barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='wojtuś']Marta przysłała sms: Dobrze. Już śpimy. Dobrej nocy:) Jak odpoczną to myślę, że będzie więcej wiadomości:)[/QUOTE] To chyba dobre informacje jak na początek ?
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']myślę ,że napisały by , taka wiadomość byłaby cudowna[/QUOTE] Strasznie cicho ostatnio na przytuliskowych wątkach. A Terry taki piękny po tej metamorfozie. :lol: Telefony powinny dzwonić bez przerwy. -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']piesku kochany , to po prostu niemożliwe ,że ty jeszcze domku nie masz:shake:[/QUOTE] Nadal nie ma ? Może Ciotki tylko nie napisały ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek6778']Iwonia niestety na razie nie może być na wątku, mamy poważnie chore zwierzaki:( [/QUOTE] Ogromnie mi przykro. -
[quote name='Malgoska']nie dojechały jeszcze?[/QUOTE] Nic nie napisane :niewiem: Może Marta zajęta Szczęściarą nie zdążyła jeszcze wejść na dogo.
-
[quote name='barb']Marta bardzo poważnie podeszła do tej adopcji. Też wierzę, że będzie dobrze.[/QUOTE] Ale bardzo chcialabym, żeby dziewczyny juz dojechaly na miejsce.
-
[quote name='malawaszka']Mokka i Mycha mają opisy na stronie: [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?cat=18[/URL][/QUOTE] Dzieki. Ale chodzi też o to aby nie dublować ogloszeń na tych samych portalach. A np. jesli mają zrobiona tablicę to wysłałabym na wyroznienie jednej suni. A moze któraś w międzyczasie znalazla domek? missieek tak dawno tu nie było. [SIZE=1]edit [/SIZE]Znalazłam tablice suniek. missieek, jesli wyslesz mi numer konta to przesle pieniązki na wroznienie.
-
[quote name='wojtuś']Tak tak to dogomaniacki domek u Marty72:) Przy przeładunku do auta Marty Szczęściara patrzyła za Iwonką - przywiązuje się, kochana sunia, ale będzie dobrze, Marta ma teraz 2 tyg. urlopu i będzie tylko dla Suni:) będzie jej pilnować aż Szczęściara poczuje się swobodnie i bezpiecznie w nowym miejscu i własnym domku:)[/QUOTE] Marta bardzo poważnie podeszła do tej adopcji. Też wierzę, że będzie dobrze.
-
Trzymam kciuki za Szcżęściarę i czekam na wieści.
-
Odświezona tablica Basta i ...szczeniaczków. A moze one juz znalazly domki ?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hell_angel']Dziękuję za kawał dobrej roboty, którą robisz! Niestety ta osoba także się nie odezwała mimo odzewu z mojej strony... :shake: [/QUOTE] Przykro mi. A tak się ucieszyłam z szybkiej odpowiedzi na ogłoszenie. Ale można zalożyć że ktoś nie miał przez cały dzień dostępu do neta... [QUOTE] Ja też wrzucam do internetu ogłoszenia. Niech no mała jedzie już do domku a nie kolejnej przechowalni:roll: Można w ogłoszeniach pisać, że ma 15 tygodni bo już trochę od czasu ostatnich ogłoszeń minęło i podrosła. Może będą nowe zdjęcia niebawem. Ponoć zaczyna ładnie chodzić i mniej sikać... A mówili, że taka "złośliwa"... ech[/QUOTE] Podeslalam link do ogloszenia suni Juli88 bo pisala na fb, że ma chętnych na szczeniaki ale Juli mieszka w Poznaniu więc bylby problem z transportem gdyby nawet mała sie spodobala. Postaram się poprawić w ogłoszeniach wiek. -
[SIZE=3][B]Trzymam kciuki z calych sił[/B][/SIZE]. :kciuki::kciuki::kciuki:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
hell angel - i co w sprawie malej suni ? Jest jakiś postep ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Malutki jest przesłodki. :loveu: Marta,za Szczęściarę trzymam kciuki z calych sił:kciuki: -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb'] Ja zrobilam na podkarpackie. Będzie aktywne za 24 godziny.[/QUOTE] [url]http://podkarpackie.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Kaja-malutka-sunieczka-szuka-domu-W0QQAdIdZ404833693[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hell_angel']Mała ma 5dni... ;([/QUOTE] hell angell, otrzymałam mail w sprawie suni z gumtree. Podałam zainteresowanej osobie Twój mail i przekierowalam na Ciebie. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Barb ogłoszenia to przyjemność :).[/QUOTE] Moje siostrzenice nie chcą robić nawet za pieniądze :shake: [QUOTE] Gumtree ma na Małopolskę. :)[/QUOTE] Ja zrobilam na podkarpackie. Będzie aktywne za 24 godziny. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Karolciu, znów sie napracowalaś. Ty wogole nie odpoczniesz w te wakacje. Na gumtree na jakie wojewodztwo zrobilas ? Ja wlasnie zaczęłam robić na podkarpackie. -
[quote name='Irka']Witam wszystkich! Pragnę podzielić się super wiadomością! Po powrocie z wakacji czekał na mnie list z decyzja sądu o wpisie do KRS! Mamy numer, już wyrobilam REGON i zlozylam dokumenty o nadanie NIP. Potem pójdzie z górki myślę- może uda się łatwiej pozyskiwać środki na konto i ustalić klarowne zasady współpracy z gmina. To i warunki życia w naszym przytulisku byłyby jeszcze lepsze:-) jak widać jest nieźle skoro Benio tak tęskni...[/QUOTE] Super, Irka. Mialam nawet pytać co z Tobą. Obiecalaś bywać w wakacje w Przytulisku, a na forum Cię brak.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hell_angel']Mała ma 5dni... ;([/QUOTE] Tu będę wklejać linki [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mlodziutka-sunia-szuka-domu-id46968.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/wyrzucili-mnie-z-samochodu-szukam-domu-21105495.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/119679/Mlodziutka-sunia-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sunia,70551[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlodziutka-sympatyczna-sunia-szuka-domu-W0QQAdIdZ404823749http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5479/"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlodziutka-sympatyczna-sunia-szuka-domu-W0QQAdIdZ404823749 http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5479/[/URL] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hell_angel'][URL]http://tablica.pl/oferta/daj-mi-dom-pomoz-mi-uwierzyc-ze-czlowiek-nie-musi-byc-zly-ID1lVxd.html[/URL] Proszę bardzo i dziękuję! Ja też startuję z wklejaniem nowych ogłoszeń... :roll:[/QUOTE] Dziękuję. Zacznę coś dlubać.;) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Ikusiowe były te w sandalkach :)[/QUOTE] A te w szpileczkach? Twoje ? [QUOTE] Diablo na razie nie ma lekarza, nadal szukamy - szczegóły na wątku olkuskim.[/QUOTE] Czytałam... :shake: [QUOTE] jest u mnie taki malutki, puszysty gość :) jutro wam pokażę ! :)[/QUOTE] Iwonko, czyżby zoo znow sie powiekszyło ? -
[quote name='missieek'] Lala się dogadała z moimi sukami, toleruje koty więc jest u mnie w domu, kanapa, jedzenie, spacery, to u mnie ma zapewnione [/QUOTE] Lalunię poogłaszalam. Linki wklejalam na olkuskim wątku, caly czas wznawiam i dświezam ogloszenia ale niestety bez efektu... Dziś odswieżona tablica.