-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
Dzisiaj Kłapacz jak zwykle dostał swoją porcyjkę jedzenia. :evil_lol: Poćwiczyliśmy warowanie, siadanie i takie tam ... Wyczesałam go też troszkę, żeby wyglądał "jak człowiek" :eviltong: Kłapaczowi towarzyszyła dzisiaj [B]mała czarna[/B] (suczka) z jego boksu. Chyba dogadują się lepiej niż z suczką z poprzedniego postu. :cool3: Teraz 2 zdjęcia : [CENTER] - [I]w lesie[/I] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TcVO5u_FsWI/AAAAAAAAESg/T3ayucw8Jjc/s640/DSCN6280.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER] - z małą czarną [/CENTER] [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TcVO-Sg01bI/AAAAAAAAESo/mBsNYpK_bEk/s640/DSCN6296.jpg[/IMG][/CENTER]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Czy tych informacji można użyć w ogłoszeniach Lori? "Ma około 5 lat. Trafiła do schroniska ze szczeniętami 8 grudnia 2009. To spokojna, stateczna i zrównoważona suka. Toleruje inne psy. Do ludzi ma pozytywny stosunek. Silna, ładnie zbudowana. Jest średniej wielkości o trikolorowej maści. Suczka ładnie chodzi na smyczy, jest łagodna w stosunku do ludzi. Toleruje tylko wybrane psy. Jej dzieci są już od dawna w nowych domach, czas, żeby i ona była bezpieczna u boku swojego człowieka." Gdzie Lori teraz przebywa? W schronisku czy DT? I co podawać w ogłoszeniach, czy Fundacja pomoże w leczeniu suni? Jak będę miała te informacje to chętnie pomogę zrobić suni firmówkę i w pon wydrukuję, zrobię jeszcze ogłoszenie na tablicy.
-
Gdyby ktoś chciał pomóc, daję [B]linka do firmówki[/B] Emi ;) [URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/FIRMOWKI#5603684190117216146[/URL] + kilka zdjęć :razz: [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TZeDxyVAWgI/AAAAAAAACc4/ldP_CQint30/P1000871.JPG[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TamiRBdpbKI/AAAAAAAADJI/n2B7ubg5twA/s640/DSCN6231.JPG[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TamhHMTGjPI/AAAAAAAADLo/DeBIT9bD0ZA/s512/DSCN6224.JPG[/IMG][/CENTER]
-
Bunia - pogryziona suczka pilnie poszukuje kochającego domu
gosia2313 replied to ulek_85's topic in Już w nowym domu
[COLOR=purple][B]Dodałam Buni ogłoszenie na tablicy. [/B][/COLOR] [URL]http://tablica.pl/oferta/pogryziona-przez-psy-bunia-pilnie-szuka-nowego-domu--ID6mqO.html[/URL] -
Dzisiaj przez matury miałam wolne, więc wybrałam się do schronu. Brakowało 1 osoby do boksu, dlatego [I][B][COLOR=green][U]dziękujemy Kamili[/U][/COLOR][/B][/I] za wyprowadzenie małego czarnego :lol: Kłapacz dostał swoją porcję żarełka - wmucił jak zawsze :eviltong:. Później z wielką chęcią i bez żadnych problemów pozwolił "ubrać się" w szelki. Na spacerze oczywiście nie omieszkał skakać, przez co wyglądałam jak błotny potwór:mad:. Szliśmy z dużą, jasną suką z jego boksu. W sumie to dziwne z nich psy. Jak są dalej od siebie to suka do niego piszczy, a on do niej ciągnie. A jak się zbliżą na 2-3 metry to na siebie szczekają. [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Może ktoś wie o co im chodzi? :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid][COLOR=blue]Zdjęcie ze spaceru ( trochę niewyraźne):[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][SIZE=3][COLOR=darkorchid] [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0511/dscn6279593f.jpg[/IMG] [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0511/dscn6276faa8.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=darkorchid] [/COLOR][/SIZE][/B][FONT=Lucida Sans Unicode][I][SIZE=3][COLOR=darkorchid][COLOR=black]Może jak w sobotę będzie ładna pogoda to będą i ładniejsze zdjęcia? [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][B][SIZE=3][COLOR=darkorchid] [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0511/dscn6276faa8.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Bunia - pogryziona suczka pilnie poszukuje kochającego domu
gosia2313 replied to ulek_85's topic in Już w nowym domu
Jeszcze przed pogryzieniem zrobiłam Buni firmówkę i zaniosłam do zoologa. Mam nadzieję, że szybko znajdzie domek :) A tu link do firmówki, jakby ktoś chciał wydrukować i porozwieszać : [url]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/FIRMOWKI#5599633449965990882[/url] -
