Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Malgoska']Jutro wstawie fotki maleństwa, jest w sklejce, którą robił Maciek.[/QUOTE] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8157/7623070882_677a9271eb.jpg[/IMG] Prawy, dolny róg - Szelka. :loveu:
  2. Ogłoszenie ma być widoczne za około 2 godziny. http://www.eoferty.com.pl/bast_dobrze_przypilnuje_domu_i_ogrodu_298795.html
  3. [quote name='figa33']bardzo się cieszę ,ze Budrys ma takie fajne życie teraz:loveu:[/QUOTE] I ja też :lol::lol::lol:
  4. [quote name='Malgoska']A u nas zamieszkało pewne maleństwo :) Witaj Szeleczko w rodzinie :)[/QUOTE] Jest tu jej foteczka na wątku ?:lol:
  5. [quote name='b-b']Aktualne bazarki dla Gmoszczaka: 1 - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229857-*-SKÓRZANE-KAGAŃCE-na-leczenie-Gmosia-i-mega-dług-11-tyś-zł-Do-1-08-g-20-00-*[/URL] 2 - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229863-Ciuszkowy-bazarek-dla-Gmoszczaka-do-2-08-godz-22-00[/URL] 3 - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229874-Misz-masz-i-ciuszki-dla-Gmoszczaka-i-Czarusia-do-1-08-do-godz-22-00[/URL] Zapraszamy na zakupy i prosimy o pomoc w podrzucaniu ;)[/QUOTE] Zakupow z gory nie obiecam ale w utzymaniu na pierwszej postaram sie pomóc ;)
  6. [quote name='Gosiapk']Oby się wszystko dobrze ułożyło i tam już została :)[/QUOTE] Też za to " kciukuję" :kciuki: missia, a o Lalę nadal nikt nie pyta ?
  7. [quote name='Igiełka'] nie martw się przypilnujemy bazar :)[/QUOTE] Dziękuję.:lol: To świetny i pożyteczny wątek. :lol: Szkoda, że dopiero teraz tu trafiłam.
  8. Ale chyba nie wszyscy nie uwierzyli a moze raczej nie zwątpili w domek u Marty ?
  9. A ja niesmiało zaproszę na bazarek na bdt Iwoniam. Dzis o 22.00 koniec. Link w moim podpisie.
  10. [quote name='majuska']takiego maila dostałam: "Witam,jestem zainteresowana adopcją szczeniaczka,gwarantuje wspaniałe warunki,jednak nie mam jak dojechać do schroniska.Czy byłaby możliwość dowozu w kujawsko pomorskie?pozdrawiam" To co, kto wiezie? :D[/QUOTE] [quote name='majuska']i kolejny : "mam do państwa pytanie moja mam bardzo zastanawia się nad zaadoptowaniem tego słodziaka czy można by było wysłać te ogłoszenie na jej e-mail żeby się przekonała e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bardzo prosze Gabi" ręce mi "opadowywują":mdleje:[/QUOTE] [quote name='majuska']aaaaaa:crazyeye:..i jeszcze jeden:shake::shake: "Witam,piesek ktorego chcecie panstwo oddac jest przepiekny bardzo chetna jestem zeby go wziasc i zaopiekowac sie.Niestety jestem ze Szczecinia i nie mialabym jak odebrac pieska dlatego chcialabym sie dowiedziec czy bylaby mozliwosc dowiezienia pieska do Szczecina :)?"[/QUOTE] W razie nadmiaru zainteresowanych szczeniakami można prosić o przekierowanie na Iwoniam: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ? Lub o podanie jej numeru telefonu 515192985 ? Szczeniaczki są różnej płci i rożnej wielkości przebywają w domach tymczasowych w Krakowie.
  11. To Keria znalazła Balbinkę ? Iwoniam, tradycyjne juz pytanie - na jakich portalach były te szczęśliwe ogloszenia Gaji i Loxi ? Mikrus super :lol:
  12. [quote name='krakowianka.fr']no moge zrobic, tylko potrzebuje info co trzeba na tej ulotce umiescic?[/QUOTE] R-oy prosila o kontakt na PW.
  13. [quote name='JaMnIŚ_Jogi']Dzięki. Może akurat wpadnie w oko tej rodzince, choć wybór mają niełatwy. Trzeba trzymać kciuki !!![/QUOTE] Nie trzeba dziekować. Tez bardzo bym chciała żeby Tobiś się spodobał :kciuki::kciuki::kciuki:
  14. [quote name='Martika@Aischa']Super :) na taką wiadomość czekałyśmy :):):)[/QUOTE] Czyli czekamy do wtorku. :kciuki:
  15. [quote name='krakowianka.fr'] Podajcie kontakt (tel, imie, meila), to wam szybko zrobie plakat[/QUOTE] Krakowianko umiesz robic na poczekaniu takie piękne plakaty moze zrobilabyś ulotkę ? Kopiuję z wątku Co chcecie kupić na bazarku : [quote name='R-oy']Potrzebuję kogoś do zaprojektowania ulotki firmowej. Niestety zależy mi bardzo na czasie (do końca tygodnia) więc jeśli jest ktoś kto jest w stanie to zrobić to poproszę info na PW. Dzięki.[/QUOTE]
  16. [quote name='luka1']Ciekawe, napisałam na wątku by się z nami kontaktował. Moje szczeniaki to psiaki ok 6 miesięczne. Jest Mat, Lobo i Paskal. Wszystkie średniaki, do kolana.[/QUOTE] Luka ale nie dałaś tam namiarów telefonicznych ani mailowych. Jest banerek ale nie wiem czy zalożyciel watku będzie umial z niego skorzystać?
