barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='luka1']Wakacje, niektórzy mogą wyjechać, odpocząć, wąchać trawkę, słuchać ptaszków....ech.[/QUOTE] A niektórzy muszą pracować, wąchać spaliny w mieście i słuchać od rana warkotu samochodów...ech ;)
-
[quote name='sharka']Ciotki kaskę dla psiula organizują ;) jeśli uda się sprzedaż poza bazarkowa to wpadnie dla małego kilka zł. Czekam jeszcze na ostateczną odpowiedź. [/QUOTE] Widzialam wczoraj. Chodzi o telewizor ? Ciotka, ja sie naprawde martwię, że Ty się wysprzedasz ze wszystkiego...
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ikusiu kociaki sliczne a ta koteczka krzyżowka main coona to wprost cudo. Ogromnie się cieszę, że coś drgnęło w adopcjach kociąt. Prosimy o informowanie nas na bieżąco w tym temacie. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Iwoniu, daj mi znać co postanowiłaś, bo wczoraj wieczorem dostałam taką "laurkę" od Pani Pchełki, że mi ręce z cyckami opadło. Dziś muszę jej dać znać co dalej... bo sama szuka Pchełci domu, a to dopiero może się źle skończyć (choć umowa jej tego zabrania). Ja teraz wyjeżdżam z domu, bo mojego Męża coś wczoraj ukąsiło w wargę. Spuchł i wygląda jak chomik. Wziął wapno, posmarowaliśmy fenistilem, ale do dziś opuchlizna ani trochę nie zeszła, a wręcz mam wrażenie, że jest większa. Jedziemy zatem do szpitala - taka kolejna "atrakcja" naszego urlopu... Tak więc jak coś, proszę o info smsem...[/QUOTE] Nutusiu Iwonia może tu zajrzeć dopiero w nocy. Wiesz, że bywa na dogo o nietypowych porach. Może też wyslij sms ? PS Iwoniam, też oczywiście trzymam kciuki za krakowiankę i mysle o niej ciuplutko :loveu:. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Zaraz poczytam, dziękuję. Moja Babcia mówiła "masz melodię do starości" - mam, nie ukrywam.[/QUOTE] strona 4 aktualności tytuł "Masza czyli pochwała starości" Swietny pomysl z tą sygnaturką - chyba też sobie taką zrobię jak skończy sie bazarek Iwoniam :lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Piękne, prawdziwe słowa, naprawdę wzruszyłam się i pozwolę sobie na wklejenie cytata w sygnaturkę.[/QUOTE] Cieszę, sie podzielasz moje zdanie. Staram sie wklejać na wątki, gdzie są starsze psy. Cały list jest na sronie [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] w dziale aktualności. -
[quote name='majuska']Ja napisałam maila , spokojnie, poczekajmy, na pewno wszystko jest w najlepszym porządku ;)[/QUOTE] Tylko czemu taka cisza ? Moze będzie jakaś odpowiedź na mail majuski?
-
[quote name='luka1']No i odwiedzam Baścika. Ciotki wywiało. Wlasnie mialam napisać, że odświeżylam tablicę Bastowi :lol: Szczeniakom tez odświeżylam, choć ostanio pisałaś, że został tylko jeden. Ciotki moze przeniosły się na fb na wydarzenie Basta ?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[B]Zalety starszych psów [/B] Wklejam wzruszający fragment listu Państwa którzy z jednego ze schronisk adoptowali starszego psa. Moze warto - chociaż część - wykorzystać w ogłoszeniach Czoko - jesli jeszcze nie zrobione. ".... jak przystało na starszego psa ma wiele zalet. Niczego nie niszczy , nie gryzie, nie ucieka, nie przeskakuje przez ogrodzenie, świetnie dogaduje się z innymi psami, nie chce dominować. [B]Dlaczego boimy się starszych psów? Przecież starość to mądrość, spokój, rozwaga i ukształtowany charakter.[/B] Boimy się , że szybciej od nas odejdą? Być może .... odejdzie od nas szybciej niż inne psy, ale najważniejsze jest, aby jesień jej życia nie była samotna, aby miała pełną miskę, ciepły kąt i opiekę. Mamy szacunek dla starości, to ogromna i niedoceniana wartość w naszym świecie ..." -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] napisz mi ile kosztują ogłoszenia - mam jeszcze kilka psinek do wydania, Twoja i Justynki pomoc bardzo się przyda.[/QUOTE] [U]Iwoniam ja tez prosiłam o wskazanie priorytetów w ogłoszeniach[/U]. Missiek to była tez prośba do Ciebie. Nie mam tej wydajności co Tatankas, głownie z powodu beznadziejnego internetu ale coś po troszkę będę dłubać. Loxi i Gaja maja zrobione po 10 ogloszeń na glownych portalach. Nie dorabialam bo kazalas sie wstrzymać bo były jakieś domki w perspektywie. Mialaś dać znać w sobotę. Cały czas kciukuję. Diego ma 5 ogloszeń. Zostały wyedytowane po dodaniu nowych informacji o piesku. Więcej na razie nie dorabiam ponieważ sądzę, ze tekst będzie jeszcze wymagał zmian. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']ale super zdjęcie ! [COLOR=#a9a9a9][SIZE=1]przypomniał mi się Atosik w misce..:-([/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Mnie też ... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223534-Dwa-olkuskie-insekty-Muszka-i-Pchełka-zasługują-na-normalność-po-tym-co-przeszły/page39?highlight=insekty[/URL] na tym wątku nie ma ani słowa o tym, że Pchełka wraca... może to przedwczesny alarm?[/QUOTE] Bylam na watku. O powrocie Pchełki nic ma... [quote name='Ikusia'] gdybym troszkę przytyła, to i na bazarkach poszalała bym od czasu do czasu. A tak to tylko mierzę, mierzę i smakiem się niejednokrotnie oblizuję. Żeby chociaż nowy centymetr się trafił to bym kupiła, stary się kończy od tego mierzenia. [/QUOTE] Ale tym razem przecież same szczuplutkie ciuszki są na bazarku... :roll: [quote name='tatankas']Mam nadzieję,że tym razem się uda dodatkowo na szczęście dostała dzień i miesiąc moich urodzin [/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki: -
