Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. W zaistniałej sytuacji muszę opuścić nie tylko ten wątek ale i wątek Warki, z ktorego tu trafilam - żeby nikogo juz nie denerwować. :shake: Tymus, gdybyś nie przestal mysleć o starszej, malutkiej, spokojnej suni to wklejam link do ogłoszenia Lali ;) [URL]http://tablica.pl/oferta/mikrosunia-szuka-domu-ID1aw2R.html[/URL]
  2. [quote name='Bjuta']Barb, nie jesteś w stanie wyprowadzić mnie z równowagi. Odpuść sobie. Ułatwię Ci to zresztą nie zaglądając na ten wątek więcej. (No chyba że będę miała info o Wareczce, ale obiecuję, że nie przeczytam żadnego postu).[/QUOTE] Jestem skłonna opuścić wątek żeby Cię nie wyprowadzać z równowagi. Myslę, że Ty jako osoba związana ze schroniskiem powinnaś zostać. Ja przyszłam tu na zaproszenie Sabiny, którą poznalam na orzechowskich wątkach. Deklarację za lipiec i sierpień wyslałam i na pewno juz doszła. Co do dalszych rozważę.
  3. [quote name='Morusander'] Barb myślę,że powinnaś wyłączyć się z tematu i nie mącić już więcej.[/QUOTE] Dzięki za rade doswiadczonej - chyba jednopostowej dogomaniaczce ale nie skorzystam. [B]Forum jest dla wszystkich. [/B] [U][SIZE=3]I proszę o niesugerowanie mi mącenia bo nigdy tego nie robilam. [/SIZE][/U][SIZE=3][SIZE=2]Wręcz przeciwnie probowalam zalagodzić sprawę i moge zacytowac poniżej stosowne posty. Oczekuję jednak w dyskusji szacunku dla siebie, forum na ktorym jeteśmy i pozostałych jego uczestnikow. [/SIZE][/SIZE][quote name='barb'][B]W tym wszystkim najważniejsze powinno być chyba dobro sunieczki ?[/B] [SIZE=3][SIZE=2]Przeczytałam wątek ale proszę mi wskazać, bo nie znalazłam, [/SIZE][SIZE=2]w którym miejscu jest cytowana [/SIZE] opinia lekarza weterynarii - iż opuszczenie schronu jest zabójcze dla suni ? Że tylko schron daje gwarancję jej życia i zdrowia ? [SIZE=2]Teraz psina mieszka w zacienionym boksie z basenikiem a co zimą ? Czy ma możliwość mieszkania w ciepłym pomieszczeniu czy tylko w budce na zewnątrz ? Proszę mnie zrozumieć moze warto by [B]obie strony[/B] wyciszyly emocje (wiem, że to czasem bardzo trudne ) i faktycznie jeszcze raz przemyślały i przedyskutowały całą sprawę tylko i wyłącznie po kątem dobra pieska. Nie słuzy tez dobru psow dzielenie wolontariuszy na prawdziwywch i nieprawdziwych, na lepszych i gorszych. Trzeba szanować każdego, kto w jakikolwiek sposób pomaga psom. choćby i na tym cytując Bjutę " kretyńskim forum".[/SIZE][/SIZE] [/QUOTE][SIZE=3][SIZE=2] Gdzie tu mącenie ? [/SIZE][/SIZE] [QUOTE] Jestem neutralną osobą i dużo mnie kosztowało,żeby zabrać tutaj głos. Jestem przekonana ,że każdemu z nas najbardziej na sercu leży dobro i tak pokrzywdzonych przez los zwierząt.[/QUOTE] A zakładasz, że ja nie jestem ? Mnie też lezy na sercu dobro suni i dlatego zabrałam głos.
  4. [quote name='Bjuta']Barb, nie jesteś w stanie wyprowadzić mnie z równowagi. Odpuść sobie. ;) Ułatwię Ci to zresztą nie zaglądając na ten wątek więcej. (No chyba że będę miała info o Wareczce, ale obiecuję, że nie przeczytam żadnego postu).[/QUOTE] Ale ja nie piszę po to by Cię wyprowadzać z równowagi. Piszę bo szkoda mi Beatki.
  5. [quote name='tymuś'] barb: pani aniela jest kierownikiem [/QUOTE] To zwróć się w sprawie Loli do Kierownika.
