danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
dziękujemy za każdą pomoc....tu jest dwa w jednym...kot znajdzie dom to na jego meijsce wskoczy Suzi...na razie na dt ale moim zdaniem szybko zmienie się opcja na ds.... To jest watek Suzi...która czeka aż jej kicia zwolni miejsce... [url]http://www.dogomania.pl/threads/212264-Suzi...aby-mia%C5%82a-dom...najpier-musi-znale%C5%BA%C4%87-go-kot...KTO-CHCE-KICI%C4%98!!!-!!!!-[/url]!!!
-
co tam u Tediego słychać???
-
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
danavas replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']Ja już nie nadążam za psiakami Budrysek i Klaudus. Czy macie chociaż chwilę w ciągu całego tygodnia dla siebie, żeby usiąść na 15 min i spokojnie napić się herbaty by kawy ?[/QUOTE] albo w ogóle usiąść???? -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
no zabrać trzeba...trzeba też pytać po dt czy są miejsca i ile płatne.... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
danavas replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
a ja bym sobie jakieś zdjątka pooglądała.......hmmmm.... -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
danavas replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
hej Lizaczku:) hej Dropsiku:) -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
danavas replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaglądam do Misia:) -
podnoszę.......
-
i jak z Talesowymi fotkami???????????
-
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
poczekamy na jakieś aktualne foto i będziemy szukać ciotek Talesowych...co Aimez? -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
halo halo...co u Ramzia? -
jakby Rusitiemu groziły tyły to machnę mu jakiś wypas bazarek...bo znów mam pół szafy fantów....
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
kochane ciocie watek z innej beczki: kicia..... [url]http://www.dogomania.pl/threads/212490-Przygarni%C4%99ta-z-ulicy-Zosia...musi-znale%C5%BA%C4%87-dt-lub-ds....pilne-na-wczoraj!!!!!?p=17396616#post17396616[/url] -
hopaj w górę Misiowaty.....:)
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
jak to znikają...tylko ja wrzucam foty i a nie usuwałam ich...ale te pierwsze wrzucałam jakieś takie małe i może format nie na forum i mod usunął.... lada chwila będą nowe foty więc może się wstrzymaj kochana to dasz aktualne.... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
dzięki Awit....;) założyłam wątek tej kici [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212490-Przygarni%C4%99ta-z-ulicy-Zosia...musi-znale%C5%BA%C4%87-dt-lub-ds....pilne-na-wczoraj%21%21%21%21%21?p=17396616#post17396616"]http://www.dogomania.pl/threads/212490-Przygarni%C4%99ta-z-ulicy-Zosia...musi-znale%C5%BA%C4%87-dt-lub-ds....pilne-na-wczoraj!!!!!?p=17396616#post17396616[/URL] będę wdzięczna cioteczki za rozsyłanie.... -
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/17/dsc01054sb.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5278/dsc01054sb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/dsc01049x.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/839/dsc01049x.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/dsc01051ss.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/3791/dsc01051ss.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/89/dsc01052jh.jpg/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1398/dsc01052jh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/dsc01053jv.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1554/dsc01053jv.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/31/dsc01060fx.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7750/dsc01060fx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/840/dsc01055b.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/6062/dsc01055b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/dsc01056q.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/290/dsc01056q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/89/dsc01057p.jpg/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2456/dsc01057p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/814/dsc01059s.jpg/"][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/776/dsc01059s.jpg[/IMG][/URL]
-
Zośka to 3 miesięczna kocica, przygarnięta z ulicy...jej rodzeństwo nie przeżyło.... niestety potrzebuje nowego lokum bo członkowie rodziny mają bardzo silną alergię.... mało tego bardzo chętnie przygarną konkretna sunię Suzi jeśli Zosia znajdzie inny tymczas lub domek stały...bo w obecnym i tak nie może zostać............ Błagamy o pomoc!!! Zosia ma 3 miesiące..jest kotem domowym, boi się wycieczek poza mieszkanie...wie do czego służy kuweta i chętnie z niej korzysta...boi się psów i fuka na każdego ostrzegawczo, na inne koty nie sprawdzona...do ludzi przyjazna...lubi podkradać ze stołu..;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/838/dsc01048td.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/7923/dsc01048td.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/577/dsc01037ms.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/6413/dsc01037ms.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/dsc01039cq.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8800/dsc01039cq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/dsc01040qg.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6925/dsc01040qg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/dsc01043mh.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3909/dsc01043mh.jpg[/IMG][/URL]
-
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Suzanka jedzie zaraz z nami na kawę do babci...a potem zrobimy jej zdjęcia i wrzucimy cioteczkom....dziś rano znów władowała się do wyra i zadowolona przytulała na maxa.... a kotkowi założę wieczorem watek na dogo, bo widzę że tu też się akcję kotkom robi.... -
ciotki błagam pomóżcie jest sprawa...pilna bardzo!!!! jeśli ta 3-miesięczna kotka znajdzie dom stały lub tymczasowy.... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/808/dsc01038uk.jpg/"][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/7647/dsc01038uk.jpg[/IMG][/URL] to ta piękna sunia również go dostanie...błagam o pomoc...pytajcie znajomych kociarzy i nie tylko.... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212264-Suzi...wyrzucona-z-auta...niesterylizowana-bezdomna-bez-grosza....%C5%9Bpi-pod-chmurk%C4%85.-%28?p=17373896#post17373896"]http://www.dogomania.pl/threads/2122...6#post17373896[/URL]
-
ciotki błagam pomóżcie jest sprawa...pilna bardzo!!!! jeśli ta 3-miesięczna kotka znajdzie dom stały lub tymczasowy.... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/808/dsc01038uk.jpg/"][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/7647/dsc01038uk.jpg[/IMG][/URL] to ta piękna sunia również go dostanie...błagam o pomoc...pytajcie znajomych kociarzy i nie tylko.... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212264-Suzi...wyrzucona-z-auta...niesterylizowana-bezdomna-bez-grosza....%C5%9Bpi-pod-chmurk%C4%85.-%28?p=17373896#post17373896"]http://www.dogomania.pl/threads/2122...6#post17373896[/URL]