dobrze,że ma taką wspaniałą opiekę:loveu:
tyle już wycierpiała,teraz powinna być rozpieszczana,niech przygotowuje się do tego co ją czeka w domku:loveu:
[quote name='b-b']No nie pomyślałam o tym :( Jaka spineczka jest duża? Ile waży? Proszę podajcie odległość od szyi do ogonka i ile ma za przednimi łapkami - przyda się miara krawiecka ;)[/QUOTE]
faktycznie,Spinka nie mieszka w domku:-(moj Alex juz wieczorami w polarku chodzi:evil_lol:
[quote name='Lili8522']Taaak 0,5 kg wątróbki i troszkę więcej mąki z blaszką zawaliłam...
ale co tam... i tak smakują ;)
Wygłaskaj swoje maluchy ode mnie :)[/QUOTE]
dziękujemy za głaski:)Wam ślemy kusiole:loveu:
[quote name='Lili8522']Ojej nie wiedziałam :-(:Rose: ja też tak zawsze mówię...zawsze może być gorzej...
Ciasteczka wyszzły mi za grube i są miękkie teraz je dopiekam może stwardnieją... moje
dzieciaczki oszalały jak skosztowały ;)[/QUOTE]
widzę,że robiłaś podwójną porcję:)następnym razem większa blaszka:)
[quote name='Lili8522']Ciasteczka upieczone, kawa z Atomem wypita a Cioci Bgra jak było tak nie ma :-([/QUOTE]
no i nie poczekały,a już bym się skusiała na Atoma;)
a ciocia Bgra miała dzisiaj sądny dzień:-(ale nigdy nie jest tak źle,żeby nie mogło być gorzej:-(więc niech się kuź...już skończy!
a jak ciasteczka?smakowały?
cudeńko maleńkie,prześliczna Spineczka!!!
a coś czuję,że tego jej było trzeba do ogłoszeń:lol:
słodziutki ma ten pysiolek,ciocia całuje w nochalek i ściska mocno:loveu:
mała szykuj doopkę, bo mam nadzieję,że zaczną się teraz o Ciebie bić:loveu:
[quote name='Patik']Jakie tu smakołyki się szykują,palnuję kiedyś coś takiego zrobić,ale nie wiem kiedy :evil_lol:[/QUOTE]
mało roboty...dużo mycia:cool3:
no zdecydowanie do cyrku się nadaje:evil_lol:marnuje się bestyjka:evil_lol:
za kurczaka to chyba dałaby się pokroić:diabloti:
jest niesamowita:)wspaniała diabliczka:loveu:
w przepisie było więcej mąki,ale po co...
wyjdzie pełny kilogramowy pojemnik po lodach
mąka orkiszowa,ale robię też ze zwykłej:) co mam w domku
w sumie to powiem,że teraz robię to na oko,czasami daję więcej wątróbki tak pół kilo
[quote name='necianeta89']Aga! :diabloti: środa czy wtorek? Wpadam na kawę z Atomem :diabloti:[/QUOTE]
może też mogłabym wpaść na kawę,ale ja Atomów nie piję:diabloti:
Maleńka cudna,jeszcze cudniejsza niż zawsze:loveu:a to ostatnie zdjęcie...to jej spojrzenie powala:loveu::loveu::loveu:
nie bardzo się znam,ale ta strata wagi powinna martwić
od szczenięctwa miał niedowagę?czy dopiero jak podrósł?
trzeba go chyba dobrze zdiagnozować i wtedy spać spokojnie jak okaże się,że ten typ tak ma:lol:
witamy się pięknie:)
od razu się rzuciła w oczy jakość zdjęć,świetne:)
wszyscy wypoczęci,fajnie tak nad morzem...
jak udało się zakopać psiurka :evil_lol::diabloti:
maleńka bardzo pracowita była:razz: