barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='elaja']Wszystkie maluchy są śliczne .... tylko żaden yorka nie przypomina , bo spodobała się owszem , ale moja prywatna staruszka :shake:[/QUOTE] Szkoda, że żaden sie nie spodobał ale jeśli ma to być koniecznie piesek w typie yorka to tu jest taka straszna bida ale nie znam dokladnie wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228743-7-letni-gmoszczak-grzywaczo-yorkoszczak-znaleziony-na-oborniku-Zwrot-z-adopcji-bo[/URL] -
[quote name='Gabi79']Ja mogę przesłać, myślę, że Myszka się nie obrazi[/QUOTE] Wplaciłam 10 zl z tego 5 zl uważajcie, ze jest od Ewy , 5 zł ode mnie. Wiem, że to nie jest wiele ale jak prawie wszyscy tutaj pomagam tez innym pieskom...
-
Ciocia Ewa Gonzales zwrócila mi pieniązki za wysyłkę, które chcialabym od niej przekazać dla Mata, jeśli Cioteczki podeślą nr konta :lol:
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']mimo to, że to naprawdę wręcz idealny piesek.. ciężko będzie z jego adopcją.. wiem robi swoje...[/QUOTE] chyba wiek ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Dzięki o nas zaraz, tylko najpierw odpiszę na Wasze wiadomości dzięki Elaja za namiary będę czekać na ewentualny telefon mam kilka zapytań o Gaję; mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, moze tez zamiast Gajuni (poza Gają) do domku pójdzie inny maluszek .[/QUOTE] :modla::kciuki: [QUOTE]Jest Kudłatka :).[/QUOTE] Też pomyślalam o Kudlatce ale nie bylam pewna czy juz nie ma domku. Teraz wiem, że nadal nie... To byłby tekst do ogłoszeń Diega ? Czy coś z tego ująć ? Sprobuję zrobić kilka jutro lub pojutrze. [quote name='iwoniam'] "Diego to piesek w typie boksera, ma około 5-7 lat, jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, lubi zabawę, sam zaczepia. Chętnie się przytula i szuka kontaktu z człowiekiem, ma typowe zachowania boksera. Bardzo lubi dzieci, niestety nie lubi kotów. Denerwuje się jak je widzi , ale na razie jest słaby i ma problemy z chodzeniem przez kręgosłup więc nie ma szans złapać kota, Jak się wyleczy, a mamy nadzieję, że tak będzie to wtedy może je gonić. Z psami widuję się tylko przez siatkę; nie szczeka, nie warczy, na razie nie ma z innymi psami kontaktu, bo jest narazie obolały i reaguje na ból. Mimo bólu i trudności z chodzeniem chce zabawy, zaczepia ludzką rekę, przyjmuje pozycje typowo bokserowe, ale zwykle kończy się to wywrotką i wtedy odpuszcza; ból i niemoc zwyciężają. Ta posiwiała mordka jest wynikiem choroby i bólu, nie wieku, to nie jest dziadek... Gdyby ktoś zechciał mu jakoś pomóc..." [/QUOTE] Iwoniam może by wstawić Diega na jakieś forum bokserowate? Nie znam nikogo od bokserow kogo możnaby by poprosić o pomoc ale może ktoś z tu bywających osob będzie się zorientowany ? -
Stryków - Zaginął pies z Ukrainy podczas drogi do nowego domu! Pilne
barb replied to juli88's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Podnoszę ...[/SIZE] -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']A będzie będzie, tym bardziej, że to dzikuski ;). Tylko wiesz jeżeli to jakiś problem to jakoś sobie poradzę. Chcemy od razu ciachnąć obie, zostałabym u babci, żeby w razie czego być na miejscu. Ale je będziemy sterylizować w Sieniawie nie powiozę ich już do Przemyśla, wydaje mi się, że to byłby za duży stres dla nich.[/QUOTE] Zaden problem :lol: Ale chyba dwie na raz nie zmieszczą sie do transporteka ? -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
