barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha'][CENTER][SIZE=1] ....a swoją drogą - Boże!... co za adopcja... ręce i cycki opadają...[/SIZE][/CENTER][/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Dziś pan doktor nie dotarł na ściąganie szwów więc jesteśmy umówieni na jutro po południu. Tuni oczko wygląda całkiem dobrze. znacznie bardziej otwarte, Prawdopodobnie konieczny będzie "głupi jaś", bo Tunia dzielnie pokazuje szczękę panu doktorowi, ale może uda się bez wszak ściąganie szwów nie jest bolesne - raczej obawa jest o to, aby jej nie zaciąć przy oku. Jutro po południu wszystko będzie wiadomo.[/QUOTE] Trzymaj sie tam dziś u Pana Doktora Tunieczko... -
[quote name='Agula99']Zaglądnę, ale nie dziś bo późno się robi!!![/QUOTE] Niestety. A jutro trzeba wstać rano...
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Acha, pewnie nikt nie uwierzy, ale mam pod opieką kolejnego, chorego królika. O leki na 5 dni - zapalenie oskrzeli/tchawicy.. komplikacje pochorobowe...[/QUOTE] I znowu jest Was więcej...:crazyeye: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']nie spiesz się, i tak jestem Ci wdzięczna za cały ogrom pracy włożony w ogłaszanie[/QUOTE] Wszystko musi być na bieżąco. :lol: A z tym ogromem pracy - przesada. :oops: Ogrom to włozyla ta Cioteczka co to trzaskała od razu 50. -
Karolciasz Sunia obiecala postarać sie o kocyk dla Ciebie. Czytałas na bazarkowym wątku ?
-
[quote name='Agula99']Pozdrowienia i mizianka dla Vikuni :)[/QUOTE] Na bazarek zajrzyj Cioteczko. A najlepiej na obydwa :lol:
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
To rzeczywiście twardziel z Mikruska. Jutro poprawię ogłoszenia. ;) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniam, jak tam Mikrusek ? -
[quote name='Beatkaa']ślicznie dziękujemy :):) Tak, ślicznie dziekujemy Cioteczce Sharce. A w rewanżu odwiedźmy jej pierwszy samodzielny bazarek http://www.dogomania.pl/threads/221480-Różności-dla-psa-pańci-i-domu-fajne-i-niedrogie_na-Basta-i-Szarika_do-04.02.2012 Ja juz byłam, pochwaliłam, zapisałam i wrócę dokladnie poszperać. :lol:
-
[quote name='sunia2000']A ja na kolejny bazarek dla Vikuni:)[url]http://www.dogomania.pl/threads/221524-NUXE-GALENIC-DUCRAY-I-TRIXIE-dla-Viki-do-godz-20.00-30.01.-12?p=18461777#post18461777[/url][/QUOTE] Kosmetyczny... Uwielbiam !!!
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
To kciuki za malego trzymam. Informacje o szczepieniach postaram sie pouzupelniać w ogłoszeniach. A na fotki poczekamy.;) -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa'] Przydałby się Wam tam w baraczku dyżurny kot do testów [/QUOTE] Naprzwde by sie przydał. Taki pewny siebie, nie bojący sie psów. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Robilam dzis ogloszenia psiakom z Boguchwały na portalu Krośniak. Zrobilam też dla Mikruska [url]http://www.krosniak.pl/item/3_zwierzta/2353_mikrus-mikropiesek-szuka-domu.html[/url] [/QUOTE] Wiesz nigdy nie robiłysmy na tym portalu, nie wiem czy wogole będzie jakis odzew. Ale trzeba wszystkiego próbować. To jutro Mikrus będzie mial ciężki dzień ? -
[quote name='sharka']Dzielnie sobie radzisz robiąc bazarki :) a ja staram się 20 zł/miesiąc rezerwować na Viki, to w takim razie zgłoszam te 20 zł jako deklarację stałą od lutego :)[/QUOTE] A ja w tym miesiacu zrobię zakupy na Vikuniowym bazarku ;) a od lutego też sie przymierzę do jakiejś deklaracji - chociaż takiej malutkiej. :roll:
-
[quote name='Agula99']Barb przecież można napisać dwa numery i nasze imiona, a u mnie że po 15 i już. Jak nie do Beci zadzwonią, to do mnie :multi:[/QUOTE] Ok tak zrobię ale juz jutro. U Kaji też? Bo o Kaji zawsze sie mowiło, że ona Twoja ;) Widzę, że juz mi odpisalaś.;)
-
[quote name='Agula99']Niech dzwonią, niech dzwonią do Beci, ona zawsze prędzej odbierze, a ja tylko będę wydawała ;)[/QUOTE] A w sprawie Kaji też?
-
[quote name='Becia66']Dzięki barb za krośniaka, może jeszcze zrobisz na tarnowiaka i namiary na mnie niech dzwonią w razie gdyby Agula była w szkole. :lol:[/QUOTE] Zrobię Beciu ale już dziś nie dam rady. Namiary mogę dać na Ciebie nawet na wcześniejszych ogloszeniach bo wszystkie mozna edytować. Tam gdzie sa namiary na Agulę - jest napisane, żeby dzwonić po piętnastej.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Robilam dzis ogloszenia psiakom z Boguchwały na portalu Krośniak. Zrobilam też dla Mikruska [url]http://www.krosniak.pl/item/3_zwierzta/2353_mikrus-mikropiesek-szuka-domu.html[/url] Niestety nie ma ostatnich zdjęć bo Dogo nie działało. Do Krosna nie za daleko ?