danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
kochana jak wiesz ja mam lipę ze zdjęciami od Foxa...dysponuję tylko tymi co są już na wątku....bardzo mi się podoba to w trawie które jest w jego allegro...... koniecznie trzeba napisać że Fox to pies baaaaardzo energiczny, jak mówił Pan Henio to on jest w stanie ponad dwumetrowy płot przeskoczyć.....i jeszcze wazne żeby napisać że idealny dla dzieci powyżej 10 roku życia...do maluszków niestety zbyt żywy ten nasz Fox, mógłby w zabawie krzywdę zrobić...:( z tym wiekiem to tak strzelam....doradźcie coś...ile musi mieć dziecko żeby nie było małe;)? ja bez dzieci a jak na razie tylko psy i koty adoptuje;P -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
danavas replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
zaglądam do Ciebie słonko nasze kochaniutkie...:) -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='moni12']Moja wpłata poszła dziś rano , wiec napewno juz doszła. Bobinku musisz się trzymać do wizyty.[/QUOTE] tak doszła, dziękujemy:) Bobi nie wygląda jakby go bardzo bolało, jest wesoły...ale czasami trze łapką po tych oczkach więc, go to pewnie bardzo wkurza.... -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra']Odemnie także przelew poszedł przed chwilą :)[/QUOTE] wpłyneło, dziękujemy.... przeglądałam wątek Bobiego i widzę że paulinken deklarowała 10 zł ale nie wpłaca....będę się więc upominać....choć nie lubię..... -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Mam fanty, ale nie dam rady wystawić bazarku. Jeżeli się przydają - piszcie.[/QUOTE] fajnie Jasza:) a jakby to miało wyglądać.....? prześlesz nam fotki i opisy? czy fanty? -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
danavas replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Tak ok ale w każdy czwawrtek jest i będzie jeszcze jakiś czas to drżenie o jej życie. Zastrzyk daje dobre wyniki co widać ale cos za coś.[/QUOTE] kurde....nie dość sie już nacierpiała biedulka..... tyle zniosła...niech nam już zdrowieje królewna.... -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
dobrej nocki Szariczku!!!!! -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
danavas replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Fotek ni ma......Co u psiaków? Jak one żyją? Zdrowe????[/QUOTE] napiszcie coś o chłopcach...... -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
dzięki dziewczyny... Nescca dodzwoniła się do dr Kiełbowicza.....ma zadzwonić 27-go bo on ma teraz za dużo zajęć i wtedy umówimy się na wizytę...kurde, to jeszcze tyle dni, boję się o Bobiego...te oczka nie wyglądają za ładnie..... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
danavas replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
jakie fajniuchne...ślicznie wyglądają laleczki:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
o fajnie...dobry pomysł z tym ogłoszeniem...szkoda ze dziennik nie wychodzi na region gdzie jest Fox...ale jak komuś zależy na psie to przejedzie parę ładnych kilosów żeby psiaka zobaczyć..... -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
danavas replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Tak ten zastrzyk bierze co czwartek. Każdorazowo grozi szokiem anafilaktycznym. Co tydzień jest i będzie takie drżenie o życie.[/QUOTE] o rany.....ale rozumiem ze dziś wszystko ok....:) -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
sporo mi się tych fantów nazbierało...samo pomierzenie bluzeczek zajęło mi cały wieczór.....czekam na modelkę bo lepiej się wtedy ciuszki prezentują niż na wieszaku, przyjdzie jutro na kawę to ją pognębię fotami;) -
Rozpaczliwie apeluję i proszę o pomoc wszystkich ludzi o dobrym sercu.
danavas replied to letosia's topic in Już w nowym domu
taka fajna sunia...szkoda jej.... -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
dziękujemy:) -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
danavas replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
już sie nie mogę doczekać fotosków Timusia:) -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']a koszty? porównywalne?[/QUOTE] tak...koszty w tych samych granicach.....dr Garncarz daje zniżkę za wizytę (zamiast 90 zł płaciłam z Bobim 45 zł) ale za operacje trzeba płacić normalnie.....jest różnica czy ma widzieć normalnie czy obraz odwrócony...wtedy jest kilka stówek taniej jeśli odwrócony.... ale jak będą finanse to lepiej do porządku......faktem jest że do warszawy i z powrotem obrócimy za 250 zł a do Wrocka za 80 zł....dodatkowo Garnacarz nie jest z naszej strony więc trzeba przerąbać przez stolicę.....długa męcząca droga, zwłaszcza z psem którego najważniejszym celem jest zjeść siedzenie i drążek zmiany biegów.......;) -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Zagladam z wieczorka do rudzielca Kochanego......:)[/QUOTE] ja też, ja tez, ja też:) -
uno momento..miałam przerwę obiadową...juz doklejam....;) niby wszystkie sie sprzedały ale potem jeden pan sie obudził że pomyłkowo napisał 50 a chciał 5 cegiełek....organizatorka już tego nie anulowała tylko kazała mu wpłącić oprócz 50 złotych jeszcze 20 zł na Duszka, czyli równowartość prowizji za jego zakup..więc sprzedane jest 55 cegiełek i 20 zł od pana:)
-
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
ok ciotki to ja sie zabieram dziś za bazarro.....jak sie dziś nie wyrobie to jutro już na bank będzie gotowe:) -
[quote name='Kava']a moje poszlo na konto Danavas.... pisala , ze dotarlo 80 zl nasza Kasia pisała to co miała na wydruku ...czyli strikte(jak to się teraz ładnie mówi;)) z konta OTOZ-u ..............wpłaty na inne konta i paypall będą dodane ...a allegro zostanie rozpisane osobno bo daga która je robiła tez się musi z nami rozliczyć więc żeby wszystko miało ręce i nogi allegro jest traktowane odrębnie...i na wykazie cegiełek właśnie proszę szukać swoich wpłat......jeśli kogoś nie ma to albo nie wpłacił, albo wpłacił na konto OTOZ-u i zostało to zaksięgowane po 10.09... Rozliczenie allegro w II poście