  6. [quote name='barb']To Mysia nie jest kierownikiem schroniska ? Tak myślalam...[/QUOTE] Czy ktoś mi odpowie ?
  7. [quote name='Beatkaa']Złota zasada: "Nie pchaj się ,gdzie Cie nie proszą". Tego się od Was nauczyłam i dostałam mądrą lekcję;) Myślę o psiakach,ale już nie o psitulowych - zresztą jest mnóstwo wolontariuszy w Zabrzu więc na pewno będzie ktoś kto z chęcią pomoże. Ja tu nigdzie afery nie widzę? I żegnam bez żalu ;)[/QUOTE] Beatko na pewno zostanie żal. Też bym go miała. Wiem ile robilas dla Wareczki, wątek,zebranie deklaracji , plakaciki, ogłoszenia. Kto to teraz przejmie ? Mysi na watku Warki nie pamiętam... [quote name='tymuś']Mysia !!! nie kręć już i nie oczerniaj innych Beata prowadziła trzy wątki psitula rozliczała załatwiała bazarki ogłoszenia plakaty a ty nie dość że nic się nie interesujesz to jeszcze nawet słowa dziękuje nie powiedzialaś jej za wyciągnięcie tych psów!!!! mało tego wyprosiliście ją ze schronu jak przyszła psiaki wyprowadzić!!!!!!!![/QUOTE] Oj ,nieladnie...:shake: Beatko, pamiętam ile bazarkow zrobilaś na tym - według niektórych "kretyńskim forum" aby pomoc zwierzakom ze schronu... Twoja pomoc na pewno z wdzięcznościa będzie przyjęta gdzie indziej. Pomagać mozna w różny sposób i wszędzie. Czy Mysia to kierownik schroniska ?
  8. [quote name='Mysia_']Co do Twojego sms-a z przed iluś tam minut. Pisałam już to i powtórzę po raz kolejny: ja żadnej decyzji nie podejmę, ponieważ nie czuję się na siłach! Sugerowaliście, że kieruję się chorymi emocjami, itp. Dlatego decyzji nie należy do mnie i jakakolwiek by nie zapadła to się dostosuję. Pytaj osób decyzyjnych w sprawie Loli, ja już nią nie jestem.[/QUOTE] To Mysia nie jest kierownikiem schroniska ? Tak myślalam...
  9. [quote name='krakowianka.fr']smutna ta historia Cezara... rozglosilam troche jeszcze bazarek, mam nadzieje, ze wejda jacys nowi ludzie.[/QUOTE] Ja sukcesywnie zapraszam na bazarek. Niestety w wiekszości kończy sie na zajrzeniu ale bazar trwa do dwudziestego więc troszkę czasu zostało.
  10. Rzeczywiście cudna :lol: Znajomi ogłoszenia papierowe rozkleili i w necie też zrobili przynajmniej na kilku portalach?
  11. [quote name='sunia2000']A ja zapraszam na kolejny bazarek dla Vikuni:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229453-Zrób-zakupy-już-od-1zł!!!Dla-Viki-i-Zahira-do-20-07-2012-do-godz-20-00?p=19370469#post19370469[/URL][/QUOTE] To trzeba zajrzeć :lol:
  12. Glaskanko dla maleńkiej ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xnyRBIl5f1c/T_Qvwml6KMI/AAAAAAAAyYQ/8Atwarebffc/s512/DSC_1733.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Bjuta']Akurat znam warunki pobytu Loli w schronisku. Więc nie potrzebuję opinii weta. A wet nie jest wróżką, więc też nie wie jak organizm Loli zareagowałby na zmianę. Czy by wytrzymał czy nie. To zawsze jest wróżenie z fusów. [/QUOTE] [SIZE=4]Diagnoza lekarska jest wróżeniem z fusów ? [/SIZE]
