Lobario,Blunio na pewno Cię pokocha potrzebuje tylko troszeczkę czasu.To dla niego wielka zmiana,nie jest pewien czego może się spodziewać,to piesio po przejściach.Ale jak Cię już pokocha,to całym serduszkiem i na całe życie.Dziękujemy za domek dla Bluesika.Podziękowania także dla Beatki,za wspaniałą opiekę nad pieskiem.