barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nowe ogloszenia Kaji - zmienilam trochę uklad tekstu: [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/3595/[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/kajunia-z-przytuliska-w-boguchwale-IDCiMN.html[/url] - na Krakow -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Do Nowego Sącza jechalabyś juz razem z Jagodą i Daisy? Czyli ogloszenia byłyby tylko dla Mikrusa i Tuni ? -
[quote name='Bjuta']A ja dzwoniłam z życzeniami noworocznymi! Mieszka w domu. Jest psiakiem przytulakiem. Z tą nogą to bez zmian. Jedna sztywna. Za to reszta się rozruszała i ciut schudła. Co do zdjęć, to niestety trzeba by się przejechać... Mail [email protected] - tylko że trzeba zadzwonić, żeby odebrali... Albo uzbroić się w cierpliwość. Na ogół raz na tydzień sprawdzają... Dzięki za wiadomości.
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']ja ledwo co chodzę /kręgosłup/ :-(, nie wiem co się dzieje w przytulisku, ostatni raz byłam kiedy zabierałam Lilly. :shake: I boję się tam jechać bo większośc dużych psów i jeszcze któryś by mnie ,,przesunął'', a to dla mnie tragedia :shake:. Nawet nie wiem czy dam radę auto prowadzić, może jutro spróbuję...[/QUOTE] To lepiej na razie nie jedź póki sie nie podleczysz choć troszkę. [QUOTE] Mam wrażenie , że to wszystko zaczyna się sypać, psów coraz więcej i to takich ,,trudnych'', a odzew z ogłoszeń żaden. [/QUOTE] Moze z tych zamowionych wypasionych pakietów ogloszeniowych będzie jakiś odzew ? Karolciasz (choć tez chora) zrobila nowe ogloszenia Budrysowi. Ja odświeżam i odnawiam już zrobione. Trzeba czekać ... -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66'][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5268/sdc12970e.jpg[/IMG] [/QUOTE] A ja myślę, że nie jest zamiarem Lili dokuczanie Blekusiowi ale zabranie go ze soba do łóżeczka i dlatego niesie tam jego kocyki. Na pewno Lilusia chce żeby było tak jak na tej uroczej fotce , gdzie tak słodko oboje leżą :lol: -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']W sobotę przyjeżdża do mnie nowy tymczasik.... [/QUOTE] A nie możesz wziąść na tymczas Kikę zamiast niego ? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Kika ma tyle ogłoszeń od Ziutki, takie piękne fotki i tekst, że może wkrótce znajdzie dom. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']A ja tak się zajęłam moją Kikunią .... [/QUOTE] Bywam systematycznie na jej wątku , chociaz rzadko piszę. Zaznaczyłam też sobie bazarek dla Kiki. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']A ja tak się zajęłam moją Kikunią, że opuściłam na chwilkę Pakusia... :shake: Wstyd :oops: Wybacz Pakusiu, już się poprawiam :)[/QUOTE] Ale gdzie reszta Ciotek ? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb'][B]Zajrzyjcie [/B]: poszukiwany spokojny, przyjazny pies [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220126-(Orientacyjnie)-Spokojny-młody-Do-kochania.-Suka-Pies[/URL] Tylko ludzie chcą psa, który umie sam zostać w domu przez 8 godzin. Myslicie, ze Pako dal by radę? No i potencjalny dom jest na Śląsku.[/QUOTE] Nikt nie odpowie ? Nikt nie zajrzał ? Nie wiem czy wstawiać tam Pakusia ... -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Odnowiłam Pakusiowi ogłoszenie na Dogomanii. Dodalam nowe fotki i kontakt na Becię. Chcialam też wyróznić ale niestety bylo to za bardzo dla mnie skomplikowane. -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Co tam u Soni i reszty ? Wszędzie cichutko... -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Jak czuje się Kaja ?[/QUOTE] Cichutko tutaj i na innych przytuliskowych watkach. Agula, ogłoszenie Kaji na Przemyślaku już można odświeżyć. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Chodzi o Daisy i Jagódke ? To moze niech Ziutka wstrzyma się na razie z ogłoszeniami dla nich ?[/QUOTE] Szkoda byloby pracy na darmo. -
[quote name='sunia2000']... ja ostatnio nie mam na nic czasu....[/QUOTE] Wiem - rehabilitujesz Jumpera - więc przypomne u Viki o jego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/220118-CHARMS-i-kolczyki-jako-dar-serca-dla-JUMPERA-do-8.I[/url]
-
[quote name='iwoniam']przypominam tylko: http://www.facebook.com/events/292641230779103/ - [SIZE="5"]aktualne FB Clifforda Udostępniajcie.
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']No jak to na jaki że Lily szczęśliwa w nowym domku:lol:[/QUOTE] Chyba juz mozna. zmienić. Jak myslisz Elu ? Tylko gdzie Becia? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='annakom']jeżeli wszystko się uda to dziewczynki pojadą razem do mnie do Nowego Sącza....:) trzymajcie kciuki - u rąk i u nóg![/QUOTE] Chodzi o Daisy i Jagódke ? To moze niech Ziutka wstrzyma się na razie z ogłoszeniami dla nich ? -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']A gdzie Becia? Baciu zmień tytuł;):multi:[/QUOTE] Na jaki ? Mój komputer dziś troszkę szybciej działa. Bardzo sie z tego cieszę. -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Podczytujemy podczytujemy, ale u naszych boguchwalskich tak jakoś cicho się zrobiło..:-([/QUOTE] Tak, całkiem cichutko. Nie wiem czemu. -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']zapraszam na bazarek książkowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/220483[/url][/QUOTE] Zaraz zajrzę i zapisze sobie. -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']przypomnę się... może ktoś będzie podążał z Katowic do Krakowa w długi weekend...[/QUOTE] Agucha wpisz to może w watek transportowy albo na wątkach śląskich. [QUOTE] Szkoda, że u Lilly na wątku zrobiła się taka pustka...[/QUOTE] Myślę, ze w porównaniu z innymi wątkami nie jest tak żle.