Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Aniu dziękuję serdecznie ! Ediabija poda nr konta. Mamy 268 na koncie Tofika 100 zł Pomagam.pl 100 zł Anula Razem :468 zł Brakuje 75 zł ,żeby wyszedł na czysto z hoteliku. Czy ktoś jeszcze może pomóc Tofikowi ?
  2. Pani Kasia może jechać z Tofikiem do DT we wtorek, koszt paliwa to 140 zł.Doliczyła do faktury za hotelik za miesiąc marzec, z pomniejszona o kwotę za krótszy pobyt.Łączny koszt to 543 zł.
  3. Tofi nie ma pieniędzy na bieżące płatności.Myślałyśmy,że pies pójdzie z hoteliku wprost do domu stałego. Nie ja sama decyduję o Tofiku. Ma zarezerwowany termin w hoteliku Pet House w J Górze od połowy kwietnia za 600 zł z karmą. Tofika p. Kasia dłużej nie zatrzyma. Pozostaje schron, albo eutanazja? Niżej ostatnie wpisy na str Psi Dwór. O tym ,że Tofik atakuje inne psy wiemy dopiero kilka dni , rozmowy z dt trwały wcześniej.
  4. Odmówiony, to ten nasz w transporterze.Bramki miałam opłacić ze skarpety.
  5. Kota zabije, Aniu ja jestem zachrypnięta od rozmów, odbieram wszystkie tel,wiadomości na różnych portalach, bez spoglądania na zegarek. Był, jest apel nawet o płatny tymczas. Czekam na wycenę trasy przez P Kasię,jeżeli załatwi transport może jechać w poniedziałek. Problemem są pieniądze,nasz transport był tylko za koszt bramek. Nie wiem nawet czy wystarczy pieniędzy Tofikowych za hotelik, skąd pieniądze na transport plus opłata za dt 300 zł ? Stan konta Tofika +268zł + pieniądze na Pomagam.pl 101 zł -prowizja
  6. Przepraszam, spodziewałam się, że z transporterem kłopotów nie będzie. Od kiedy wiem, że miałam zabrać Tofika z hotelu, bo u p Kasi stwarza zagrożenie dla Jej psów, drżałam raczej o to co zrobię na miejscu w dt kiedy nie będzie tam mógł zostać.
  7. Nie wiem czy Tofiś wchodzi sam do transporterka, chociaż należy tego oczekiwać po pięciu miesiącach płacenia ciężkich pieniędzy za szkolenie.
  8. Dziękuję Sowa. Taki był plan,teraz ewu szuka transportu, nie wiem czy uda się go ewu przewieźć jutro,czekam na inf. Aniu Tofiś pojedzie innym transportem :)
  9. Koszt przewozu przez PsiArek to 380 zł ,proszę o decyzję, czy dalej szukamy.
  10. Dziękuję :) jakoś musi dojechać. Wstrzymuję się z zakupem transportera. Jestem jedną z ostatnich, która chciałaby Tofikowi czy innemu psu zaszkodzić.Mamy czas do końca miesiąca.Prosiłam Anecik o wycenę trasy, niestety Pan Arek może dopiero w tygodniu.
  11. Ola.mo była przy ataku Tofika na Anecik, nie pojedzie jeżeli pies nie będzie w transporterze. Nie zabiorę psa w pasach bo nie mam pewności,że bez p.Kasi będzie chciał spokojnie jechać.To kawałek drogi, około 250 km Mam ogłoszenia na wątkach transportowych, możemy poczekać, tylko czy ktoś się zdecyduje przewieźć go w pasach ?