[SIZE=3]Przedstawiam Wam moją drugą podopieczną - [/SIZE][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]Emi. [/B][/COLOR]:razz: [SIZE=2]Kilka słów o niej. [/SIZE][/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE] [CENTER][SIZE=7][COLOR=yellowgreen][I][B]Emi[/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] to ok. 3-letnia suczka. Przebywa w schronisku od [I][B][COLOR=red][U]2009r[/U][/COLOR][/B][/I]. Została oddana przez właściciela ( chociaż czy kogoś, kto[/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=red][U]oddaje swojego zwierzaka bez podania[/U][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3] choćby [/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=red][U]powodu[/U][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3], można nazwać właścicielem?? :angryy:[/SIZE]). [SIZE=3]Sunia jest [B][COLOR=black]spokojna[/COLOR][/B] i ma nieco dłuższą sierść. Zna komendy[COLOR=orange] [COLOR=black][B]"siad"[/B][/COLOR][/COLOR], [COLOR=black][B]"daj łapę"[/B][/COLOR]. Będę starała się nauczyć ją też warowania :). Jest [B][COLOR=black]łagodna w stosunku do ludzi[/COLOR][/B]. [COLOR=black][B]Lubi głaskanie[/B][/COLOR]. Na spacerach [B][COLOR=black]dość ładnie chodzi na smyczy[/COLOR][/B], choć czasem zdarza jej się ciągnąć. Toleruje większość psów, ale podczas kontaktów suni z nimi trzeba być ostrożnym.[/SIZE] [SIZE=3]Poza tym, co jeszcze ważne, sunia[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]boi się butelek[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]( dzisiaj na spacerze jakoś dziwnie odskoczyła jak machnęłam butelką przez przypadek) no[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]i grzmotów[/COLOR][/SIZE]. [SIZE=3]Jak tylko raz zagrzmiało to musiałyśmy wracać w stronę schronu, a [COLOR=yellowgreen][B][U]na miejscu wpakowała się do biura i tam było jej najlepiej[/U][/B][/COLOR] [/SIZE]:eviltong:. Kilka zdjęć EMI : [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TbxKIH2ag4I/AAAAAAAAEA8/4tZL8Bs9Ua4/s640/DSCN6266.JPG[/IMG] Ćwiczymy "daj łapę" :razz: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TbxJ1C0LOPI/AAAAAAAAEA4/vegB_DtM0Y0/s640/DSCN6264.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TbxJQrsfhRI/AAAAAAAAEA0/_PMKy8uigFU/s640/DSCN6254.JPG[/IMG] [LEFT][U][I][B]Emi ma ogłoszenie na stronie: tablica.pl.[/B][/I][/U] [FONT=Lucida Sans Unicode][I][B]Jakby ktoś chciał jeszcze porobić na innych stronach to tekst do ogłoszeń możecie skopiować z góry :)[/B] [/I][/FONT][/LEFT] [/CENTER]
-
Ze mną się nikt w jego sprawie niestety jeszcze nie kontaktował. :( A gdzie można zobaczyć to, czy ktoś dodał go do obserwowanych ?
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Dzisiaj Kłapacz chyba pierwszy raz spacerował ze współlokatorami z boksu. Duża ruda czasami na niego kłapnęła, ale było O.K :) No i nie omieszkałam go podtuczyć parówkami, ryżem z mięsem itp. :razz: Nowe zdjęcia Kłapacza, z dzisiaj : ) "U fryzjera" :p [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TbxL-pSyv-I/AAAAAAAAEBM/VCm8z4p09_w/s512/DSCN6240.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hndE_T0xtis/Tamgw6nASTI/AAAAAAAADIk/HQeVfuBmVpY/s512/DSCN6214.JPG[/IMG] "Daaj parówkę! :mad:" [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TbxNzdxKzqI/AAAAAAAAEBU/ec5a2RAwFvc/s640/DSCN6243.JPG[/IMG] i ostatnie : Poprawiamy nowy nabytek Kłapacza - szelki, w które ku mojemu zdziwieniu dał się "włożyć" :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TbxO5h22w4I/AAAAAAAAEBk/E8igCPaHi7E/s512/DSCN6238.JPG[/IMG] [CENTER][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]Kłapacz pozdrawia wszystkich Dogomaniaków :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][U]i przeprasza Dorotę za to, że podczas spacerów notorycznie wyłudzał od niej karmę przeznaczoną dla innej psiny.