To transporterek będzie pewnie potrzebny ;) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='elaja']Rozmawiałam już z Iwonką , przekazałam ludziom namiary . Może zadzwonią .[/QUOTE] Super. Trzymam kciuki. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='elaja']Jest fajny domek dla małego ( 4-5 kg) siorściaka , może macie takiego pieska ewentualnie sunię ? Moja Daisy okazała się być za duża i zbyt nieufna , a piesek który tam trafi powinien być bardzo kontaktowy i wesoły .[/QUOTE] Kochana, ja nie kojarzę ale na pewno jakis jest. Tutaj pieskow do wyboru i koloru. Iwonka jest dziś dostępna pod komórką - jesli to pilne. Numer chyba napisala na poprzedniej stronie. -
[quote name='ewa gonzales']Domus jest 3 uliczki dalej , poszlam obejrzec i zastalam pania na podworzu i sasiadke , b mile panie, zaprosila mnie do srodka, wiec juz bylam na wizycie:loveu: dziewczynki kochane juz pisze : ogrod duzy , miejsca do biegania jest , kojec jest porzadny, pani b mila , milei juz kilka pieskow znalezionych , zawsze sie staraja wydac w dobre rece do znajomych , onusia z choroby i starosci odeszla .Jankus mieszkalby na ogrodzie . Jesli potrzebny jest wet-wtedy panstwo wzywaja do domu. Jankus mialby swoje krolestwo cale ogrodowe.kilka schodeczkow na fajny taras , wokol wiele domkow z psinkami roznymi, wielkimi , malunimi. Pan w pracy , pani mowila , ze maz jest juz zdecydowany , jeszcze tylko musza do schroniska pojechac w sobote , aby zobaczyc Jankunia i ostatecznie sie zdecydowac. razem z zona. ogrodzony dobrze domek , duzo miejsca , duzo krzaczkow , pozytywny domek kochane wy moje , ja sama trzymam kciuki za sobote:ylsuper::thumbs:[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki:
-
Stryków - Zaginął pies z Ukrainy podczas drogi do nowego domu! Pilne
barb replied to juli88's topic in Już w nowym domu
Na allegratce mam tylko 25 wejść na Dasze i zero odpowiedzi... -
Stryków - Zaginął pies z Ukrainy podczas drogi do nowego domu! Pilne
barb replied to juli88's topic in Już w nowym domu
Smutno. Julii a zmieniłaś troche ze zrobionych ogłoszen na łódzkie ? Były aktywowane na Ciebie ? -
BĄBEL z Zabrzańskiego schroniska MA JUŻ WSPANIAŁY DOM!!!
barb replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Gdy wchodzilam na watek Lali i Murzyna tez bylam neutralna. Teraz juz nie jestem. Lala dostala moim zdaniem dozywocie w schronie bo tak nalezy rozumieć zmieniony tytuł "Lala zostaje w schronisku jako rezydentka". Zbyt chora aby pójśc do Tymusia ale wczesniej choroba nie przeszkadzala jej jechać do platnego hoteliku.[/QUOTE] Kopiuję z wątku Kory [quote name='Bjuta']Kochani, rozmawiałam z Kasią. Jest gotowa przyjąć naszego następnego psiaka. Zerknijcie proszę na wątek Loli [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/138259-MURZYN-i-LOLA-razem-po-grób[/URL] W schronisku przebywa od 19 lutego 2002... Miała wiernego męża Murzyna, który odszedł w tym roku i Lola się posypała jak domek z kart. Serducho wysiadło po prostu. Akurat z tego wybiegu padł Bizon, Zdziś poszedł do hoteliku, a Cezar i Kanis zostali adoptowani!!! (też po gigantycznym okresie oczekiwania). Lola nagle znalazła się w zupełnie innym towarzystwie. Wszystko zaczęło ją przerastać, a nie było Murzyna, w którego sierść zawsze się mogła schować. I tak się zaczęła sypać nasza starowinka. Może dajmy jej wreszcie dom? U Kasi jest 170 zł u mnie 280 z jakimś okładem - na transport i pierwszy miesiąc by było. Ja deklaruję 25 zł/miesięcznie.[/QUOTE] [quote name='Mysia_']Bardzo prosimy o deklaracje i zapraszamy na wątek małej Loli...[/QUOTE] [quote name='Bjuta']Z Lolą mamy zastój myślowy. W każdym razie albo Lola albo Paura na pewno do Kasi trafią, tylko jeszcze potrzeba troszkę czasu Mysi, żeby podjąć decyzję. Przepraszam, że to się tak przedłuża. [/QUOTE] W świetle powyższego trudno dziwić sie Tymuś Twojemu rozgoryczeniu. Za to nie rozumiem dlaczego [B]pracownicy schroniska[/B] zajmują sie zbieraniem deklaracji na płatny hotel i przedkładaja go ponad adopcje przez wiarygodna osobę ? -
BĄBEL z Zabrzańskiego schroniska MA JUŻ WSPANIAŁY DOM!!!