  17. Luka, masz jeszcze jakieś szczeniaki? Znalazlam taki wątek nie wiem czy się przyda - bo pieseke mialby mieszkać w budzie - ale wklejam link.[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229909-Poszukiwany-szczeniak-woj-mazowieckie-średni-piesek-dom-z-ogrodem"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/229909-Poszukiwany-szczeniak-woj-mazowieckie-średni-piesek-dom-z-ogrodem[/URL]
  18. [quote name='barb']Nie jest jeszcze wstawiona do Bazy zaginionych na dogo ?[/QUOTE] [quote name='Malgoska']pewnie nie, sprawdź może, barb Ty jestes mocniejsza w tych sprawach :)[/QUOTE] Skopiowałam tam Twoją informację.
  19. [quote name='Becia66']dzięki barb, biedny ten Tobiś, myślałam że szybko domek znajdzie.[/QUOTE] Też tak myślałam.
  20. [quote name='kanna']serdecznie dziękuję, to moja suczka ma 12 lat, choć nie wygląda, zaginęła na spacerze, pobiegła za moimi dużymi psami i nie wróciła, od samego rana szukam na piechotę i samochodowo razem z mężem,nigdzie jej nie ma choć teren spaceru zna doskonale. Balbinka miała ciężkie dzieciństwo, znaleźliśmy ją jako szczeniaka w śmietniku w reklamówce, przeżyła ze mną całe swoje zycie, nigdy nie nocowała poza łóżkiem...ciotki , bardzo proszę o pomoc ![/QUOTE] Nie jest jeszcze wstawiona do Bazy zaginionych na dogo ?
  21. [quote name='barb']Dzięki. Zajrzę tam i wstawię go jesli jeszcze nikt tego nie zrobił.[/QUOTE] Fotki wstawione ;)
  22. [quote name='JaMnIŚ_Jogi'][B]"Przygarniemy JAMNICZKA do domu gdzie są dzieci śląsk[/B] [COLOR=#000000][INDENT]Wesoła rodzinka pełna miłości przygarnie wesołego jamniczka lub jamniko-podobnego pieska:smile: dzieci jak ich rodzice bardzo kochają zwierzątka. Na wszystko się zgadzamy."[/INDENT] [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229844-Przygarniemy-JAMNICZKA-do-domu-gdzie-są-dzieci-śląsk"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/229844-Przygarniemy-JAMNICZKA-do-domu-gdzie-są-dzieci-śląsk[/URL] Może by do tego wątku Tobiego podesłać i odpowiednio go zareklamować? Sprawa aktualna, bo z wczoraj, więc trzeba działać. Ja coś tam próbowałam, wkleiłam jego wątek, bo wklejania zdjęć jeszcze nie opanowałam, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie, bo post się jeszcze nie pokazał.[/QUOTE] Dzięki. Zajrzę tam i wstawię go jesli jeszcze nikt tego nie zrobił.
  23. [quote name='karolciasz28']Super, że na niego czekają widać, że im zależy, Trzymam kciuki![/QUOTE] Ja tez. Mocno. Benio juz tak dlugo czeka.
  24. [quote name='Malgoska'][quote name='barb']Iwoniu, przeciez Gaja nie ma domku a Ty piszesz, że ogloszenia pomogły ? Z tego co wiem Gaja ma domek, wczoraj rozmawiałam z Iwonką, Iwonka jak będzie miała chwilę to napisze, bardzo jest na pewno zmęczona, jak odpocznie da znać :)[/QUOTE] Super by było. A mialam jej dorabiać ogłoszenia. W takim razie się wstrzymam. Może Lali coś dodłubię ? Wyrazy uznania dla Tatankas za caloksztalt pracy ogloszeniowej dla olkuszakow. Pozostaniesz moim niedościglym wzorem, podobnie zresztą jak Ziutka, która kiedyś tu bywala.
  25. [quote name='iwoniam'] Ważne, że ogłoszenia pomogły Gaji i Loxi. [/QUOTE] Iwoniu, przeciez Gaja nie ma domku a Ty piszesz, że ogloszenia pomogły ? [QUOTE] Czy loxi zostanie w domu będę wiedzieć pod koniec tygodnia; na razie trwa zaprzyjaźnianie z kotkiem. [/QUOTE] Oby sie zprzyjaźnili...
×
×
  • Create New...