barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='sunia2000']Również dołaczam się do podziękowań:) Vikunia ma już 165zł STAŁYCH deklaracji-dziękuje z całego serca cioteczki:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] To ja na początek skromniutko od marca dodam 5 zł. To niewiele ale razem będzie już 170 zl stałych. A Cioteczkę Sunie poprosimy, żeby może zrobiła Wiki od nowego roku 2012 nowe rozliczenie deklaracji. tzn. od kogo, ile, od kiedy.
-
[quote name='Kocurek']Cioteczko z pelna odpowiedzialnoscia deklaruje na Wiki 5 euro-tj.jakies 20 zl.Bo place tez na inne i zawsze bank tak nalicza.[/QUOTE] :buzi::iloveyou::Rose:
-
[quote name='Kocurek']dolaczylam do watku ciotuchny caly watek pozniej bo musze dla meza krupnik ugotowac....No wiec ja swoje 5 euro przeznaczam dla sunki....... [/QUOTE] To będzie miała Patrycja niespodziankę jak wejdzie na wątek... :lol::multi: Ale Kocurku zapytam Cię o to samo co Karolinę, broń Boże nie chcę Cię zniechęcać: Czy deklaracja w tej wysokości nie będzie dla Ciebie zbyt wielkim obciązeniem. Może jeszcze się zastanow co do kwoty. Patrycja za każdę sumę będzie głęboko wdzięczna. Wiki jest niemlodą już i małoadopcyjną suczką. Może być tak, że nigdy nie znajdzie domu. :shake: Ja póki co zobowiązuję się dbać o ogloszenia Wiki. Karolciasz obiecała pomóc. [QUOTE] Slimakowi sie nie udalo:(....jeszcze caly czas o tym mysle.Dawno nie bylo tak smutnego watku jak Slimaka:( [/QUOTE] Wątek Wiki też był smutny. Nadziana na druty, cudem uratowana, niemłoda suka, kompletnie nie radząca sobie w schronisku. I nagle znajduje się ktoś kto sklada publiczne przyrzeczenie, że da jej dom - Hatbis. Patrycja wyciąga ja ze schronu i czeka na sfinalizowanie adopcji. Tymczasem wizja pięknej przyszłości Wiki pęka nagle jak bańka mydlana. Hatbis znika i znikaja również jego deklaracje. Wiki zostaje w hoteliku tylko dzięki determinacji Suni2000. Z przestraszonego, wycofanego,pełzającego przy ziemi psa zmienia sie pomału w "dzielną", usmiechniętą Wiki. Moze dzieki nam wszystkim wątek Wiki nie skończy sie smutno.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']w miarę zaczynam ogarniać moje milion psów w mieszkaniu, [/QUOTE] ostatnio pisalaś o dziewięciu... bez Daisy powinno być 8... [QUOTE] a teraz wysyłka emaili do osób, które pytały o sunie, Oby się wszystko udało [/QUOTE] O, którą sunię chodzi? [QUOTE] ps. znacie kogoś z Żor na śląsku do wizyty przedadopcyjnej?[/QUOTE] Ja niestety nie. Może wpisz na wątkach na forum śląskim. -
Ślimak-pogryziony wrak psa!!! Nie dał rady-już za TM!
barb replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Kocurek']A podajcie linka do watku Wiki cioteczki:) http://www.dogomania.pl/threads/204755-!!!Nadziana-na-druty-cudem-przeżyła!!!!Potrzebne-deklaracje!!! A to jej foty. W schronie i w hoteliku Trudno poznać, że to ten sam pies... -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Ale myślałam też o zrobieniu tych wyróżnionych ogłoszeń, o których pisałam przed wyjazdem.[/QUOTE] Wstrzymaj się z tym na razie, może ktoreś z psiaków znalazły domki... Czekamy w dalszym ciągu na wieści od Iwoniam czy i kogo mamy dalej ogłaszać (wyrózniać). -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojtuś']Iwonia wróciła co dopiero, jak chwilę odpocznie to myślę, że nam opowie:)[/QUOTE] Nie opowiedziała... -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']No to ja również :)[/QUOTE] A tu cisza... -
[quote name='karolina175']Za wikusie bede wpłacała 1 kazdego miesiaca moze tak byc?[/QUOTE] Mysle, że tak ale to Sunia2000 decyduje o szczegółach i jest skarbnikiem Wiki . ;) Tylko nie wiem gdzie się podziała... :niewiem: Chyba ze szczęścia zemdlała...:mdleje:
-
A gdzie Patrycja? Chyba nie moze pisać ze wzruszenia... :loveu: Dwa nowe ogłoszenia Wiki z pięciu obiecanych: ;) [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20667039_wiki_doskonale_przypilnuje_domu_z.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/wiki-doskonale-przypilnuje-domu-i-ogrodu-IDKznr.html[/url] Suniu, sprawdź czy wszystko sie zgadza - przede wszystkim telefon.
-
Nie wiem jak Ci dziękować za serce dla Wiki. :calus::Rose: Zaglądaj też czasem na wątek.:lol:
-
Ślimak-pogryziony wrak psa!!! Nie dał rady-już za TM!
barb replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zajrzyj, proszę jeszcze na chwile na wątek Wiki. Ok ? Coś tamnapisalam a nie chcę dublować tutaj. -
[quote name='karolina175']Jesli to pomoze moge dac Wiki 30zł stalej deklaracji:) Gdyz 50zl stalej deklaracji ktore miały byc na Slimaczka chce dac na innego psa :)[/QUOTE] Karolina, napisalam na wątku Ślimaka ale napiszę jeszcze tutaj. Zastanów się, żeby ta deklaracja nie bylo dla Ciebie zbyt wielkim obciązeniem. 30 zł miesięcznie x 12 m-cy to juz spora kwota. Czy dasz radę? Może jeszcze się zastanow co do wysokości deklaracji.
