danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
sterylkę i weta biorę na siebie...nasz wójt nic nie robi żeby bezdomniakom pomagać to niech na leczenie daje...zrobię mu w piątek nalot na gminę... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='MalgorzataD']No to i ja się dorzucę - 50 zł stałej.[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: anioły...normalnie anioły..... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Śliczna sunieczka! Cholerka, żeby tylko nie była w ciąży....To rozsyłamy wątek i walczymy z czasem:) Danavas kochanaś, że sunieczka przycupnęła u Was:)[/QUOTE] Walczymy ostro ja tez siedze i wysyłam gdzie sie da...jakbyśmy chociaż z 200 zł nazbierały...bede gadac z sąsiadami moze ktoś weźmie na dt.... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fiera']Ale bida:( :( :( Mogę dać 10 zł stałej deklaracji, tylko ...[/QUOTE] Jupi:):):) kocham Was ciotki.... -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
no i co teraz z chłopakiem...do sołtysa nie...tamci może tak ale niezbyt chętnie....na dt nie ma....ech...to jest najgorsze że bardzo się chce a się nie da...wspieram Cie Awit myślami...tylko tyle mogę....oddałam moją stałą na Mundzię...pod warunkiem że chłopaka będzie bezpieczny, on bezpieczny nie jest...ale jej nie wycofam, jak będziesz zbierać ponownie do dam drugą dyszkę i poszukam sobie nowego męża bo obecny po kolejnej deklaracji na bank mnie zostawi....;) -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
pomocy cioteczki...wyrzucona z auta...ma tylko 10 zł stałych:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/212264-Suzi...wyrzucona-z-auta...niesterylizowana-bezdomna-bez-grosza....%C5%9Bpi-pod-chmurk%C4%85.-%28[/url] -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
możliwe że miała cieczkę bo dzieci mówią że psy za nią ganiały...jeden ją ugryzł.... -
a Misiu dostał dolary z Kanady:) ale ciocia musi je wymienić....
-
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
a wiesz Awit ze ona chyba nie jest taka starsza jednak mam ją w domu :) ale tylko do piątku i to jest ostateczna decyzja...ani dnia dłużej (dodam że Kuba z Demolem zamknięci w areszcie)...potem będę musiała ją odwieźć do schronu także mamy dwa dni na nazbieranie deklaracji i znalezienie dt... ona jest idealna do domu...taka damulka.... leży sobie teraz na kanapie i śpi tak głęboko albo udaje żeby jej tylko stamtąd nie ruszać....boi się że zaraz wyfrunie na ulice ..... kilka osób obiecało mi że popyta znajomych...może ktoś przygarnie kropka.... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
A takie oczy załzawione na mnie patrzyły i prosiły: ciociu uratuj ją.....:( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/dsc01113n.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/6167/dsc01113n.jpg[/IMG][/URL] -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/dsc01108rr.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8764/dsc01108rr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/dsc01110o.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/4061/dsc01110o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/dsc01111wj.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/387/dsc01111wj.jpg[/IMG][/URL] -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/dsc01104iz.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7849/dsc01104iz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/dsc01105xe.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/5747/dsc01105xe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/dsc01106he.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2121/dsc01106he.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/dsc01107c.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6872/dsc01107c.jpg[/IMG][/URL] -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/dsc01100aa.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/664/dsc01100aa.jpg[/IMG][/URL] To ta ranka na bioderku...tylko nie wyszła zbyt ostro ale goi się....jest na niej już strupek...podobno jakiś pies ją pogryzł, tak dzieci twierdzą... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/dsc01101sd.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1391/dsc01101sd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/dsc01102yl.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/4190/dsc01102yl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/dsc01103ki.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1271/dsc01103ki.jpg[/IMG][/URL] -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/148/dsc01096kq.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6401/dsc01096kq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/34/dsc01097rs.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/2553/dsc01097rs.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc01098s.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/4453/dsc01098s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/dsc01099zj.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2424/dsc01099zj.jpg[/IMG][/URL] -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Tysia jesteś kochana....:) -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
kurcze jak bym mogła to bym ja wzięła na kilka dni...ale nie ma szans przy trzech samcach... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']A może do garażu tam gdzie Herbusek siedział? Przynajmniej narazie... Do pierwszych deklaracji...[/QUOTE] nie mogę...mam remont...nie mam drzwi(tych do garażu też lada chwila nie będzie) i boazerii i właśnie zrywam podłogi.... poszły z nią dziewczyny spowrotem na bloki....ona jest fajowa...leżała na kanapie...nie brudzi w domu...cholera...ładna ułożona suńka.... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
rany julek...mam wizytę...córki od kuzyna...szalone małolaty przyprowadziły mi właśnie sunie do domu....stoją dwie ze łzami w oczach i mi tu płaczą...ciociu błagamy Cię uratuj Suzi...weź ją do domu... puki co biega mi po salonie...moje psy szaleją i chcą drzwi wyważyć....zaraz zrobię dużo zdjęć bo mam okazję......i co ja mam teraz zrobić????? -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
bliżej jest schron w Lublińcu i Częstochowie...ale wolałabym żeby nie trafiła do schronu...jest zadbana i całuśna...widać że była w domu.... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
my nie podlegamy pod ten teren...nasza gmina to powiat lubliniecki, nie wiem czy oni wychodzą poza swój obręb...czy jak to działa? -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
zbieramy deklaracje ciotki...nie liczę na szaleństwo ale zawsze warto spróbować.... jeśli nazbieramy 250 zł stałych to ja resztę bazarkami dociągnę a wójta się ścignie za weta i sterylkę.... chyba że ktoś bdt da za weta i karmę to zaraz ją zgarnę z ulicy.... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Jakie to smutne... :-( Trzeba ją stamtąd zabrać... Nikt z Twoich znajomych nie może jej wziąść na 'chwilkę'? I fakt to suczka... do siebie nie możesz... kurcze...[/QUOTE] najgorsze jest to że Herby to miejscowość przelotowa...tutaj co roku kilkanaście psów wyrzucają z aut....to jest duża wioska ok 3,5 tyś mieszkańców i naprawdę tu prawie każdy ma minimum jednego psa z czego połowa to przybłędy..mamy jedną kochaną panią Dzidkę która targa od wójta kasę na bezdomniaki i dziennie gotuje psom porzuconym i takim o które właściciele nie dbają... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
dziś już nie pada i dzieciaki z bloków chcą jej zrobić budę z kartonu... ona jest taka przyjazna...pieszczoszka... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
danavas replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
wpłynęła dyszka z bazarku... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Widzisz odstawiłaś bezpiecznie Herbuska... To kolejne Maleństwo sie przyplątało...[/QUOTE] Lili kochana a wiesz że ona ma miejscówkę w tym samym miejscu...leży sobie tam gdzie się zawsze Herbus wylegiwał...