Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Roszpunko dziś w Przytulisku wielki smutek - w nocy umarl Atosik :-(.
  2. [quote name='Dogo07']My o kotka a raczej u kotków :). U mnie nie ryzykowałabym dla dobra i zdrowia nerwów Nina ;).[/QUOTE] A kotki przyzwyczajone do psa/psow? A co mysłisz o zmianie tytulu watku "Oczka Suczka od Zuzki jest w dt i pilnie szuka domku stalego" ? czy coś w tym stylu?
  3. [quote name='Dogo07']Jestem umówiona na jazdę próbną Oczki z kotem na wtorek.[/QUOTE] Oczka będzie z wizytą u kota czy kot u niej ? :wolfie:
  4. [quote name='Dogo07']Skoro Kamusia miała super transport to i Oczka na taki zasługuje :).[/QUOTE] Oczywiście, ze zasluguje :lol:. Chodziło o to, że do dobrego domku warto pojechać nawet daleko :lol:.
  5. Do Gdańska daleko ale psy z Orzechowiec kolo Przemysla jechaly az do Świnoujścia i to pociągiem ;) zobacz [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] (schronisko z ktorego byla Kama).
  6. [quote name='Szarotka']Narazie pojechal sam Henio, mimo, ze Pani chcial wziac oba, ale Luna byla zbyt przerazona. Ja rowniez oferowalam Funi pieniadze na benzyne.[/QUOTE] Henio ma coś jescze dostać z kasy od Reno1. Juz nie pamietam na ktorym wątku to czytalam, chyba u Kamy. Byłoby na benzynę. Ty Szarotko i tak jesteś na razie "do tyłu"
  7. [url]http://www.dogomania.pl/threads/205770-Sunia-z-domu-tymczasowego-w-Przemyslu-wrocila-do-schroniska-w-Orzechowcach[/url]. Nie jest to niestety zbyt zajmujacy wątek, mało fajnych zdjęć, malo aktualnych informacji. Gbybyś mogl jej dopstrykać fotek to byloby fajnie.:lol:
  8. Esiu czy wiesz, o innych "orzechowskich" wątkach? Na pokarpackim jest watek Chaby. Jesli chcesz wkleje Ci linki do innych. Czy jeździsz do schroniska, możesz mieć aktualne informacje o psach i zrobić nowe zdjecia psom, ktore juz maja wątki ?
  9. [quote name='barb']Czyli nie wydajesz teraz psow ?[/QUOTE] Będziesz czekać aż Państwo zrobią budę ?
  10. [quote name='funia']bUDA JEST DO CAŁKOWITEGO REMONTU ,ALE MÓWIĄ ZE JĄ ZROBIĄ.... poJADĘ ( ZWRÓCICIE ZA PALIWO ) ZA JAKIŚ CZAS I SPRAWDZĘ , gŁUPIO MI PISAC BO STOJĄ PRZED DOMEM ....[/QUOTE] Państwo wydaja Ci sie na tyle godni zaufania, ze wydajesz jednak Henia ?
  11. Dużo, dużo szczęścia w nowym domu i czekamy na wieści. :lol:
  12. Szarotko, musisz nawiązać bezpośredni kontakt z Rodzina Zuzki, jesli tylko masz jakieś namiary. Jestem pewna, że będziesz umiala przedstawic sprawę taktownie i delikatnie. W końcu tu tez chodzi o psy - takie same jak Oczka i Kama. Wszyscy powinni to zrozumieć.
  13. [quote name='Reno2001']Takie rewelacyjne wieści to balsam dla serca i duszy :) Powiedzcie mi teraz, jak to rozliczamy? Ja mogę z konta psiaków zuzki (495zł) zapłacic teraz 200zł za transport Kamy. Jesli nowa opiekunka suni będzie miała ochotę potem dopłacic te 200zł za transport, to może przekaże te pieniądze na jakiegoś innego psa, po prostu. Wujka Jubu nie można blokowac z płatnościami. Mogę też uregulowac hotel Kamy-tu prośba do Donki, by podała kwotę do zapłaty. Wtedy zobaczymy ile zostanie nam na koncie. Jestem za tym, by wesprzec z pozostałych pieniędzy Henia. Nie wiem, czy Oczka potrzebuje jakiegoś wsparcia, bo z tego co sie orinetuję, na ten moment jest zabezpieczona w karmę.[/QUOTE] Dzięki, że pomyślałas o Heniu. ;) A na hotelik Kamy nie wystarczy kasy z październikowych deklaracji? Co do potrzeb Oczki to musi sie wypowiedzieć Dogo. Pisala na watku Oczki o potrzebie wizyty u Weta.
