Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Agula99']Jednak ciągle wierzę, że z nowym rokiem coś wreszcie ruszy z Pakulcem i tej myśli się trzymam!!! :)[/QUOTE] Może dobry pomysł ma Majuska żeby wykupić pakieciki z ogłoszeniami. Widać te, ktore są nie wystarczają skoro tak cichutko u Pakusia.
  2. [quote name='Agula99']Koksika można, pewnie!!! [/QUOTE] Ela napisala, że Lili też mozna. :lol:
  3. [quote name='Agula99']Mogę, a co ja mam do tego link???[/QUOTE] Ja mam tylko do Pako. Kaje robilam na Ciebie, jesli nie usunelaś to powinnas mieć w swojej poczcie.
  4. Agulu możesz odświeżyć ogłoszenie Kaji na Przemyślaku?
  5. [quote name='majuska']No można , tylko napisz które?? [/QUOTE] Wlasnie przejrzalam ogloszenia i niestety tylko na niektorych portalach mozna wyrożnić. na Przemyślaku, Jaroslawiaku,tablica.pl i chyba tyle. Na Przemyslaku to 2,46+ Vat - na 10 dni Jaroslawiak od okolo 4 zł tablica.pl 7 dni 6,99 30 dni 19,99 na Jaroslawiaku promocja aktualnego ogłoszenia kończy się 30 grudnia i wtedy mozna przedłuzyć jako kolejne wyroznione. na Przemyslaku i tablicy.pl mozna wyroznić w kazdym czasie. Na Przemyslaku czasem wyróznialam teraz tylko odświeżam bo jest taka opcja. Niestety na wiekszości portali jej nie ma. Tylko czy warto? Jak uważacie? A pakieciki nowe może rzeczywiście warto by im wykupić. Może wpisać ofertę w wątku "Co chcecie kupić na bazarku"? A i dzisiaj Ela potwierdzila,że mozna juz usunąć ogloszenia Lili. Koksika też juz chyba ?
  6. [quote name='Ela&Puch']Nawet jakby nie było postępów [COLOR=darkred]NIGDY LILLY bym nie oddała BARDZO JĄ KOCHAMY [/COLOR]proszę usunąć ogłoszenia , a my małymi kroczkami będziemy pokonywać przeszkody w postaci lęków i nie tylko,[/QUOTE] Elu, mam nadzieję, że teraz bedzie tylko lepiej. Lili na pewno tez Was bardzo kocha. Zawsze zostawiamy ogłoszenia jeszcze jakiś czas po adopcji, żeby nie zapeszyć, nie tylko w przypadku Lili.
  7. [quote name='Becia66'];) rewelacja, pomalutku i będzie dobrze.[/QUOTE] Czyli mozna juz usunąć ogłoszenia Lili? Bo na wszelki wypadek kilka zostawiłam. ;)
  8. [quote name='majuska']Dziewczyny gdybyście "wyczaiły" jakiś fajny bazarek ogłoszeniowy - podeślijcie linka,to ja wykupię dla naszych psiaków po pakiecie ogłoszeń z bazarkowych pieniążków:cool3: [/QUOTE] Majusko, a może wyrożnić, ktoreś z ogłoszeń juz zrobionych, zawsze to większa szansa ?
  9. [quote name='iwoniam'][url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6576330415/][img]http://farm8.staticflickr.com/7149/6576330415_06e07ff20c.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6576330415/]Mikrus z Jagódką[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr DZIECIACZKI ŚPIĄ[/QUOTE] Głaskam was niestety tylko wirtualnie maluszki. Jagoda to małe cudo. Jak już zrobisz im fb to wykorzystam tekst do Allegro.
  10. [quote name='rozio']Ja jestem chory, a ponoć też dzisiaj trafiło jakieś nowe psisko same kości i skóra, ale nie wiem co i jak.[/QUOTE] Agula napisala malutką wzmiankę o nowym psie chyba na wątku głównym Przytuliska. To duzo zdrowia Ci życzę. Czy też kurujesz sie rum+jankiem tak jak Agula?:evil_lol:
  11. [quote name='Nikaragua']do połowy stycznia, z tego co pamiętam jak liczyłam[/QUOTE] Dzięki. Może do tego czasu zadzwoni ten właściwy telefon....