-
Ślimak-pogryziony wrak psa!!! Nie dał rady-już za TM!
barb replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W jej sytuacji każda złotówka się liczy. 30 zł to jest bardzo dużo... Zastanów się, tak żeby to nie bylo zbyt duzym ociązeniem. -
[quote name='karolciasz28']Skoro Barb 5 to ja 10 i razem będzie 15! :)[/QUOTE] Może na początek też pięć ? Karolciu ferie sie kończą i szkołę zaczynasz. :mad:
-
Ślimak-pogryziony wrak psa!!! Nie dał rady-już za TM!
barb replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='karolina175']Tez bym chciala swoja deklaracje przekazac na innego psa.... Czyli nie na Wiki ? Sytuacja Wiki tylko z pozoru nie wydaje się zła. Suczka ma małe a nawet bardzo małe szanse na adopcje; ma dziesięć lat, nie bardzo dogaduje się z innymi psami, dom dla niej powinien być bardzo specyficzny (bez dzieci, innych zwierząt, z ogrodem). Jest też kompletnie nieprzystowana do schronu gdyby przyszlo jej tam wrócić, a tak się w końcu moze stać. Jej wątek jest prawie zupelnie opuszczony. Dlatego pomyslalam o niej. Ale to jest oczywiście każdego indywidualna decyzja dlatego jeszcze raz przepraszam, że zabrałam tutaj głos. Ja też do tej pory nie zadeklarowalam na Wiki żadnej stalej kwoty ale staram się wspierać Patrycję robiąc ogłoszenia, oplacając ich wyróznienie, wcześniej wyróznienie allegro, czy robiąc zakupy na Wikuniowych bazarkach. -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']No ten... byłyby gdyby nie karolcia nie miała sklerozy;);) nie wzięłam aparatu:shake::shake:[/QUOTE] To będą następnym razem ;) -
Też się ogromnie cieszę ze szczęścia Walusia. :loveu: Skrzacik był moją wielką sympatią na długo wcześniej niż odważylam sie pisać na boguchwalskich wątkach. ;) [quote name='Becia66'][IMG]http://images45.fotosik.pl/1365/1aecb952c00560b8.jpg[/IMG] [/QUOTE]
-
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A zdjęcia jakieś może są ??? ;) -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Była zła...ale nie za kocyk ;) za to,że jej przyjaciółkę przywiozłam z powrotem. :cool3: [/QUOTE] Nie cieszyla się ? [QUOTE] Myślałam o czwartku, ale mam dyskotekę w szkole. Jakoś się dogadamy. :)[/QUOTE] Dobrze. Ja zazwyczaj o 15.30 jestem już w domu. Na razie z tego co wiem tylko ten piątek po południu mam zajęty. -
[quote name='sunia2000']Dziękuje barb:) [/QUOTE] Nie trzeba. Wiki cały czas leży mi na sercu. W przyszłym tygodniu zobowiązuję się zrobić jej 5 nowiutkich ogłoszeń.
-
Ślimak-pogryziony wrak psa!!! Nie dał rady-już za TM!
barb replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='karolina175']:(:(:( Dlaczego swiat jest tak niesprawideliwy :( Swoja deklaracje chcialabym przekazac na innego biednego psa ktorego chcemy przeniesc do hotelu jesli to nie problem Sorki, że się wcinam ale może by wziąć pod uwagę Wiki tez pod opieką Suni2000 ? Jest już wprawdzie w hoteliku ale brakuje jej 185 zł stałych deklaracji, jesli dobrze liczę. Sunia radzi sobie jedynie bazarkami ale wiadomo jak z nimi jest - raz przyniosą jakiś dochód raz nie ... Gdyby Wiki miala komplet deklaracji dawałoby jej to jakieś poczucie bezpieczeństwa, że nie wróci do schroniska... Co Ty na to Patrycja ? To link do wątku Wiki http://www.dogomania.pl/threads/204755-!!!Nadziana-na-druty-cudem-przeżyła!!!!Potrzebne-deklaracje!!! -
[quote name='Gonia13']Nawet boję się myśleć żeby nie zapeszyć. Jeżeli będzie taka potrzeba to ja się dorzucę. Tylko dajcie mi znać jakby mnie 'tutaj" nie było:oops:. Ostatnio brakuje mi czasu i na forum wpadam z doskoku:shake:...[/QUOTE] Oczywiście, będziemy o Tobie pamiętać Goniu.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='sunia2000']Niestety nie:( Szukali yorka i małego kundelka, a podobną do tej ze zdjęcia ktoś znalazł i szukał jej właściciela ale trzymając ją u siebie w domu.[/QUOTE] To na sto procent ta sama. Właściciel się nie znalazł i trafiła do schronu. Była na kilku portalach ogloszeniowych jako znaleziona. Ale nie było w internecie ogłoszeń, ze ktoś szuka takiej suni. :shake: Myslalam, że moze papierowe jakieś gdzieś widzialaś.