barb replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Mi tez jest przykro, bo milosnicy zwierzat powinni trzymac sie razem i walczyc z tymi ktorzy zwierzeta krzywdza, a nie ze soba nawzajem. Nie trzymam zadnej ze stron, chce pozostac neutralna, bo bardzo szanuje i Mysie i Ciebie i wszystkich pozostalych ktorym los Loli nie jest obojetny, ale zal na to patrzec, bo na braku zgody zwierzeta tylko cierpia. Przciez w grupie sila.[/QUOTE] Gdy wchodzilam na watek Lali i Murzyna tez bylam neutralna. Teraz juz nie jestem. Lala dostala moim zdaniem dozywocie w schronie bo tak nalezy rozumieć zmieniony tytuł "Lala zostaje w schronisku jako rezydentka". Zbyt chora aby pójśc do Tymusia ale wczesniej choroba nie przeszkadzala jej jechać do platnego hoteliku. -
BĄBEL z Zabrzańskiego schroniska MA JUŻ WSPANIAŁY DOM!!!
barb replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='tymuś']tak jestem pewny a znajomych zapraszam do siebie jeśli chcą odwiedzić bąbelka:shake:[/QUOTE] Możesz też zalożyć całkiem nowy watek dla wszystkich swoich psiakow. -
BĄBEL z Zabrzańskiego schroniska MA JUŻ WSPANIAŁY DOM!!!
barb replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='tymuś']poprosiłem Sabinę by zgłosiła do moda o zamknięcie tego wątku:-(............niestety[/QUOTE] [quote name='Sabina02']Juz poprosilam moda.[/QUOTE] Jesteś pewny, że nie będziesz żalować tej deczyji ? -
BĄBEL z Zabrzańskiego schroniska MA JUŻ WSPANIAŁY DOM!!!
barb replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Zaglądam na wątek Bąbla :lol: -
[quote name='__Lara']Ciekawe ile serduszko Loli jeszcze zniesie :/ oby jak najmniej upałów :/ Boję się tylko co będzie w zimę?[/QUOTE] Ja wlaśnie zadalam pytanie o warunki pobytu Loli w schronie w zimie ale nie uzyskalam odpowiedzi a za to napisano mi że mącę i powinnam opuścić wątek jako niezainteresowana.
- 876 replies
-
Stryków - Zaginął pies z Ukrainy podczas drogi do nowego domu! Pilne
barb replied to juli88's topic in Już w nowym domu
[quote name='juli88']Potrzebni wolontariusze chętni z okolic! Zna ktoś? Kogokolwiek, bo inaczej nie ma jak pomóc! [/QUOTE] Cisza u Daszeńki :shake: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Odświeżyłam dziś tablicę Lali. Może ktoś wypatrzy maleńką. Pękny ten Czarny i Czokuś też. Iwonko może by zrobić ogloszenia o poszukiwaniu domów tymczasowych dla piesków, skoro tak trudno o stale ? Co o tym myslisz ? Można by zredagować jakiś tekścik albo wyedytowałabym niektore z ogłosze Gajii i Loxi ? -
[quote name='barb'] Tymus, gdybyś nie przestal mysleć o starszej, malutkiej, spokojnej suni to wklejam link do ogłoszenia Lali ;) [URL]http://tablica.pl/oferta/mikrosunia-szuka-domu-ID1aw2R.html[/URL][/QUOTE] Lala bardzo przypomina Lolę :lol:. Jest z olkuskiego wątku prowadzonego przez Iwoniam.
- 876 replies
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='tymuś']mi musicie się same z wątkami i bazarkami wciskać bo ja z kompem to jak dziecko we mgle:lol:[/QUOTE] [quote name='Malgoska']z bazarkami się wciskamy:)[/QUOTE] Ale jakoś trafileś na bazarek Malgoski na dt Iwoniam.:lol: Na wczesniejszy zreszta też.:lol: A jak sie sprawuje cisnieniomierz ?;) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='tymuś']jestem u was jeśli można;)[/QUOTE] Bardzo dziekuję za przybycie w imieniu Iwoniam - załozycielki wątku. Każda osoba na wątku jest mile widziana.