  14. [quote name='Bjuta']Barb, tu nie ma dwóch stron, które dyskutują. Decyzję zawsze podejmują pracownicy schroniska. Ci którzy znają psy. Głos nas - wolontariuszy, może być doradczy - nic więcej.[/QUOTE] Szkoda, ze nie odnioslas się do pierwszej części mojej wypowidzi - pytania o opinię lekarza weterynarii i warunkow pobytu w schronie Loli. Natomiast taki stosunek do wolontariuszy jak powyżej skutkuje ich odejściem ze schronu i z wątków. (wątek Warki) [QUOTE] Pytasz czy sformułowanie "kretyńskie forum" jest obraźliwe? Może i jest - na pewno wzięło się z emocji - a te zawsze szkodzą myśleniu. Ale mam nadzieję, że nie obraża żadnej konkretnej osoby. I nie jest wulgarne, chodź niewątpliwie nie jest też eleganckie. Nie jestem tu bez winy z całą pewnością! [/QUOTE] Mysle, że obraża wszyskich uczestnikow i nie tylko uczetnikow forum. Kretyńskie forum - czyli forum zlożone z kretynow. Kretynow, którzy moga wylożyć pieniądze na hotelik, ogloszenia, bazarek dla pieska o czym zresztą piszesz poniżej. [QUOTE] Postrzegałam przez lata dogomanię jako sprawne narzędzie pomocy psom. Ale od 4 lat od których tu jestem, tylko 2 psy z tych które znałam osobiście, znalazły dom dzięki dogo. Jest to rzeczywiście dobre miejsce, żeby próbować znaleźć finansowanie na hoteliki, tylko po jakimś czasie pewien ciężar zawsze spada wyłącznie na księgowego. To jest normalne, nie można się temu dziwić. Teraz patrzę na dogomanię jak na typowe forum społecznościowe, które przede wszystkim jest wentylem emocji. Dlatego gdy odejdą psy którym prowadzę księgowość, z ulgą stąd zniknę.[/QUOTE] Zaczynam czegoś nie rozumieć. Jaki jest w ogole sens wysyłania psow do hotelikow z tak dobrego schroniska? Nie lepiej pieniądze pieniądze wyciągane na "kretyńskim forum" na hotelik przeznaczyć na polepszenie warunkow psow w schronisku, ich leczenie itp.? [QUOTE] Założyłam ten wątek, więc będę go pilnować. Cieszę się, że już nie padają tu grube słowa pod adresem żadnej osoby. Bardzo Wam dziękuję że się o to starcie! Tytuł wątku już próbowałam zmienić, niestety się nie da. Trochę boję się tu ściągnąć moda, bo chyba by założył parę banów... A skoro już wszyscy starają się opanować emocje - to myślę, że nie warto robić czystki. [/QUOTE] Nie wiadomo jak też mod odniósłby sie do sformulowania "kretyńskie forum"...
  15. [quote name='Bjuta']Byłoby super, gdyby udało się Wam pojechać, ja dopiero dam radę we wrześniu. Przypominam adres Przebieczany 457, 32-020 Wieliczka. Po około 200 - 300 metrach za dużym hotelem (chyba nazywa się Koral) trzeba skręcić w pierwszą polną drogę w prawo i się jej trzymać. Trzeba pytać o Ranczo Maszera, bo tam w okolicy są dwa inne hoteliki dla psów. Na wszelki wypadek telefony do hoteliku 661 914 208 lub 661 798 494.Tam jest sporo dogomaniackich psów do obfotografowania - oprócz Warki, Kaji i Dina z Psitula, są Bakuś z Rudy Śl. i Lukas od Hebanowej (Lukas jest w kojcach), pozostałe psy w ogrodzie. Raczej Tymuś ani Beatka już nie pojadą. A kto poprowadzi wątek Warki ?
