Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Aliś to twardy chłopak,ciągle mnie zaskakuje niczego się nie boi,lubi,dzieci,koty:)z suczkami jakoś tak mniej,ale jak się pojawi jakiś chłopak:crazyeye:aż się Hana dziwi,że jej chłopaków podbiera
  2. [quote name='azalia']Cudowne stadko.:lol:[/QUOTE] takkk Elinki stadko jest doborowe:)
  3. ja też mam plaskate i gdyby mi kiedyś odbiło,w co wątpię:)to kot też były plaskaty obie z córką jesteśmy alergiczkami,ja uczulona na koty na psa nie robiłyśmy sobie testów bo i tak by to nic nie zmieniło:)
  4. ale i tak jest dzielna,już widziałam kota na smyczy na drzewie i ani myślał zejść,pańci już ręka drętwiała,oj stała tak długo,dobrze,że drzewko było młode:)
  5. śliczne te foty:) cieszę się,że Lili już ma wszystko za sobą:) Zuz na łące na smyczce[URL="http://smayliki.ru/smilie-138922407.html"][IMG]http://s2.rimg.info/db2604d4c445e97647766aed790c4993.gif[/IMG][/URL] jak powiesz,że on spaceruje na tej smyczy...:loveu: to dopiero mądry kot:)
  6. [IMG]http://i48.tinypic.com/2rfep7t.jpg[/IMG] jest Lilusi bez szewków na brzusiu:) [IMG]http://i49.tinypic.com/2zjf40y.jpg[/IMG] czyżby Blekuś?nieee Zuzinka chyba:) [IMG]http://i45.tinypic.com/ws22hc.jpg[/IMG] i jest kotecek
  7. to alergiczne,bakteryjne czy wirusowe zapalenie spojówek?że o innych nie wspomnę:cool3:
  8. ja jeszcze trochę pogapię na tego kotecka,to...zacznę zaglądać do KŚ:) marmosiu zapisuję się do tego fan clubu:) le ten gryziony ma piękne kolory:) aaaaa przepięknego kotka ma też Ela&Puch,nie wiem ile ma tych kolorów na sobie:)
  9. [quote name='Agucha']U Was widzę tak jak i u nas - parno i duszno. Nie dziwota, że psiaki wykończone. Odbiją sobie pewno na wieczornym spacerku :)[/QUOTE] dzisiaj takie mamy niebo pochmurane po tym deszczu Alusiowi dokuczał upał,dzisiaj jest ok jak maminka nocny Marek to i rodzinie się udzieliło,wczoraj ostatni spacer z Alim o pierwszej,oczywiście na jego życzenie:)
  10. [quote name='marmosia']Poburzowo buziaki przesyłamy :)[/QUOTE] u nas też pieroniło trochę,w czwartek na szczęście Hańcia się nie boi,a Aluś...no skąd ma wiedzieć,że jest burza:( kusiolujemy:)
  11. [quote name='Lili8522']Zdjęcia piękne i cudne na łonie natury :) :loveu: A psiaczki jakie zadowolone :cool3: U Nas trochę od wczoraj upał odpuścił i psiaki mogą troche odetchnąć z ulgą a jak u Was?[/QUOTE] U nas dzisiaj padało,powietrze pchnie ozonem,kwiatuszki uniosły główki w górę,trawa jakby zieleńsza,no i pieski mogłyby skakać po kałużach...ale gdzie tam,nawet na mokrą trawę wejść nie chciały:)ale jest im lżej,mnie zresztą też,bo nie znoszę upałów:)
  12. tyle musiały wycierpieć żeby odnaleźć maminkę dopiero dzisiaj doczytałam,że Tomisia i Aminkę razem adoptowałaś z KŚ jesteś moją idolką Halizko[URL="http://smayliki.ru/smilie-1088860935.html"][IMG]http://s18.rimg.info/ee6d8a8db3c273a90c129ddcc0530ef9.gif[/IMG][/URL]
  13. dzisiaj Aluś nie mógł sobie miejsca znaleźć,dopiero co znowu prosił na spacer,nie chciał wracać,zwykle jak kończymy spacer biorę go na rączki i idziemy do domku,dzisiaj nieee,wiercił się,chciał schodzić cały dzień-łożko,kanapa,jedno legowisko,drugie,trzecie i podłoga mam nadzieję,że to przez ten upał duszności nie miał,języczek różowy,a serduszko tłucze się jak zawsze:( teraz chyba zasnął,maluszek mój:loveu:
  14. mam nadzieję,że wszystko po wizycie u weta ok [URL="http://www.picturesanimations.com/3d_smileys"][IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0296.gif[/IMG][/URL]
  15. taka słodziutka dziewczynka z zawsze uśmiechniętą buzinką:) Tomiś widać,że przylepka Ama wie chyba czego chce no kocurros napatrzeć się nie mogę:loveu: a jaki porządnicki:)
  16. jaki piękny zwierzyniec[URL="http://www.picturesanimations.com/smileys"][IMG]http://www.picturesanimations.com/s/smileys/0124.gif[/IMG][/URL] a nad wszystkimi królewna,cudna wnusia,miłość do zwierząt otrzymała w genach[URL="http://smayliki.ru/smilie-886660167.html"][IMG]http://s15.rimg.info/7719ff2330f1c2943c4983ed6b446267.gif[/IMG][/URL]
  17. [URL="http://smayliki.ru/smilie-976569063.html"][IMG]http://s17.rimg.info/d5116e0ebf2fc8f68ade9aa05bc716c1.gif[/IMG][/URL]do jutra jakoś wytrzymam bez fot ja muszę z Alim skoczyć do weta do kontroli i po nowy zapas leku,ale przez te dni wole na zmianę z dniami roboczymi,eh szkoda gadać muszę do niego zadzwonić i się umówić:)
  18. ja już sama na to wpadłam,że ten wątek jest zielony,chciałam nawet zmienić tytuł:cool3: nic się tutaj nie ukryje:evil_lol: wydało się,że najbardziej kocham zwierzaki i drzewa :loveu:
  19. no to idzie ku dobremu[URL="http://smayliki.ru/smilie-361584231.html"][IMG]http://s3.rimg.info/35fcb354542d483503129e61854503bf.gif[/IMG][/URL]
  20. co tam u Was w Krakowie? u nas była burza i troszeczkę popadało,nareszcie jest czym oddychać:)
  21. biała Perełeczka, oj tak mam do takich drobinek słabość,jest cudowna i taka radosna,a jęzorek[URL="http://smayliki.ru/smilie-93040263.html"][IMG]http://s.rimg.info/319dafc506a8015617f97d50e3ec193d.gif[/IMG][/URL] jak jej oczka? a chłopczyk z roześmianym pysiem :loveu: tak mają raj na ziemi u Ciebie cioteczko
  22. [quote name='Justyna_wolontariat']Super widzieć naszą malutką szczęśliwą, szczerze to mieliśmy obawy czy nowa rodzina która nie miała wcześniej psa poradzi sobie z nią, ale jak widać wszystko dobrze, prosimy o więcej zdjęć i informacji :) Rodzinka podeszła do pieseczka bardzo rozsądnie,to była przemyślana decyzja:)mąż,córcia od dawna marzyli o psiaku,pańcia musiała dojrzeć,jest zakochana po uszy,to bardzo rozsądni ludzie:)postaram się o obszerniejszą relację,pozdrawiam:)
  23. czytałam gdzieś o syndromie urologicznym stan zapalny pęcherza moczowego i cewki moczowej jest częstą chorobą,najczęściej dotyczy właśnie otyłych kastratów,sterylizowane kotki objawy to m.in krwiomocz,częste oddawanie moczu,poza kuwetą też,intensywnie się myją,są niespokojne
  24. upierdliwe toto, on jest po sterylce?bo częste zakażenia dróg moczowych to jeden z jej niekorzystnych skutków ważne,że już jest lepiej
  25. krótki włos,znam to,nie lubi się czesać:evil_lol: mam to samo z Alim,zaraz mu duszno tak się denerwuje:( a co jest Zuzce?mam nadzieję,że nic poważnego ja kiedyś też miałam dość venflonów,kurcze...że ja ich wtedy nie pogryzłam Zuzka cioteczka cię doskonale rozumie
×
×
  • Create New...