[/U][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] :oops:[/SIZE] [/CENTER]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=darkred][U]Z powodu trudnej sytuacji właścicielki, szybko, bo do czerwca jej podopieczni muszą znaleźć nowy dom. [/U][/COLOR][/SIZE]:-( [/B][/CENTER] Pierwszy to pies [SIZE=3][COLOR=yellowgreen][B][U]Alf[/U][/B][/COLOR][/SIZE] - był u tej Pani na tymczasie. Potrzebuje domu, żeby nie musiał znów [FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=red][U]wracać do schronu ![/U][/COLOR][/SIZE][/FONT] Druga, sunia [B][COLOR=yellowgreen][U][SIZE=3]Psotka[/SIZE][/U][/COLOR][/B] - dla niej może być DT, ponieważ Pani może ją ( po "urządzeniu się" za granicą) zabrać z powrotem do siebie. Trzeci zwierzak to kotka [SIZE=3][COLOR=yellowgreen][B][U]Pusia[/U][/B][/COLOR][/SIZE] - najlepszy dom dla niej, to [FONT=Century Gothic][COLOR=red][U][SIZE=3]dom bez dzieci[/SIZE][/U][/COLOR][/FONT][COLOR=red]. [/COLOR] A teraz więcej informacji. [SIZE=5][COLOR=red][B] 1. ALF [/B][/COLOR][/SIZE] Jest to psiak ze schroniska z Sosnowca. Jak już wcześniej pisałam był u Pani na tymczasie. Ma ok. [COLOR=blue][I]6 miesięcy[/I][/COLOR]. Lubi się bawić. Co do jedzenia nie jest wybredny. Psiak [COLOR=blue][I]nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi[/I][/COLOR], bardzo lubi dzieci [COLOR=blue][I]oraz do zwierząt[/I][/COLOR] - teraz mieszkał z innym psem i kotem. Psiak ma w sobie coś z wyżła. Wadą u psiaka jest to, że ma [I][COLOR=blue]problem z łapami[/COLOR][/I], podobno to młodzieńcze zapalenie stawów i kości. [COLOR=magenta][I]Można liczyć na pomoc w leczeniu ze strony Fundacji S.O.S dla Zwierząt. [/I][/COLOR] kilka zdjęć psiaka [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/alf9682.jpg[/IMG] [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/alffca5.jpg[/IMG] [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/alf17eaa.jpg[/IMG] [SIZE=5][COLOR=red][B] 2. Psotka [/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=black]ma 2 lata. Jest wesoła. Została wysterylizowana. [/COLOR]Bez problemu zostaje sama w domu. Lubi inne zwierzęta łącznie z gryzoniami. Sunie lubi także dzieci. Jedyna wada to to, że sunia strasznie pilnuje miski, nie pozwala nikomu do niej podejść i warczy. Pani poświęcała jej ok. roku na naukę tego, że miska jest jej i nikt jej nie odbierze. [B][SIZE=5][COLOR=red]3. Pusia[/COLOR][/SIZE][/B] to 3-letnia kotka. Nie toleruje dzieci. Uwielbia się tulić i jest wiecznie nienajedzona ;p. Boi się wychodzić na dwór. Uwielbia spać na upatrzonej osobie :) [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/s5002461a57a1.jpg[/IMG] [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0411/s5002472ac70b.jpg[/IMG][IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/s5002472ac70b.jpg[/IMG] Jak tylko możecie rozgłoście tą informację wśród znajomych i na portalach. :roll: [CENTER] [B][FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=red]Kontakt w sprawie zwierzaków : [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][SIZE=4][COLOR=red] [COLOR=black][I]Barbara Kozłowska[/I] [B][U]tel. 509-215-378[/U][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
- 5 replies
-
- adopcja kota
- adopcja psa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Ja go na początku kwietnia dostałam na stałe :) i tak jak piszesz - super psiak z niego :cool3: W sobotę kolejne zdjęcia - jeśli zechce "zapozować" :eviltong:
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Właśnie zastanawiałam się z kim mu fotkę cyknęli :eviltong: A ty go wyprowadzałaś tylko ten jeden raz? Wiesz może czy wychodził wcześniej? :p
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
To z tobą ma to zdjęcie? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TZDKRReQvfI/AAAAAAAADYE/87H-Wgp2drI/s640/IMG_2478.JPG[/IMG]:p
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Mogłabym prosić [B][COLOR=darkorange]wolontariuszy[/COLOR][/B], którzy mają [COLOR=darkorange][B]psy na stałe[/B][/COLOR], aby zrobili swoim podopiecznym [COLOR=darkorange][B]firmówki[/B][/COLOR] ? Zrobiło się trochę miejsca w albumie psiaków do adopcji w zoologicznym na moim osiedlu i mogłabym wydrukować i zanieść. Tylko póki co nie ma czego drukować :shake:. Na picasie firmówki mają: - Amigo - Oskar - Bąbelka - Czaki (jasny kudłaty) - Bunia - Frytka - Nadinka - Panda - Ruter - Yuuki - Kłapacz - Soker / Czarek (409/717) Jak zrobicie, to prześlijcie mi na maila: [B][COLOR=mediumturquoise][email protected][/COLOR][/B] to chętnie wydrukuję. ;);)
-
Dalia- piękny kwiat, skrzywdzony przez człowieka MA DOM!
