Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. czemuż tu taka cisza nastała:crazyeye:
  2. dobrze,że ma taką wspaniałą opiekę:loveu: tyle już wycierpiała,teraz powinna być rozpieszczana,niech przygotowuje się do tego co ją czeka w domku:loveu:
  3. pani jest zdecydowana?domek sprawdzony? zawsze można poprosić o dofinansowanie do transportu Skarpetę Plaskatych,musiałabyś tam zapytać Aguchę:)
  4. stanowczo nie moze byc Spineczce zimno:mad::loveu:
  5. [quote name='b-b']No nie pomyślałam o tym :( Jaka spineczka jest duża? Ile waży? Proszę podajcie odległość od szyi do ogonka i ile ma za przednimi łapkami - przyda się miara krawiecka ;)[/QUOTE] faktycznie,Spinka nie mieszka w domku:-(moj Alex juz wieczorami w polarku chodzi:evil_lol:
  6. [quote name='Lili8522']Taaak 0,5 kg wątróbki i troszkę więcej mąki z blaszką zawaliłam... ale co tam... i tak smakują ;) Wygłaskaj swoje maluchy ode mnie :)[/QUOTE] dziękujemy za głaski:)Wam ślemy kusiole:loveu:
  7. [quote name='Lili8522']Ojej nie wiedziałam :-(:Rose: ja też tak zawsze mówię...zawsze może być gorzej... Ciasteczka wyszzły mi za grube i są miękkie teraz je dopiekam może stwardnieją... moje dzieciaczki oszalały jak skosztowały ;)[/QUOTE] widzę,że robiłaś podwójną porcję:)następnym razem większa blaszka:)
  8. [quote name='Lili8522']Ciasteczka upieczone, kawa z Atomem wypita a Cioci Bgra jak było tak nie ma :-([/QUOTE] no i nie poczekały,a już bym się skusiała na Atoma;) a ciocia Bgra miała dzisiaj sądny dzień:-(ale nigdy nie jest tak źle,żeby nie mogło być gorzej:-(więc niech się kuź...już skończy! a jak ciasteczka?smakowały?
  9. [quote name='Lili8522']Witamy się :) będziemy dzisiaj piec ciasteczka :crazyeye:[/QUOTE] chyba się wprosimy;) bo u nas się skończyły:placz:
  10. cudeńko maleńkie,prześliczna Spineczka!!! a coś czuję,że tego jej było trzeba do ogłoszeń:lol: słodziutki ma ten pysiolek,ciocia całuje w nochalek i ściska mocno:loveu: mała szykuj doopkę, bo mam nadzieję,że zaczną się teraz o Ciebie bić:loveu:
  11. Spineczko czekam na foty po obcięciu:loveu:
  12. no jak na shih to powiem...jednorazowe wydanie:evil_lol:
  13. [quote name='Patik']Jakie tu smakołyki się szykują,palnuję kiedyś coś takiego zrobić,ale nie wiem kiedy :evil_lol:[/QUOTE] mało roboty...dużo mycia:cool3:
  14. no zdecydowanie do cyrku się nadaje:evil_lol:marnuje się bestyjka:evil_lol: za kurczaka to chyba dałaby się pokroić:diabloti: jest niesamowita:)wspaniała diabliczka:loveu:
  15. moje jak tylko wsadzę do pieca to siedzą i czekają,Ali buczy cały czas,muszę szybko studzić:evil_lol:
  16. wyjdzie,wyjdzie fajny placuszek,który pokroisz wedle potrzeb:)
  17. w przepisie było więcej mąki,ale po co... wyjdzie pełny kilogramowy pojemnik po lodach mąka orkiszowa,ale robię też ze zwykłej:) co mam w domku w sumie to powiem,że teraz robię to na oko,czasami daję więcej wątróbki tak pół kilo
  18. heloł:) 30 dag wątróbki szklanka mąki 1/3 oliwy 2 jajka możesz dodać ziarna słonecznika albo co tam chcesz:) wszystko do melaksera i do pieca:)
  19. [quote name='necianeta89']Aga! :diabloti: środa czy wtorek? Wpadam na kawę z Atomem :diabloti:[/QUOTE] może też mogłabym wpaść na kawę,ale ja Atomów nie piję:diabloti:
  20. Maleńka cudna,jeszcze cudniejsza niż zawsze:loveu:a to ostatnie zdjęcie...to jej spojrzenie powala:loveu::loveu::loveu: nie bardzo się znam,ale ta strata wagi powinna martwić od szczenięctwa miał niedowagę?czy dopiero jak podrósł? trzeba go chyba dobrze zdiagnozować i wtedy spać spokojnie jak okaże się,że ten typ tak ma:lol:
  21. witamy się pięknie:) od razu się rzuciła w oczy jakość zdjęć,świetne:) wszyscy wypoczęci,fajnie tak nad morzem... jak udało się zakopać psiurka :evil_lol::diabloti: maleńka bardzo pracowita była:razz:
  22. pozostało trzymać kciuku:) moja mała też lubi duże psy:loveu:
  23. Bgra

    Psia moda by taks

    [IMG]http://i46.tinypic.com/2ia5zl2.jpg[/IMG] Hana i Alex w bliźniaczym komplecie,oczywiście od Taks:)
  24. heloł Spineczko:loveu:
×
×
  • Create New...