-
[quote name='barb']Pozwolę sobie wkleić tu link do bazarku, ktorego autorka jest sponsorką ogloszeń Chabuni - podopiecznej Schroniska w Orzechowcach - jej wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/2057...w-Orzechowcach[/url] Może ktoś jeszcze zajrzy na bazarek i chociaz podrzuci - niestety nie ma tłoku :shake: - koniec dzis o 20-tej - dochod dla Viki - Suni nadzianej na druty [url]http://www.dogomania.pl/threads/2131...00dn.10.09.-11[/url][/QUOTE] Jeszcze raz wklejam link do Chaby [url]http://www.dogomania.pl/threads/205770-Sunia-z-domu-tymczasowego-w-Przemyslu-wrocila-do-schroniska-w-Orzechowcach[/url]. I do bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/213175-Ciuszki-ciuszeczki-wszystkie-już-od-zlotóweczki-dla-Viki-do20.00dn.10.09.-11[/url] może już bedą sie otwierać.