barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pozwole sobie wyjaśnić: Mustafa zostal znaleziony w Jaroslawiu. Chyba na początku tego roku. Nastepnie oddany do adopcji, z ktorej wrocił. Szczegóły i więcej zdjęć na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Bardzo miło, ze pojawił sie na dogo wolontariusz z Orzechowiec. Mam nadzieje, że będzie częściej bywał na wątku a nie ograniczy sie tylko do jego zalozenia. Proszę o zagladanie na wątek do orzechowskiej Chaby.
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Napisałam do Anity W. z fb, ale z tego co widze na wydarzeniu na razie nikogo nie ma.[/QUOTE] Coś sie musi znaleźć. To nie jest w końcu wielka odleglość do pokonania ;) . I grzeczny, maly pies. ;) -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jutro musze zrobić ogloszenia Atosowi bo juz obiecalam. Widzialam, że na przygarnij zwierzaka w podkarpackim jest jego ogloszenie, co naprawda figuruje już jako nieaktualne ale jest widoczne. Nie robily tego wasze dziewczyny więc nie mozna odswiezyć. Chyba,zeby dać go na przygarnij w innym wojewodztwie np. malopolskim? -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']No właśnie nie wiem czy ze schroniskiem, czy z dt? Wydaje mi sie, że ktos juz z kims z fb rozmawiał, tylko nie wiem czy ze wszystkimi. Zaraz napisze w takim razie wiadomosci do wszystkich chetnych.[/QUOTE] To moze najpierw tym transportem sie zająć. Jak juz bedzie wiadomo co i jak to dopiero w schronisku uzgadniać -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
To może Kai tez przydarzy sie taka cudowna historia :lol:. Tym bardziej z jej urodą, puszystym futerkim i nieduzymi gabarytami :lol: . -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Potrzebna nam taka właścicielka, jak pancia Wojtusia :placz: tylko gdzie taką znaleźć??? :shake:[/QUOTE] Pańcia Wojtusia....? -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Ciesze sie, ze wizyta tak dobrze przebiegla. Czy do tych ludzi podanych tutaj z fb ktos juz dzwonil, jesli nie, zadzwonie jeszcze, bo tez powrzucalam ja i pytalam po znajomych ale w moich kregach nic z tego. Ja przez 2 tyg wolnego napewno nie moge wziac w pracy.[/QUOTE] Myslę, ze nikt nie dzwonil bo chyba był by tu jakis wpis. Zadzwoń jesli możesz ;) a koszty rozmowy odliczysz sobie ewentualnie z deklaracji Kamy. Tylko dziś to chyba juz za poźno na telefon? Mam jeszcze pytanie, czy cala rzecz jest jakoś uzgodniona ze schroniskiem. Bo potrzebna będzie umowa adopcyjna na ds. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście trudny charakter :shake: To na pewno nie ulatwia adopcji :shake:. Ale przeczytalam, na wątku Mimi, ze malutka prawie ma już domek tylko niestety daleko. -
[quote name='Agula99']Malutka jest cudowna, jestem tak z nią zżyta, że ......................[/QUOTE] Rezczywiście jest cudowna i wszystkie psiaki ja lubią sądząc po fotkach.
-
Atosika już nie ma wśród nas. Żegnaj kochany !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A to łobuziaki. A swoja droga czyścioszek z Atosa, żeby tak nóżki po każdym spacerku sobie myć. -
Czyli niepotrzebnie sie tyle nakombinowalam? Juz nigdzie nie trzeba wstawiać maleństwa :lol:
-
Iwoniam, wielkie dzieki za pomoc dla Kamy.:buzi:
-
Atosika już nie ma wśród nas. Żegnaj kochany !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To jest specjalna miska Atosa do nóg? -
Atosika już nie ma wśród nas. Żegnaj kochany !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A jak będzie juz zimno ? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Placze Pakuś jak odchodzicie ,a inne też placzą? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='annavera']jak dobrze słyszeć, że kroi się domek stały.[/QUOTE] Trzeba mocno trzymać kciuki .... -
[quote name='Agula99']Psiaki wyspacerowane, ale jak się odchodzi to nieszcześliwe, no ale co zrobić?? A ja wrzucam link do dramatycznej sytuacji psiaków z dworca PKP, kto może niech zajrzy!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213591-DRAMATYCZNA-sytuacja-ps%C3%B3w-z-Dworca-PKP-Szyd%C5%82owiec-quot-ZNIKN%C4%84-quot-jak-dziesiatki-innych-HELP/page4[/url][/QUOTE] Agulu dziś nie czytam ,bo moj optymizm też peka na kawaleczki. A byl ktoś oprocz Ciebie w Przytulisku?
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Pakuniu tez mial dzis na pewno fajny dzień z Ciotkami? -
Atosika już nie ma wśród nas. Żegnaj kochany !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziś jeszcze bylo ciepelko ale w miseczce juz chyba Atosik nie musi sie chłodzić? ;) -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Blonduniu, cioteczki na pewno Cie dzis wyspacerkowały i takie są zmęczone, że nawet na dogo nie zaglądają. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']A Kama, to ta śliczna, śmieszna suczka, pewnie że ją pamiętam!!! :)[/QUOTE] U Kamy dobre wieści. Już po wizycie przedadopcyjnej. Teraz tylko transport z Warszawy do Krakowa. Żeby i pięknej Kajuni tez tak sie poszczęścilo. -
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że wszystko dobrze u diablątka? :lol: -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
barb replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
[quote name='Olena84']No liczyc trzeba Oczke, Kame i Henia?[/QUOTE] Wygląda na to, że juz tylko Oczke i Henia. :lol::lol::lol: No chyba, że jeszcze nalezność Kamusi za hotelik do czasu wyjazdu do domku.;) Chyba naprawdę Zuzka czuwa nad "swoimi" psiakami. :-( -
W dodatkowych informacjach trzeba chybanapisać o łapce maleństwa?