  12. Dziękuję serdecznie, dzięki Wam i Nam w SP Czesio może wieść szczęśliwe życie. Cały czas mam nadzieję, że znajdzie się TEN dom dla Czesiulka. Chłopina szykuje się do groomera,przez ten długi włos wygląda jakby był zły ;) Zaraz jak wróci będą nowe foty :)
  13. Będzie dość wcześnie i chyba nie będzie to kolidowało z obowiązkami p.Kasi. Dzięki za wklejenie zdjęć :) musimy mieć nadzieję. Cały czas czekam na cud :) Pani Kasia powiedziała, że lepiej dla Tofika, żeby jechał tylko zapięty w pasy. Nie zgadzam się, poprosiłam, żeby to p.Kasia zaprowadziła Tofika do transportera. Zwykle korzystamy z moich i Ola.mo transporterków, tylko ,że te raczej są do 6 kg. Jeżeli nie uda mi się pożyczyć gdzieś blisko to kupimy, złożymy się wtedy we trzy, ja, Ediabija, Marmosia. Anecik od razu zaproponowała pomoc ,dzięki kochana, jednak dzieli nas spora odległość :(
  14. Dziękuję, też mamy taką nadzieję :) Będę odbierała Tofika, mam nadzieję, że p.Kasia znajdzie dla nas dłuższą chwilę, będziemy tam przed 9-tą. Mam nadzieję, że zgodzi się na podanie nr tel nowej opiekunce. Dzięki bardzo za wskazówki :) są dla nas bardzo cenne.
  15. Dziękuję Ewciu :) Zaciskaj kochana,nie mamy innego wyjścia,dziękuję :)
  16. Dzięki !
  17. Dziękuję serdecznie !
  18. Udało się na szybko poustalać.Tofika zabieramy 23 marca i zawozimy do nowego dt w okolicy Wieliczki.Tam koszt pobytu jak pisałam wcześnie to 300 zł z karmą. Koszt transportu około 450 km plus bramki bierze na siebie Skarpeta plaskatych,na nic więcej nas nie stać .Przetransportuje Tofika Ola.mo ,ja pojadę w asyście.
  19. Transport mam na koszt skarpety,ale tylko na dni : 27,28,29 teraz czekam na ruch ewu kiedy ustali przejęcie w nowym dt.
  20. Na razie szukam transportu,mam nadzieję,ze Tofik tak broni swojej własności (p Kasi ) i w nowym miejscu ,gdzie jest więcej psów zobaczy ,że każdemu tyle samo czasu opiekunka poświęca i nie będzie miał powodu atakować.
  21. Dziękuję serdecznie !
  22. Dzięki kochana,boimy się i to bardzo. Przed chwilą rozmawiałam znowu z p.Kasią,Jak zareaguje na psy w dt nie wie.Pytałam czy ma możliwość przeniesienia do jakiegoś miejsca rekomendowanego przez Chatę Leona na dzień,parę dni Tofika,żeby zobaczyć jak się zachowuje w bez niej,w innym domu z innymi psami,niestety nie ma takiej opcji.
  23. Powiem szczerze jak tam nie da rady to mam na 15 kwietnia ten hotel w J Górze ,gdzie nie będą go szkolić a nastawiać.Stamtąd wychodzą psy agresywne groźnych ras przemienione i nie ma zwrotów. Skąd pieniądze ? nie pytaj ,ale muszą się znaleźć jak dotąd się znalazły. jak będzie w dt dobrze,to będzie tam do czasu aż znajdzie się ten jedyny dom.
  24. Niestety.Szukam transportu na trasie Kluczbork-Wieliczka,zabieramy Tofika do domu tymczasowego i tylko trzymać kciuki ,żeby tam zachowywał się grzecznie.To sprawdzone dt,ewu często ma tam swoich podopiecznych i ma bardzo dobrą opinię.Koszt to 300 zł już z karmą.Oczywiście dalej będziemy go ogłaszały. Anula uwierz,nie w tym problem.NIKT go nie chce,ani na dt ,ani na stały :( najśmieszniejsze,że dostaję po rozmowie sms podziękowania za przemiłą rozmowę i potem cisza.Tu nawet nie ma komu dt teraz proponować,przestali się odzywać ,odbierać tel i tyle.Też tego nie rozumiem.
  25. Dziękuję serdecznie za wsparcie Tofika :) Jestem po rozmowie z p.Kasią,poprosiła o zabranie Tofika do końca miesiąca.Tofik dość poważnie pogryzł suczkę p.Kasi i odtąd zajmuje osobny pokój,a za moment przyjeżdżają kolejne psy i nie ma miejsca dla Tofika.
×
×
  • Create New...