  12. Jak tam dziś sprawowała się Lilusia?
  13. [quote name='barb']Niektore psy mialy robione na Kraków, na przyklad Pako. Co do Kai to muszę sprawdzić. [/QUOTE] Sprawdzilam - Kaji na Kraków nie robiłam.
  14. [quote name='rozio']Jak tam mój ulubiony chłopak ? Nie rozrabia?[/QUOTE] Nie wiadomo. :niewiem: Nie ma żadnej relacji. :niewiem:
  15. [quote name='Agula99']A u nas nowy psiak! :( a miałam cichą nadzieję, że się w tym roku już nic nowego nie pojawi, pomarzyć....ledwo święta się skończyła, a tu kolejna wychudzona bida....:([/QUOTE] Ojejku. Napiszesz o nim coś więcej ?
  16. [quote name='Agula99']Nie wiem czy dziewczyny dawały na Kraków, ale ja też mam cichą nadzieję, że ten domek gdzieś tam jest :)[/QUOTE] Niektore psy mialy robione na Kraków, na przyklad Pako. Co do Kai to muszę sprawdzić. Ale w Krakowie też wcale nie jest latwo [url]http://www.dogomania.pl/threads/216999-Kraków-Daisy-i-Jagódka-wyrzucona-z-dziećmi-w-dniu-gdy-się-oszczeniła...szukają-Domku[/url]. Oczka z Krakowa musiala w poszukiwaniu domku wyjechać aż do Stargardu Gdańskiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/200197-Odyseja-Oczki-dobiegła-do-końca-)-)Jest-w-swoim-domku-)-)-[/url])
  17. [quote name='Agula99']Dzięki barb, wczoraj jak odchodziła, Pakuś tak smutno patrzył, potem się odwrócił i poszedł cichutko do budki. Domku, super domku, dzwoń!!![/QUOTE] Nie ma za co dziękować. Gorzej, że telefony nie dzwonią. :shake: Agula, a poznały Cię psiaki po takiej dlugiej nieobecności ?
  18. [quote name='Nikaragua']znów odnowiłam allegro.... ale gdzie te telefony???????????????????[/QUOTE] Nikaraguo, do kiedy wystarczy pieniążków na Allegro?
  19. [quote name='Ela&Puch']poradźcie kochane bo mała jak jest ze mną to już jest dobrze jest kochana a jak traci mnie z oczu bo wyszłam na 10 min. to wyje jak jej wytłumaczyć ze wróce :) jutro ide do pracy i martwie sie o coreczke bo bardzo ja kocham i serce mnie boli ze teskni[/QUOTE] Elu a nie masz żadnej mozliwości pozostawiania jej jeszcze chociaż przez parę dni z kimś, jeśli musisz wyjść?
  20. [quote name='Ela&Puch'][quote name='Becia66'][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5268/sdc12970e.jpg[/IMG] taki bałagan robi LILLUSIA na łóżku , istne pobojowisko tak psoci maleństwo hihihihi[/QUOTE] A to drugie maleństwo to zapewne Blekuś?
  21. Odnowiłam ogłoszenia PAKO na Tablica.pl (na Kraków) i Kupię psa
  22. Odnowilam ogloszenie Kaji na Kupie psa.
  23. Śłiczne życzenia. A Wareczce życzę oczywiście domku - jak najlepszego i jak najszybciej.:tree1:
  24. A ja nie umiem skladać pięknych, oryginalnych życzeń więc obiema rękami podpisuje sie pod wspaniałymi życzeniami Figi... [quote name='figa33']... życzę Wam ( i sobie ) aby w tych pudłach znalazły się domki dla Kaji , Pako , Soni i Budrysa , a także dla przyszłych piesków i kotków , które znajdą się w przytulisku ... [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/3098/1112pm.jpg[/IMG][/QUOTE]
  25. Dużo zdrowia dla Jagódki i dużo sily dla Ciebie Iwoniam.
×
×
  • Create New...