Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Agucha'][CENTER][SIZE=1] ....a swoją drogą - Boże!... co za adopcja... ręce i cycki opadają...[/SIZE][/CENTER][/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  2. [quote name='iwoniam']Dziś pan doktor nie dotarł na ściąganie szwów więc jesteśmy umówieni na jutro po południu. Tuni oczko wygląda całkiem dobrze. znacznie bardziej otwarte, Prawdopodobnie konieczny będzie "głupi jaś", bo Tunia dzielnie pokazuje szczękę panu doktorowi, ale może uda się bez wszak ściąganie szwów nie jest bolesne - raczej obawa jest o to, aby jej nie zaciąć przy oku. Jutro po południu wszystko będzie wiadomo.[/QUOTE] Trzymaj sie tam dziś u Pana Doktora Tunieczko...
  3. [quote name='Agula99']Zaglądnę, ale nie dziś bo późno się robi!!![/QUOTE] Niestety. A jutro trzeba wstać rano...
  4. [quote name='iwoniam']Acha, pewnie nikt nie uwierzy, ale mam pod opieką kolejnego, chorego królika. O leki na 5 dni - zapalenie oskrzeli/tchawicy.. komplikacje pochorobowe...[/QUOTE] I znowu jest Was więcej...:crazyeye:
  5. [quote name='iwoniam']nie spiesz się, i tak jestem Ci wdzięczna za cały ogrom pracy włożony w ogłaszanie[/QUOTE] Wszystko musi być na bieżąco. :lol: A z tym ogromem pracy - przesada. :oops: Ogrom to włozyla ta Cioteczka co to trzaskała od razu 50.
  6. A nie chcialby jeszcze jednego żólwia, skoro to taki super domek ?
  7. Karolciasz Sunia obiecala postarać sie o kocyk dla Ciebie. Czytałas na bazarkowym wątku ?
  8. [quote name='Agula99']Pozdrowienia i mizianka dla Vikuni :)[/QUOTE] Na bazarek zajrzyj Cioteczko. A najlepiej na obydwa :lol:
  9. To rzeczywiście twardziel z Mikruska. Jutro poprawię ogłoszenia. ;)
  10. [quote name='sharka']Zapraszam cioteczki na bazarek http://www.dogomania.pl/threads/221480-Różności-dla-psa-pańci-i-domu-fajne-i-niedrogie_na-Basta-i-Szarika_do-04.02.2012 Pierwsze koty za płoty :) Ja juz zaprosilam.:lol: I juz pierwsza Ciotka odwiedzila bazarek.:lol:
  11. Iwoniam, jak tam Mikrusek ?
  12. [quote name='Beatkaa']ślicznie dziękujemy :):) Tak, ślicznie dziekujemy Cioteczce Sharce. A w rewanżu odwiedźmy jej pierwszy samodzielny bazarek http://www.dogomania.pl/threads/221480-Różności-dla-psa-pańci-i-domu-fajne-i-niedrogie_na-Basta-i-Szarika_do-04.02.2012 Ja juz byłam, pochwaliłam, zapisałam i wrócę dokladnie poszperać. :lol:
  13. [quote name='sunia2000']A ja na kolejny bazarek dla Vikuni:)[url]http://www.dogomania.pl/threads/221524-NUXE-GALENIC-DUCRAY-I-TRIXIE-dla-Viki-do-godz-20.00-30.01.-12?p=18461777#post18461777[/url][/QUOTE] Kosmetyczny... Uwielbiam !!!
  14. To kciuki za malego trzymam. Informacje o szczepieniach postaram sie pouzupelniać w ogłoszeniach. A na fotki poczekamy.;)
  15. [quote name='Dzika_Figa'] Przydałby się Wam tam w baraczku dyżurny kot do testów [/QUOTE] Naprzwde by sie przydał. Taki pewny siebie, nie bojący sie psów.
  16. [quote name='barb']Robilam dzis ogloszenia psiakom z Boguchwały na portalu Krośniak. Zrobilam też dla Mikruska [url]http://www.krosniak.pl/item/3_zwierzta/2353_mikrus-mikropiesek-szuka-domu.html[/url] [/QUOTE] Wiesz nigdy nie robiłysmy na tym portalu, nie wiem czy wogole będzie jakis odzew. Ale trzeba wszystkiego próbować. To jutro Mikrus będzie mial ciężki dzień ?
  17. [quote name='karolciasz28'] Terriemu i Lukasowi to nawet ja mogę coś skleić bo im trzeba krótkie zwięzłe, przynajmniej mi się tak wydaje,że nie ma co się rozpisywać. [/QUOTE] Ja Lukasowi też robilam z króciutkim tekstem.
  18. [quote name='majuska']Na krośniaku jeszcze nikt chyba nie robił psiakom ogłoszeń, zwykle tylko krosno24[/QUOTE] Tam wogole jest niewiele ogloszeń. A zwierzęcych wcale. Sprobowałam - zobaczymy czy cos z tego będzie.
  19. [quote name='sharka']Dzielnie sobie radzisz robiąc bazarki :) a ja staram się 20 zł/miesiąc rezerwować na Viki, to w takim razie zgłoszam te 20 zł jako deklarację stałą od lutego :)[/QUOTE] A ja w tym miesiacu zrobię zakupy na Vikuniowym bazarku ;) a od lutego też sie przymierzę do jakiejś deklaracji - chociaż takiej malutkiej. :roll:
  20. [quote name='Agula99']Barb przecież można napisać dwa numery i nasze imiona, a u mnie że po 15 i już. Jak nie do Beci zadzwonią, to do mnie :multi:[/QUOTE] Ok tak zrobię ale juz jutro. U Kaji też? Bo o Kaji zawsze sie mowiło, że ona Twoja ;) Widzę, że juz mi odpisalaś.;)
  21. [quote name='Agula99']Niech dzwonią, niech dzwonią do Beci, ona zawsze prędzej odbierze, a ja tylko będę wydawała ;)[/QUOTE] A w sprawie Kaji też?
  22. [quote name='Becia66']Dzięki barb za krośniaka, może jeszcze zrobisz na tarnowiaka i namiary na mnie niech dzwonią w razie gdyby Agula była w szkole. :lol:[/QUOTE] Zrobię Beciu ale już dziś nie dam rady. Namiary mogę dać na Ciebie nawet na wcześniejszych ogloszeniach bo wszystkie mozna edytować. Tam gdzie sa namiary na Agulę - jest napisane, żeby dzwonić po piętnastej.
  23. [quote name='Becia66']nie, na tarnowiaku i zamieszkał w Tarnowie. Podesłałam Państwu od Pakusia zdjęcia Ozziego i prosiłam o szukanie domku przynajmniej taj fajnego jak ich :diabloti:.[/QUOTE] To wypróbujemy ten krośniak i na tarnowiaku też sie dorobi.
  24. Robilam dzis ogloszenia psiakom z Boguchwały na portalu Krośniak. Zrobilam też dla Mikruska [url]http://www.krosniak.pl/item/3_zwierzta/2353_mikrus-mikropiesek-szuka-domu.html[/url] Niestety nie ma ostatnich zdjęć bo Dogo nie działało. Do Krosna nie za daleko ?
×
×
  • Create New...