Jump to content
Dogomania

mgog

Members
  • Posts

    1046
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgog

  1. mgog

    Nowy kot w domu

    Bardzo proszę o radę jak wprowadzić drugiego dorosłego kota. W domu jest jest już kocia rezydentka kilkuletnia (wysterylizowana), a ma niebawem przybyć rudy przystojniak ok. dwulatek (bezjajeczny). Będę wdzięczna za wszelkie sugestie. Pytam w imieniu siostry, a ja zupełnie nie znam się na kotach.
  2. To chyba nie moja wpłata ja zawsze wpłacam na koniec miesiąca na następny miesiąc.
  3. Fruzia jaka śliczna, choć jeszcze troszkę się boi, ale tylko trochę :)
  4. Arras ! Ojej moja Maszka kropka w kropkę - już za Tęczowym Mostem ( dlatego kocham czarne) :(
  5. W takim razie już przelałam na Fruzię lutową stałą :)
  6. Jeżeli Imka ma jUż na pewno dom to chciałabym moje 10 zł przekazać na Fruzię, ale jszcze potwierdź. Kocham czarne
  7. Ślicznota jak nie wiem co :) Gdyby nie uszka to wypisz wymaluj mój Teodorek, też z odzysku :)
  8. Imciu droga przypomnij mi proszę konto dla swojej miski bom utraciła :(
  9. Ja zostanę (może ten czarnuszek one mają najtrudniej) Bardzo się cieszę z Romy
×
×
  • Create New...