Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Pozwole sobie wyjaśnić: Mustafa zostal znaleziony w Jaroslawiu. Chyba na początku tego roku. Nastepnie oddany do adopcji, z ktorej wrocił. Szczegóły i więcej zdjęć na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Bardzo miło, ze pojawił sie na dogo wolontariusz z Orzechowiec. Mam nadzieje, że będzie częściej bywał na wątku a nie ograniczy sie tylko do jego zalozenia. Proszę o zagladanie na wątek do orzechowskiej Chaby.
  2. [quote name='Olena84']Napisałam do Anity W. z fb, ale z tego co widze na wydarzeniu na razie nikogo nie ma.[/QUOTE] Coś sie musi znaleźć. To nie jest w końcu wielka odleglość do pokonania ;) . I grzeczny, maly pies. ;)
  3. Jutro musze zrobić ogloszenia Atosowi bo juz obiecalam. Widzialam, że na przygarnij zwierzaka w podkarpackim jest jego ogloszenie, co naprawda figuruje już jako nieaktualne ale jest widoczne. Nie robily tego wasze dziewczyny więc nie mozna odswiezyć. Chyba,zeby dać go na przygarnij w innym wojewodztwie np. malopolskim?
  4. [quote name='Olena84']No właśnie nie wiem czy ze schroniskiem, czy z dt? Wydaje mi sie, że ktos juz z kims z fb rozmawiał, tylko nie wiem czy ze wszystkimi. Zaraz napisze w takim razie wiadomosci do wszystkich chetnych.[/QUOTE] To moze najpierw tym transportem sie zająć. Jak juz bedzie wiadomo co i jak to dopiero w schronisku uzgadniać
  5. To może Kai tez przydarzy sie taka cudowna historia :lol:. Tym bardziej z jej urodą, puszystym futerkim i nieduzymi gabarytami :lol: .
  6. [quote name='Agula99']Potrzebna nam taka właścicielka, jak pancia Wojtusia :placz: tylko gdzie taką znaleźć??? :shake:[/QUOTE] Pańcia Wojtusia....?
  7. [quote name='Olena84']Ciesze sie, ze wizyta tak dobrze przebiegla. Czy do tych ludzi podanych tutaj z fb ktos juz dzwonil, jesli nie, zadzwonie jeszcze, bo tez powrzucalam ja i pytalam po znajomych ale w moich kregach nic z tego. Ja przez 2 tyg wolnego napewno nie moge wziac w pracy.[/QUOTE] Myslę, ze nikt nie dzwonil bo chyba był by tu jakis wpis. Zadzwoń jesli możesz ;) a koszty rozmowy odliczysz sobie ewentualnie z deklaracji Kamy. Tylko dziś to chyba juz za poźno na telefon? Mam jeszcze pytanie, czy cala rzecz jest jakoś uzgodniona ze schroniskiem. Bo potrzebna będzie umowa adopcyjna na ds.
  8. Rzeczywiście trudny charakter :shake: To na pewno nie ulatwia adopcji :shake:. Ale przeczytalam, na wątku Mimi, ze malutka prawie ma już domek tylko niestety daleko.
  9. [quote name='Agula99']Malutka jest cudowna, jestem tak z nią zżyta, że ......................[/QUOTE] Rezczywiście jest cudowna i wszystkie psiaki ja lubią sądząc po fotkach.
  10. A to łobuziaki. A swoja droga czyścioszek z Atosa, żeby tak nóżki po każdym spacerku sobie myć.
  11. Czyli niepotrzebnie sie tyle nakombinowalam? Juz nigdzie nie trzeba wstawiać maleństwa :lol:
  12. Iwoniam, wielkie dzieki za pomoc dla Kamy.:buzi:
  13. To jest specjalna miska Atosa do nóg?
  14. To dobrze że nie byłaś sama. Majuska jest bardzo dzielna, ze jeszcze przyjeżdza. A chłopiec był? A tak wogole jaki stan [pdopiecznych ? Pewnie bez zmian,bo gdyby ktoś ubył lub przybyl to juz byś pisała.
  15. Placze Pakuś jak odchodzicie ,a inne też placzą?
  16. [quote name='annavera']jak dobrze słyszeć, że kroi się domek stały.[/QUOTE] Trzeba mocno trzymać kciuki ....
  17. [quote name='Agula99']Psiaki wyspacerowane, ale jak się odchodzi to nieszcześliwe, no ale co zrobić?? A ja wrzucam link do dramatycznej sytuacji psiaków z dworca PKP, kto może niech zajrzy!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213591-DRAMATYCZNA-sytuacja-ps%C3%B3w-z-Dworca-PKP-Szyd%C5%82owiec-quot-ZNIKN%C4%84-quot-jak-dziesiatki-innych-HELP/page4[/url][/QUOTE] Agulu dziś nie czytam ,bo moj optymizm też peka na kawaleczki. A byl ktoś oprocz Ciebie w Przytulisku?
  18. Pakuniu tez mial dzis na pewno fajny dzień z Ciotkami?
  19. Dziś jeszcze bylo ciepelko ale w miseczce juz chyba Atosik nie musi sie chłodzić? ;)
  20. Blonduniu, cioteczki na pewno Cie dzis wyspacerkowały i takie są zmęczone, że nawet na dogo nie zaglądają.
  21. [quote name='Agula99']A Kama, to ta śliczna, śmieszna suczka, pewnie że ją pamiętam!!! :)[/QUOTE] U Kamy dobre wieści. Już po wizycie przedadopcyjnej. Teraz tylko transport z Warszawy do Krakowa. Żeby i pięknej Kajuni tez tak sie poszczęścilo.
  22. Mam nadzieję, że wszystko dobrze u diablątka? :lol:
  23. [quote name='Olena84']No liczyc trzeba Oczke, Kame i Henia?[/QUOTE] Wygląda na to, że juz tylko Oczke i Henia. :lol::lol::lol: No chyba, że jeszcze nalezność Kamusi za hotelik do czasu wyjazdu do domku.;) Chyba naprawdę Zuzka czuwa nad "swoimi" psiakami. :-(
  24. W dodatkowych informacjach trzeba chybanapisać o łapce maleństwa?
×
×
  • Create New...