  16. [quote name='Ginn']Jesteśmy ze Stregą trochę zdołowane po wczorajszym dniu. Niestety, jak to często bywa w stadzie, dwa większe psy wyczuły w Bafim ofiarę. Atakują go "zabawowo" Tara i przede wszystkim, Santos (pies po kilkuletnim pobycie w schronisku). Może ktoś poradzi jak temu zapobiec.[/QUOTE] :shake::shake:
  17. [B]W tym wszystkim najważniejsze powinno być chyba dobro sunieczki ? [/B] [SIZE=3][SIZE=2]Przeczytałam wątek ale proszę mi wskazać, bo nie znalazłam, [/SIZE][SIZE=2]w którym miejscu jest cytowana [/SIZE] opinia lekarza weterynarii - iż opuszczenie schronu jest zabójcze dla suni ? Że tylko schron daje gwarancję jej życia i zdrowia ? [SIZE=2]Teraz psina mieszka w zacienionym boksie z basenikiem a co zimą ? Czy ma możliwość mieszkania w ciepłym pomieszczeniu czy tylko w budce na zewnątrz ? Proszę mnie zrozumieć moze warto by [B]obie strony[/B] wyciszyly emocje (wiem, że to czasem bardzo trudne ) i faktycznie jeszcze raz przemyślały i przedyskutowały całą sprawę tylko i wyłącznie po kątem dobra pieska. Nie słuzy tez dobru psow dzielenie wolontariuszy na prawdziwywch i nieprawdziwych, na lepszych i gorszych. Trzeba szanować każdego, kto w jakikolwiek sposób pomaga psom. choćby i na tym cytując Bjutę " kretyńskim forum". [/SIZE] [/SIZE]
  18. [quote name='barb']Mam nadzieję, że dobrze jej w hoteliku, że biega sobie po trawce, nie siedzi zamknieta w boksie... [quote name='Beatkaa']A zamierzasz się wybrać? ;):razz: Ja nie jestem zmotoryzowana więc ciężko....:shake: [quote name='tymuś']to byłoby najlepiej ! Ania jedziemy?!!:lol: A co w zaistnialej sytuacji z planowanymi odwiedzinami Warki ? Nie będzie ?
  19. [quote name='Bjuta']i. ... wystarczy pogadać, ale nie na tym kretyńskim forum! [/QUOTE] [quote name='Bjuta'] Po drugie bardzo proszę o nie obrażanie nikogo! Uprzedzam, że jeśli pojawią się tu jakieś wykropkowane obelgi - poproszę moda o zamknięcie tematu. Naprawdę da się rozmawiać inaczej. [/QUOTE] A kretyńskie forum to nie jest obraźliwe określenie ?
  20. [quote name='tymuś']proszę zajrzeć tu http://www.dogomania.pl/forum/threads/138259-MURZYN-i-LOLA-razem-po-grób zobaczysz co robią pracownicy schronu, zresztą to tylko jeden z wielu skandalicznych przykładów "działania" pewnych osób Byłam... :shake:
  21. [quote name='Aryste']Tez tutaj czegos nei rozumiem. Jest sunia w schornisku i jest osoba chetna zeby ja wziac i dac jej upragniony domek to w czym problem? na co czekacie? bo za goraco... potem bedzie za zimno idt... ... w jej wieku kazdy dzien to skarb.[/QUOTE] Też nie rozumiem... :shake: [QUOTE] Po co ten watek skoro ktos jak widac zdecydowal ze psa nie chce wydac.[/QUOTE] Smutne to bardzo :-(
  22. [quote name='Beatkaa']W związku z pewną zaistniałą,nieprzyjemną sytuacją,nie mam już przyjemności prowadzić wątków psów z Psitula,a więc może je ktoś przejąć,ponieważ nie biorę już na siebie żadnej odpowiedzialności za psiaki na tych wątkach,ich stan finansowy itd. Jeśli ktoś chce przejąć wątek proszę napisać do moderatora.Od tej pory wszystkie pytania,wątpliwości proszę kierować do schroniska zabrzańskiego i jego wolontariuszy. Beatko, co sie stało ? O co chodzi ? Bardzo mnie zaniepokoił Twój wpis. :shake: Przecież Ty założylaś wątek Warki i o niego dbałaś ...To był według mnie wątek na którym nie było żadnych konfliktow i komplet deklaracji.
  23. Nie była podejmowana próba pozostawiania Bostona samego w mieszkaniu ?
  24. [quote name='majuska']Dziewczyny miałam dać znać, to daję: gmina pokryła koszty operacji Ryśka, tak więc bardzo miło z ich strony,[/QUOTE] To bardzo porządna gmina. :multi: [QUOTE] ale pieniązki przekazane Justynce na pewno się nie zmarnują, bo tam zatrzęsienie róznych innych kociaków w potrzebie, wszystko zaświerzbione, z chorymi oczami, [/QUOTE] Na pewno sie nie zmarnują :lol:
  25. Rozumiem, że na razie mały nie potrzebuje więcej ogłoszeń ?
×
×
  • Create New...