[quote name='_Goldenek2']Nie chcę być pośrednikiem. O tego kota mnie dziś pytała Jola z Krakowa (nasza zaufana wolontariuszka z FPR ZłotyPies). Gdybyście miały to podaję Jej telefon 691 437 771 :)[/QUOTE] Tu jest link do rudego Ryska po wypadku ale on ma okolo roku. [url]http://www.kundelek.org/przytulisko-boguchwaa/category/433-rys[/url]
-
[quote name='majuska']Dodałam nowe fotki do albumu kociaków z tymczasu u Magdy :[URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Kociaki[/URL] Prosimy o reklamę :) Są 4 dziewczynki i 1 chłopak. 2 rudziaszki z gabinetu trafiły do super domku, oba razem :)[/QUOTE] [quote name='_Goldenek2']Dziewczyny, a macie może młodego rudego kota płci męskiej? Takiego poszukuje fajna rodzina z Krakowa ....[/QUOTE] W albumie nie widze Rudaska. Moze Karolciasz ma rudego ? Majuska a co z tym kotkiem po operacji moze on by sie nadał ?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Piękny tekst. Tylko to zdanie "sam sobie znajduje miejsce i odpoczywa" - zmienilabym. Iw napisala: Gdzie się mu każe położyć tam lula, nie próbuje włazić na fotel itp To moze tak: "Śpi i odpoczywa w wyznaczonym miejscu, nie wchodzi na fotele, itp." Co do kotow to chyba w porządku bo są przeciez u Iwonki. Z pieskiem jednym przebywa. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] ps. w niedługim czasie wróci do mnie jeszcze jeden piesek. A myślałam, że sytuacja opanowana :( Niestety. Gdyby ktoś słyszał o osobie jadącej z Warszawy do Krakowa - dajcie pilnie znać.. Ja już mam spory dług, nie mam środków na jazdę tam i z powrotem. Poza tym z Natalią sama nie pojadę.[/QUOTE] O którego psiaka chodzi ? Może warto go poogłaszać szybko na Warszawę, możeby udało się tam znaleźć inny dom zanim wróci do Ciebie ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Diego - po operacji - miał 2 SRUTY- koło kręgosłupa i w jamie brzusznej "polamany", obolały to kwestia prostaty - już jest wykastrowany. zęby - ładne ale moze miec 7-8 lat max spondylozę ma :( ale nie bbb. zaawansowaną jest postęp w chodzedniu.. [/QUOTE] Dzięki za info. Wyedytuję zrobione ogłoszenia. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Figuniu sądząc po niku myslalam, że jesteś jakąś nastolatą a tu zaskoczenie ...;) Slij petycje Do Gory, rób dobrą aurę nad psiakami. Na wątek zagladaj, na bazarek rownież zapraszamy. Kupowanie oczywiście najmilej widziane ale dobre słowo i podrzucenie tez sie liczy. Wroclawskie wątki nie są mi calkiem obce. Na stale bywam na wątku u Viki - zbrojeniowki. Nie wiem czy go znasz ? Jej opiekunka Sunia2000 tez robi dla niej bazarki, aktualnie wlasnie jeden sie kończy. -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Kociaki jednak zostają, domki się wykruszyły. Gdybyście słyszały o dobrych domkach dla kotów to informujcie mnie dziewczyny, bo 6 kotów u mojej babci to jednak za dużo i to wiem już nawet ja...:roll:[/QUOTE] Karolciasz, a oglaszałas gdzieś kociaki ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Diego to ten znaleziony? a Czarnego też masz u siebie?[/QUOTE] Znaleziony to Diabelek...albo Diablo Diego to taki jakby boksio z tego co wiem to Czarny nie jest u Iwonki -
[quote name='karolciasz28']Nie mam zdjęć, bo nie wzięłam aparatu. Ale pojadę do Orzechowiec jeszcze raz w najbliższym czasie. Cindy i Jenny,ale nie mogę znaleźć wątku. Podeślesz mi?:oops:;) http://www.dogomania.pl/forum/threads/180064-Życie-spędzone-na-czekaniu-11-lat-a-nie-znalazły-DS-czy-Ich-wiara-jest-naiwnością
-
[quote name='karolciasz28']Byłam wczoraj w schronisku. Burek chodzi sobie luzem. Jak przyjechałam to twardo spał, ale potem się rozerwał i wyszedł na chwilę z budynku. Kochany pies z niego...[/QUOTE] Karolciasz, zrobilas jakieś zdjęcia ? Kogo jeszcze odwiedziłaś oprocz Burka i Cienia ? Jakieś psiaki, ktore mają wątki na dogo?
-
[quote name='karolciasz28']Tak, napisałam w przedostatnim poście, że wczoraj. ;)[/QUOTE] Rzeczywiście. Masz jakieś foty ?
-
[quote name='karolciasz28']Nie Barb, pies się nie poprawił. Pracownica mówiła, że jest chory co widać, gdy chodził obijał się o drzwi potem nie mógł wejść po malutkich schodkach - zaczął warczeć. Naprawdę jest to biedne, strasznie skrzywdzone przez los i nie tylko psisko...[/QUOTE] Bylaś ostatnio w schronisku Karolciasz ?