Jump to content
Dogomania

danavas

Members
  • Posts

    11967
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by danavas

  1. [quote name='nescca']Dziękuję Kasiu.... bardzo miło Cię tu gościć....a po za tym :)..... odciążyłaś nas poważnie. WITAMY NOWĄ PANIĄ INSPEKTORT:Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] u lala z kwiatami......mnie tak nie witałaś :eviltong:
  2. [quote name='Sarunia-Niunia']Jedźcie! Szczęśliwej drogi! Trzymam mocno za Bobisia i za Jurandka też! Obaj są uroczy! A ja przesyłam specjalne i gorące pozdrowienia dla Twojej Mamci Danavas!!! Ukłony!!![/QUOTE] ale mamcia ma wielki minus...nie lubi mojego świeżo zaadoptowanego kota i marzy aby się go pozbyć.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/212490-Przygarni%C4%99ta-z-ulicy-Zosia...musi-znale%C5%BA%C4%87-dt-lub-ds....pilne-na-wczoraj!!!!!?p=17396616#post17396616[/url] ja wiem że Zocha to kretynka jest i niszczy wszystko w domu ale ja jej nikomu nie oddam....a niech niszczy!!
  3. jak dobrze ze kryzys mija ... ale smutno przez tego kiciorka małego...taki maluszek...ledwo zaczął żyć a tu już choróbska się czepiają tego biednego ciałka:(
  4. [quote name='Lili8522']No koniec wakacji i leniuchowania!! Domu pojawiaj się, ALE JUŻ!!! :diabloti:[/QUOTE] bo groźna ciotka będzie biła po tyłku:)
  5. [quote name='Kalva']Wiesz danavas, tak patrzę na Bibisia i myślę, że on nigdzie nie będzie tak szczęśliwy jak u Ciebie, a charakterami jesteście sobie przeznaczeni, ja nie wyobrażam sobie kompletnie Waszego rozstania:shake::diabloti: podobno w prawie istnieje termin zasiedzenia:diabloti: weź to pod uwagę koniecznie i koniecznie chcemy fotek![/QUOTE] kochana mylisz się...wytnij mnie z tekstu i wstaw tam moją mamę...to jest przeznaczenie...ona go nosi na rękach jak dziecko jakieś...heheheeh ....i tylko: a Bobi to....... a Bobi tamto..........:) teraz mam dwa wolne dni to będą fotki:) a w środę mamy już ustalona wizytę u okulisty...Bobi pojedzie razem z Jurandem, tez ślepaczkiem....mam nadzieje ze będą grzeczni po drodze:) a jak nie to posadzę między nimi ciocie Nescce i niech pilnuje porządku:) jedziemy do okulisty do Gliwic.....
  6. [quote name='kaszexx']Witam, jestem nowym Inspektorem ds. Zwietrząt OTOZ Animals w Lublińcu i poniżej zamieszczam listę osób, które wpłaciły pieniążki na leczenie Juranda [/COLOR][/COLOR][/QUOTE] a dostałaś już coś na maila:eviltong: Pani inspektor:)
  7. [quote name='mestudio']Trzymam kciuki. TZmestudio[/QUOTE] wizyta w środę....trzymanie wskazane..:)
  8. [quote name='buniaaga']poważnie pani zabrała go spod Kauflandu bo jej też nie był obojętny los psiaka![/QUOTE] kocham takie chwile......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oj bardzo...:):):):):)
  9. [quote name='Lili8522']Bo skarbnikujesz na sterylkę ALE jeszcze nie jest rozliczona ;)[/QUOTE] a widzisz kochana....czyli prawie dobrze mi świtało...:eviltong:
  10. [quote name='ifka']ZAPOWIADAM HAPPY END - całkiem przypadkiem natrafiłam na trop Alexa !!! który notabene nosi teraz wdzięczne imię Rambo :) (musiało mieć wibrujące "rrrr", tylko wtedy reagował) mieszka sobie na wiosce pod Brańskiem, ma do dyspozycji dom i podwórze - żaden łańcuch oczywiście nie wchodzi w grę - z obserwacji nowych właścicieli wynika, że Alex-Rambo był typowym mieszczuchem, który oszalał na widok krowy,kur itp stworzeń...najlepsza zabawa dla niego to obserwacja maciory z prosiętami, podobno może tak gapić się na nie godzinami, przekrzywiając tylko nieco łeb:) znajoma, podobnie jak wszyscy empatyczni mieszkańcy bielska, nie mogła przechodzić obok niego obojętnie, w końcu kiedy okazało się, że rodzina na wsi potrzebuje psa, zaprosiła Alexa-Rambo do środka auta, a on sobie wskoczył bez oporów...kiedy znalazł się juz w bezpiecznym miejscu, to spał, spał i spał...odsypiał swoją tułaczkę. co do jego okaleczenia przy wardze - już sie wygoiło; jest już wyczesany i zadbany.Zdjęcia wkrótce! aha, wykazuje cechy dominatora, ale nowi właściciele się nie dają zdominować. Wielka Radość!!!![/QUOTE] co ja tu czytam.....poważnie???????????
  11. [quote name='Lili8522']Ciotka dziewczynki juz dawno wysterylizowane :roll:[/QUOTE] hehehe no bo ja przysnęłam na poczatku....a byłam pewna że rozmawiałyśmy że skarbnikuje na sterylke...chyba muszę iść na kolejny urlop..... bo mi na pamięć i koncentrację padło.....
  12. [quote name='danavas']przelałam chłopakowi za sierpień....[/QUOTE] i za wrzesień....
  13. ano.... ma ciotka serduszko dobre:)
  14. a kiedy planujecie sterylkę dziewczynek??
  15. [url]http://www.dogomania.pl/threads/213930-DUZO-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI....-do-15.09.2011-r.-g.24.00[/url] cioteczki kochane to bazarek dla Suzanki....wspomożecie??
  16. tak tak trzymaj sie mocniutko chłopaku.....PAja a Ty mu robiłaś jakieś ogłoszenia?
  17. [quote name='Awit']Dziś psiaki miały gości:-) Pojadły odrobinkę serdeleczków. Są świetne, kochane, tak lecą do człowieka, aż mi aparat foto wypadł:-) A Mundzia zakochała się w Guliwerze, wlazła mu na ręce i tuliła się jak prawdziwa kobieta:-) Kochana jest, ona potrzebuje mieć swój dom, zresztą one wszystkie potrzebują.... Fiera mówi, że Muńka już ciut lepiej chodzi na smyczce, niż na początku. W tygodniu ma się dowiedzieć od swojej wetki ile zabieg by wyniósł dla Muni, Velvet i Crazy razem.[/QUOTE] masz jakieś fotoski?
  18. kochany Doniu....odwiedzam Cie wieczorowa porą:)
  19. [quote name='Randa']Ciocia Pipi prześle swoje konto do Danavas:lol:[/QUOTE] ciocia Pipi przesyłaj bo mi ciąży ta kasiorka!!!! nazbierało się 148,30:)
  20. Lili daj mi konto Farcika..... przeleje mu kasiorkę wygraną w konkursie piękności.....148,30 :cool3:
  21. czy ja coś przegapiłam? czekam na pw z numerkiem;)
  22. ufam....... ale się denerwuję....
×
×
  • Create New...