  14. [quote name='NusiaiJa']Oczka jest cudowna, grzeczna ,taki przytulasek jeden ! Szczęśliwcem będzie ten , kto ją pokocha.To taka fajna dziewczynka Ale dziś domku ani widu ani słychu ! Mam nadzieję że wkrótce ktoś ją wypatrzy.Powodzenia maleńka ![/QUOTE] Ten w domek w Warszawie nie jest jeszcze pewny? I z tego co przeczytalam pod uwage brany byl tez drugi domek w Gdańsku, tylko potrzebna byla wizyta przedadopcyjna. A jak tam Oczusia - spotkala sie już z kotem?
  15. Przecież jeszcze wczoraj wszystko bylo ok :shake:. Wesoly był :-(, żywotny :-(, spacerowal z Wami:-(,gadalyśmy o nim Agulą.:-(
  16. [quote name='majuska']No to chyba jednak Kajusi można robić, Atos zwolnił kolejkę....[/QUOTE] Czyżby coś mnie ominęło? Zagladam na wątek Atosa.
  17. [quote name='Szarotka']O, ale mnie ominelo. Tez jestem w Krakowie. Chetnie bym odwiedzila Kame:):)[/QUOTE] To moze zrobisz wizytę poadopcyjną, Szarotko? ;)
  18. [quote name='weronika1']Dajcie mi zdjęcia to wstawię na stronie stowarzyszenia , "psy do adopcji" [url]www.soz-nadzieja.cba.pl[/url][/QUOTE] Weroniko, te zdjecia sa chyba wszystkie na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url], chyba że Izatemka ma jeszcze jakieś ale wchodzilam na labradory info i wydawalo mi się, że to mniej więcej te same. Jak wrzucisz w wyszukiwarke na stronie Bubu i Docent to wszystko znajdziesz. :lol: Izatemko probowalam sie wczoraj zarejestrować na labradorach ale nie udalo mi sie :shake: Chcialam wstawić jeszcze fotkę Bubu z malym szczeniakiem (Milo - tez na stronie schroniska), ktorym mimo swej slepoty pięknie się opiekował.
  19. [quote name='Rodzice Maciusia :)']a nie lepiej wydać psiaki jeśli okażą się w porządku i zrobić zaraz wizytę POadopcyjną? Jeśli zgodzą się podpisać umowę, w której należy zastrzec, że pozwalają zbadać dobrobyt psiaków i zapewnić im godziwe warunki to dlaczego nie wydać? Przecież na wizycie sprawdza się przede wszystkim ludzi i warunki, a to można zbadać i potem i ewentualnie psiaki odebrać.[/QUOTE] Funiu, ja myslę tak jak rodzice Maciusia. Jeśli ludzie podpiszą umowę, wydadzą Ci sie ok, to wydalam bym psiaki. Przeciez zdarza sie, że pozytywne przejście pa nie zawsze jest gwarancja udanej adopcji. Przeciez potem jak najszybciej mozna przeprowadzić wizytę poadopcyjną.
  20. Suniu2000 jak sie tu pojawisz to zajrzyj naten wątek - czy to moglby być dom dla Hery? jest pso, koto i dzieciolubna tylko ta buda :shake: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215477-Lublin-i-bliskie-okolice!-Pies-nie-większy-od-labka[/url]!
  21. [quote name='Olena84']Hehe, spokojnie. Mam pytanie tez, czy te pieniazki z wiazanki moglyby pojsc czesciowo na transport Kamy jednak?[/QUOTE] Chyba nikt nic nie bedzie mial przeciwko temu.
  22. [quote name='Agula99']A ja nie wiem,czy chcę, żeby oni się zastanowili....[/QUOTE] Nie spodobali Ci sie?
  23. [quote name='Olena84']Barb a ja Ci trzeci raz odpowiadam;)[/QUOTE] Dzięki i przepraszam . Strasznie mi wstyd, ze nie dotarło to do mnie od razu. :oops: Juz chyba powinnam pójść spać. :oops::
  24. [quote name='Becia66']Byli tacy dzisiaj w przytulisku którym Pako sie podobał ale nie opowiedzieli się konkretnie. Zresztą ten domek byłby do sprawdzenia.[/QUOTE] To może jeszcze sie zastanowią. A przyszli w celu wziecia jakiegoś psa?
  25. [quote name='Olena84']Wujek JUBU zawiezie jutro Kame, dogadujemy szczegoly!!!!!!!!!!!![/QUOTE] To cudownie. Ale Olena nie odpowiedzialaś na moje pytanie PW a zadalam je trzy razy i zaczynam sie już martwić brakiem odpowiedzi.
×
×
  • Create New...