Jump to content
Dogomania

mgog

Members
  • Posts

    1046
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgog

  1. Fundacja działa prężnie mają stronę na facebooku https://www.facebook.com/bernardyn.skrzywdzonych/
  2. Bardzo, bardzo mi przykro ...
  3. Eliku drogi ja deklarowałam stałą dla Gwiazdki od lutego a rozliczeniu jest że wpłaciłam. Popraw proszę, bo nie będzie Ci się zgadzało. Stałą z luty wpłacę po 26 stycznia.
  4. Anecik ma nowego malucha, który wymaga pilnej operacji może trochę tam?
  5. Przelałam na maleństwo (przepraszam, że dopiero dziś). Trzymaj się Minisiu już będzie dobrze.
  6. Cieszę się z dobrych wiadomości :)
  7. Ponieważ biały miś jest w domku przenoszę 10 zł na maleństwo.
×
×
  • Create New...