barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Poprosiłam rozio o nowe fotki, więc liczę, że jak będzie w przytulisku to coś fajnego strzeli! A wtedy może coś ruszy!!!! Ciotka Barb oczywiście pomoże w ogłoszeniach??? ;)[/QUOTE] Agula a zaglądalaś na ogloszenia, ktore ostatnio zrobilam ? Wkleilam tu linki, kontakt jest na Ciebie a te foty Pakusia sa ladne. Ale oczywiście jak będą nowe zdjecia to cos się dorobi. I Karolciasz pomoze, no nie ? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyja']Ja się zastanawiam czy wogóle jest sens wklejać pieski w takie wątki. Jak ktoś chce psa, to sam przegląda wątki czy ogłoszenia na różnych portalach. A jak ktos zakłada wątek i zaczyna opisywać jakiego psa chce i ludzie wklejają kandydatury, a tu żaden pies nie pasuje. Ludzie dalej wklejają i dalej nie pasuje żaden i w końcu na wątku nastaje cisza i tyle. [/QUOTE] Niestety bardzo często jest tak jak napisalaś. Ale zdarza się, chociaż coraz rzadziej, że zakladający podchodzą do sprawy poważnie i jakiś pies znajduje domek. -
Te ostatnie fotki Koksika są po prostu cudne. :lol: To z kosteczką w pysiu i lapka w górze jakby prosil o domek - rozbrajajace .;) Wiem, że on ma najwięcej ogloszeń ale mam ochotę zrobić mu jeszcze jakieś tymi nowymi zdjęciami.
-
[quote name='sunia2000']Dziękujemy razem z Vikunią cioteczce Sharce:)[/QUOTE] Czy to Cioteczka Sharca z wątku Warki byla świętym Mikołajem, ktory przyszedl do Vikuni ?
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyja']Dziś wrzuciłam Pakusia na jeden wątek, gdzie ludzie szukają psa, który będzie łagodny dla 3 letniego dziecka. Ale jak potem zaczęli pisać jaki ma byc pies i, że nie może miec podszerstka, bo wtedy śmieci w domu i ma być cichy i jeszcze Bóg wie co, to sie wkurzyłam i napisałam, ze nie ma psów ideałów i że lepiej żeby psa nie brali po po miesiącu napiszą modną wymówkę, że dziecko ma alergie i oddadzą psa. Tacy to lepiej niech kupią pluszową maskotkę. Wrrr....[/QUOTE] Tez staram sie wklajać psiaki na wątki ale coraz trudniej znaleźć jakieś sensowne. (wątki oczywiście nie psiaki). -
[quote name='Nikaragua']allegro z nowym tekstem: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1978609451[/url][/QUOTE] Super allegro. :lol:
-
[quote name='Agula99']No to szkoda, że nie przychodzi jak ja jestem, żeby pomóc ;)[/QUOTE] To trzeba Rozia (Roziego) zaprosić do wspolnych spacerków. :painting::painting:
-
Wychodzi na to, ze macie w Przytulisku pomocnika do spacerów. :lol:
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Agula, macie nowego wolontariusza (sympatyka) ? -
Na Jaroslawiaku 414 wejść - a był chociaz jeden telefon?
-
[quote name='Agula99']Zachęcam do odwiedzenia stronki i nakarmienia psiaka :) [url]www.karmimypsiaki.pl[/url][/QUOTE] Nakarmiłam ;)
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Agula, na Jaroslawiaku i przygarnijzwierzaka zmieniłam kontakt na Ciebie. Na Przemyslaku usunęlam i dalam na nowo - tam nie ma możliwości edycji - kontakt tez na ciebie. Na Dogomanii nie umiem wyedytować ani usunąć - nie ma takiej opcji. Ale poprzednie to juz nie moje dzielo a wszędzie jest kontakt na Majuskę. :cool3: [URL]http://www.jaroslawiak.pl/Pako-prawie-jamnik-szuka-domu.,ann8473.html[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Pako-prawie-jamnik-szuka-domu-id28639.html"]www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Pako-prawie-jamnik-szuka-domu-id28639.html[/URL] [URL]http://przemyslak.pl/89284[/URL] -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Wzburzenia żadnego nie ma lubię po prostu jasne sytuacje. To na kogo kontakt ma być na przyszlość? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Ja myślałam, że Pako na Becie jest!!!Daj na Becią, bo jak na razie przepełnienia nie ma, a ona najprędzej odbierze!!! Kurcze z tym Pakusiem!! Becia, zgadzasz się, żeby Pakuś był na Ciebie?? A jak zrobiłaś na majuskę, to trudno, może kiedyś odbierze i to będzie to?? Kto to wie!!! :)[/QUOTE] [B]Zrobilam tak jak byly robione do tej pory i nikt wcześniej nie protestowal. [/B] 26 listopada 2011 Majuska aktywowala ogloszenie na tablicy, gdzie tez byl kontakt na nia i nie wnosila zastrzeżeń. Po to za każdym razem wklejam linki, żeby sprawdzić. -
[quote name='Agula99']Barb, nie można cały czas siedzieć na dogo, człowiek też ma inne sprawy do zrobienia w życiu! Dostałam info o tym, że na Brzozowiaku nie aktywowane, ale ja w emailu nie mam żadnego linku do aktywacji![/QUOTE] Majuska pisała, że tam sie nie aktywuje, tylko akceptuje administrator.
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']barb nie dawajcie na mnie telefonu, bo ja teraz często nie mogę odebrać, a dzwoni do mnie sporo jakiś reklam, sprzedawców, banków itp. i ja po prostu nie oddzwaniam bo bym ześwirowała[/QUOTE] [B]To wyjaśnia ciszę w sprawie Pako bo jego wszystkie ogloszenia są wyłącznie na Ciebie. :shake: [/B] Ustalcie na kogo dawać kontakt do tego czasu się wstrzymam z oglaszaniem.:razz: -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']barb nie dawajcie na mnie telefonu, bo ja teraz często nie mogę odebrać, a dzwoni do mnie sporo jakiś reklam, sprzedawców, banków itp. i ja po prostu nie oddzwaniam bo bym ześwirowała[/QUOTE] Chętnie bym zmienila, ale niestety tam nie ma mozliwosci edycji ani usunięcia. Chyba, ze cos wiesz jak to zrobić. -
Suniu, ogłoszenie Wiki do aktywacji na tablica.pl :lol:
-
[quote name='Roszpunka'] Pan jest skłonny podjechać z Katowic do Kielc, żeby zobaczyć, jak psiak reaguje na dziecko..[/QUOTE] To chyba dobrze o nim świadczy ?
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Barb na brzozowiaku aktywuje ogłoszenia jakiś tam ichniejszy moderator, nie dostaje się linków aktywujących, zwykla trwa to góra jeden dzień.[/QUOTE] Acha, jeszcze raczej nigdy nie dawalam a zaglądalam przed chwila i dalej nie ma. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/3177/[/url] Ogłoszenie Pako na Dogomanii - telefon na Majuskę, ale mail musiałam dać swój bo nie chciało sie inaczej zapisać. W razie zainteresowania Pakusiem - przekieruję. -
[quote name='Roszpunka']Boję się, bo on humorzasty i nie wiem, jak zareaguje na tak małego dzieciaczka... [/QUOTE] Z kolei taki roczny maluch może uważać psa jak zabawkę, calkiem niechcący zrobić mu krzywdę.