Jump to content
Dogomania

mgog

Members
  • Posts

    1046
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgog

  1. Ja u swojej podhalanki stosuję lek weterynaryjny trocoxil ( wychodzi 1tabletka na 30 dni). Lek jest dość drogi, ale widzę dużą poprawę. No i nie trzeba tak obciążać żołądka. Można go kupić tylko w gabinecie.
  2. Życzę malutkiej samych dobrych dni w stałym domku :)
  3. Melciu teraz u Ancik będzie ci dobrze i ciepło i z dnia na dzień tylko lepiej :)
  4. Na Małgosię dam skromnie 20 zł stałej.
  5. Przelałam skromną darowiznę.
  6. Trzymajcie się maluchy!!
×
×
  • Create New...