Primaverca i Lestat ja Was nie oczerniam przecież wiem,że przygarnęliście Priamusia,dzięki Wam poznał smak innego życia,lepszego życia.Napewno czuł,że był kochany.Napisałam o tym balkonie,bo byłam bardzo rozżalona,że tak zakończył życie.No cóż,on już jest szczęśliwy,a Wy pamiętajcie o tym,że daliście mu miłość,on to czuł i o tym wiedział.To prawda,żće dobrze teraz robić wyrzuty,a wszystkiego się nie przewidzi,każdy z nas jest po trosze winien,bo nikt nie zapytał o zabezpieczenie balkonu.Jeśli Was uraziłam to przepraszam i bardzo Wam współczuję.