-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Aliś to twardy chłopak,ciągle mnie zaskakuje niczego się nie boi,lubi,dzieci,koty:)z suczkami jakoś tak mniej,ale jak się pojawi jakiś chłopak:crazyeye:aż się Hana dziwi,że jej chłopaków podbiera
-
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
[quote name='azalia']Cudowne stadko.:lol:[/QUOTE] takkk Elinki stadko jest doborowe:) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
ja też mam plaskate i gdyby mi kiedyś odbiło,w co wątpię:)to kot też były plaskaty obie z córką jesteśmy alergiczkami,ja uczulona na koty na psa nie robiłyśmy sobie testów bo i tak by to nic nie zmieniło:) -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
ale i tak jest dzielna,już widziałam kota na smyczy na drzewie i ani myślał zejść,pańci już ręka drętwiała,oj stała tak długo,dobrze,że drzewko było młode:) -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
śliczne te foty:) cieszę się,że Lili już ma wszystko za sobą:) Zuz na łące na smyczce[URL="http://smayliki.ru/smilie-138922407.html"][IMG]http://s2.rimg.info/db2604d4c445e97647766aed790c4993.gif[/IMG][/URL] jak powiesz,że on spaceruje na tej smyczy...:loveu: to dopiero mądry kot:) -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i48.tinypic.com/2rfep7t.jpg[/IMG] jest Lilusi bez szewków na brzusiu:) [IMG]http://i49.tinypic.com/2zjf40y.jpg[/IMG] czyżby Blekuś?nieee Zuzinka chyba:) [IMG]http://i45.tinypic.com/ws22hc.jpg[/IMG] i jest kotecek -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
ja jeszcze trochę pogapię na tego kotecka,to...zacznę zaglądać do KŚ:) marmosiu zapisuję się do tego fan clubu:) le ten gryziony ma piękne kolory:) aaaaa przepięknego kotka ma też Ela&Puch,nie wiem ile ma tych kolorów na sobie:) -
[quote name='Agucha']U Was widzę tak jak i u nas - parno i duszno. Nie dziwota, że psiaki wykończone. Odbiją sobie pewno na wieczornym spacerku :)[/QUOTE] dzisiaj takie mamy niebo pochmurane po tym deszczu Alusiowi dokuczał upał,dzisiaj jest ok jak maminka nocny Marek to i rodzinie się udzieliło,wczoraj ostatni spacer z Alim o pierwszej,oczywiście na jego życzenie:)
-
[quote name='marmosia']Poburzowo buziaki przesyłamy :)[/QUOTE] u nas też pieroniło trochę,w czwartek na szczęście Hańcia się nie boi,a Aluś...no skąd ma wiedzieć,że jest burza:( kusiolujemy:)
-
[quote name='Lili8522']Zdjęcia piękne i cudne na łonie natury :) :loveu: A psiaczki jakie zadowolone :cool3: U Nas trochę od wczoraj upał odpuścił i psiaki mogą troche odetchnąć z ulgą a jak u Was?[/QUOTE] U nas dzisiaj padało,powietrze pchnie ozonem,kwiatuszki uniosły główki w górę,trawa jakby zieleńsza,no i pieski mogłyby skakać po kałużach...ale gdzie tam,nawet na mokrą trawę wejść nie chciały:)ale jest im lżej,mnie zresztą też,bo nie znoszę upałów:)
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
tyle musiały wycierpieć żeby odnaleźć maminkę dopiero dzisiaj doczytałam,że Tomisia i Aminkę razem adoptowałaś z KŚ jesteś moją idolką Halizko[URL="http://smayliki.ru/smilie-1088860935.html"][IMG]http://s18.rimg.info/ee6d8a8db3c273a90c129ddcc0530ef9.gif[/IMG][/URL] -
dzisiaj Aluś nie mógł sobie miejsca znaleźć,dopiero co znowu prosił na spacer,nie chciał wracać,zwykle jak kończymy spacer biorę go na rączki i idziemy do domku,dzisiaj nieee,wiercił się,chciał schodzić cały dzień-łożko,kanapa,jedno legowisko,drugie,trzecie i podłoga mam nadzieję,że to przez ten upał duszności nie miał,języczek różowy,a serduszko tłucze się jak zawsze:( teraz chyba zasnął,maluszek mój:loveu:
-
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję,że wszystko po wizycie u weta ok [URL="http://www.picturesanimations.com/3d_smileys"][IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0296.gif[/IMG][/URL] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
taka słodziutka dziewczynka z zawsze uśmiechniętą buzinką:) Tomiś widać,że przylepka Ama wie chyba czego chce no kocurros napatrzeć się nie mogę:loveu: a jaki porządnicki:) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
jaki piękny zwierzyniec[URL="http://www.picturesanimations.com/smileys"][IMG]http://www.picturesanimations.com/s/smileys/0124.gif[/IMG][/URL] a nad wszystkimi królewna,cudna wnusia,miłość do zwierząt otrzymała w genach[URL="http://smayliki.ru/smilie-886660167.html"][IMG]http://s15.rimg.info/7719ff2330f1c2943c4983ed6b446267.gif[/IMG][/URL] -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
[URL="http://smayliki.ru/smilie-976569063.html"][IMG]http://s17.rimg.info/d5116e0ebf2fc8f68ade9aa05bc716c1.gif[/IMG][/URL]do jutra jakoś wytrzymam bez fot ja muszę z Alim skoczyć do weta do kontroli i po nowy zapas leku,ale przez te dni wole na zmianę z dniami roboczymi,eh szkoda gadać muszę do niego zadzwonić i się umówić:) -
ja już sama na to wpadłam,że ten wątek jest zielony,chciałam nawet zmienić tytuł:cool3: nic się tutaj nie ukryje:evil_lol: wydało się,że najbardziej kocham zwierzaki i drzewa :loveu:
-
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
no to idzie ku dobremu[URL="http://smayliki.ru/smilie-361584231.html"][IMG]http://s3.rimg.info/35fcb354542d483503129e61854503bf.gif[/IMG][/URL] -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
co tam u Was w Krakowie? u nas była burza i troszeczkę popadało,nareszcie jest czym oddychać:) -
biała Perełeczka, oj tak mam do takich drobinek słabość,jest cudowna i taka radosna,a jęzorek[URL="http://smayliki.ru/smilie-93040263.html"][IMG]http://s.rimg.info/319dafc506a8015617f97d50e3ec193d.gif[/IMG][/URL] jak jej oczka? a chłopczyk z roześmianym pysiem :loveu: tak mają raj na ziemi u Ciebie cioteczko
-
[quote name='Justyna_wolontariat']Super widzieć naszą malutką szczęśliwą, szczerze to mieliśmy obawy czy nowa rodzina która nie miała wcześniej psa poradzi sobie z nią, ale jak widać wszystko dobrze, prosimy o więcej zdjęć i informacji :) Rodzinka podeszła do pieseczka bardzo rozsądnie,to była przemyślana decyzja:)mąż,córcia od dawna marzyli o psiaku,pańcia musiała dojrzeć,jest zakochana po uszy,to bardzo rozsądni ludzie:)postaram się o obszerniejszą relację,pozdrawiam:)
-
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
czytałam gdzieś o syndromie urologicznym stan zapalny pęcherza moczowego i cewki moczowej jest częstą chorobą,najczęściej dotyczy właśnie otyłych kastratów,sterylizowane kotki objawy to m.in krwiomocz,częste oddawanie moczu,poza kuwetą też,intensywnie się myją,są niespokojne -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
upierdliwe toto, on jest po sterylce?bo częste zakażenia dróg moczowych to jeden z jej niekorzystnych skutków ważne,że już jest lepiej -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
krótki włos,znam to,nie lubi się czesać:evil_lol: mam to samo z Alim,zaraz mu duszno tak się denerwuje:( a co jest Zuzce?mam nadzieję,że nic poważnego ja kiedyś też miałam dość venflonów,kurcze...że ja ich wtedy nie pogryzłam Zuzka cioteczka cię doskonale rozumie