danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
danavas replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hej Misiu:) -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
drogie ciotki będę mieć troche wolnego w przyszłym tygodniu to zrobię Talesowi bazarek....juz przyszło do mnie kilka fajnych fantów...a sama w szafie coś znajdłam:) -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
danavas replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Noemi1']A ja czekam na nowe fotki słodziaczków :)[/QUOTE] a ja też:) -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']:-) poetkę mamy:-) Danavas, przy 1 szej rozmowie mówisz.... Ciekawe kiedy taka będzie:-)[/QUOTE] głowa do góry ciotka...i na Szarika przyjdzie czas.... -
Gabrysia - ONka z ogromnym guzem ODESZŁA ZA TM :(
danavas replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
co tam u Gabi? -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='zioberek87']jak tam chłopaczek, jak ranki się goją??? mój bazarek dla chóopaków troche bedzie później bo mojemodelki coś czasu nie potrafią znaleźć:( zgnębie je w poniedziałek:) buziole dla Michałka:)[/QUOTE] bo sobie założyły konto na fb i siedzą przy kompie non stop...cały czas je tu widzę;) -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
ciotki to jest wydarzenie po angielsku dla Bobiego....jeśli macie kogoś za granica lub znajomi mają , to rozsyłajcie proszę.... [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=219896391402047&ref=notif¬if_t=event_invite#!/event.php?eid=219896391402047¬if_t=event_invite[/url] -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
kurde ten dr nie odbiera...raz odebrała żona i powiedziała że będzie wieczorem a od wczoraj już nikt nie chce z nami gadać...Nescca się tam do niego ostro dobija... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='unixena']Co sie martwisz ciotka:eviltong: ,trafisz gdzies na tymczas:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] ekstra:):) -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Czekamy, tylko na razie żadnego telefonu nie było:-([/QUOTE] nie dobre ludzie...nie dzwonią... -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
hop Szariku:) -
[quote name='Paja']Raz podawałam numer konta na początku czyt pierwsze kilka ogłoszeń.Nie było żadnych wpływów bo inaczej bym podała.Jest za mało danych podanych do wpłaty a nikt o więcej się nie upomniał.Jeśli masz wątpliwości czy mówię prawdę zapraszam do mnie pokażę Ci wgląd na konto,ale na pewno nie będę publikować tutaj ile mam pieniędzy na koncie i za co oraz ile wydaje i na co. edit. zaraz wyjeżdżam będę w niedziele wieczorem.[/QUOTE] nie chce oglądać konta, bo nie interesuje mnie stan Twojego portfela:) interesuję się Kalvinem........po prostu mnie to zdziwiło jak zobaczyłam ogłoszenie, ze podałaś swoje konto do wpłat......a mam prawo pytać więc pytam....skoro mówisz ze nic nie wpłynęło to tak pewnie jest.....
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
danavas replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
dobranoc kochana laleczko:) -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
danavas replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']zagłosowane, powodzenia i dajcie znać co u dziewczynek ![/QUOTE] jakieś fotosy były obiecane podobno!!! -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
danavas replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']:p:pDunia ,pakuj się!!!!:p:p Już , za chwilę , bedziesz widzieć![/QUOTE] kurcze to już tak blisko:) ale będzie laska szczęśliwa:) -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Jurandku, mizianki na dobranoc - daj znać , co u Ciebie.[/QUOTE] pewnie znów coś komuś zjadł....:evil_lol: -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
chopaj wysoko Ramziulka:) -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
danavas replied to Tola's topic in Już w nowym domu
a tego...mam jeszcze takie małe pytanie? dlaczego o sterylce na pw? jak można to ja też takie pw chcę.... -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
danavas replied to Tola's topic in Już w nowym domu
nie rozumiem dlaczego tego nie zgłosicie?? nie karmi psów, są chude, pozbywa się szczeniaków...dzwoniliście do najbliższego inspektoratu TOZ-U lub OTOZ-u albo do jakiejś fundacji na tym terenie???