gosia2313 replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
Melduję się u Dalii : ), jak będziesz miała gotową jej firmówkę to prześlij na mojego maila to zaniosę w kilka miejsc, bo są wolne "miejsca" po Szogunie i Dinie :cool3: -
[CENTER] [SIZE=3][COLOR=black][B] Gdyby jakaś dobra dusza chciała wpłacić coś na Kłapacza to od teraz na to konto:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4] [/SIZE][SIZE=4][I][COLOR=blue] Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami Nadzieja Na Dom Sosnowiec[/COLOR][/I] [/SIZE][SIZE=4][B] [U][COLOR=seagreen]"Cele statutowe - na Kłapacza"[/COLOR][/U][/B] [/SIZE][SIZE=4][B][COLOR=red] [COLOR=black][I]PKO BP -[/I] [/COLOR]65 1020 2313 0000 3102 0402 7082[/COLOR][/B][/SIZE] ________________________________________________________________________________________________ [COLOR=yellowgreen][U][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][SIZE=7]K[SIZE=6]ła[/SIZE][/SIZE]pacz[/SIZE][/FONT][/U][/COLOR][SIZE=4][COLOR=red]* [/COLOR][/SIZE][SIZE=3]to[COLOR=darkorange] około 6-7 letni[/COLOR] psiak w typie [COLOR=darkorange]owczarka niemieckiego[/COLOR]. [/SIZE] [CENTER][SIZE=3]W [/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkslategray]schronisku[/COLOR][/SIZE][SIZE=3] przebywa od [/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkslategray]stycznia 2011[/COLOR][/SIZE][SIZE=3]r. [/SIZE][SIZE=3] [/SIZE] [/CENTER] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TY5PI0YkAmI/AAAAAAAABtM/EdBn5DQFHAo/k2.JPG[/IMG]:placz::placz: [SIZE=3]Mimo swojego wieku jest bardzo[B] [COLOR=darkorchid]radosny[/COLOR][/B] oraz [B][COLOR=darkorchid]energiczny[/COLOR][/B]. [B][COLOR=darkorchid]Chętnie się uczy[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3] w zamian za smakołyki, które uwielbia!! :cool3: Zna [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]komendy[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] takie jak: [/SIZE] [/CENTER] * [COLOR=royalblue][B]Siad[/B][/COLOR] :razz: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TamiaP5HxdI/AAAAAAAADJM/P3ZsvHi7X6c/s640/DSCN6207.JPG[/IMG] [IMG]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/Jumper311BoksNr35OpiekunGosia#5596182583810966994[/IMG] * [COLOR=royalblue][B]Daj łapę[/B][/COLOR] :cool3: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TZci9BQJI4I/AAAAAAAACzk/25FIFgBvqJ0/s640/DSCN6196.JPG[/IMG] * [COLOR=royalblue][B]Waruj[/B][/COLOR] :p [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TaB6C49jlDI/AAAAAAAACx0/tlSYzwMFpGk/s640/DSCN6200.jpg[/IMG] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=yellowgreen]Kłapacz[/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3]jest [/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkslategray][B]bardzo chudy[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3], dlatego podczas spaceru jest bardziej zainteresowany smakołykami i nauką niż zabawą. [/SIZE] [SIZE=3]Ale to chyba spowodowane jest chorobą - nie trawi więc nie przyswaja, więc nie tyje. [B][COLOR=darkorchid]Umie[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3] chodzić na smyczy, ale czasem zdarza mu się ciągnąć. Lubi [B][COLOR=darkorchid]długie spacery[/COLOR][/B]. Psiak[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkorchid] [B]nie wykazuje agresji[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] w stosunku do ludzi i do większości psów. ;) Pragnie [/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=darkorchid]kontaktu z człowiekiem[/COLOR][/B]. Nadaje się zarówno do mieszkania jak do domu z ogrodem. [/SIZE] [/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B][U]Potrzebuje, jak każdy pies, odpowiedniej dawki ruchu. [/U][/B] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4] Kłapacz jest [/SIZE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=darkorange][U]zaszczepiony przeciwko wściekliźnie[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=4]. Jest również [/SIZE][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=darkorange][U]wykastrowany[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=4]. [/SIZE] [/CENTER] [SIZE=4] Nowemu właścicielowi odda[I][B][COLOR=blue][U] całe swoje psie serduszko[/U][/COLOR][/B][/I] i będzie jego[/SIZE][SIZE=4][COLOR=blue] [U][B][I]wiernym przyjacielem do końca życia[/I][/B][/U][/COLOR][/SIZE][SIZE=4]. :loveu: [/SIZE] Więcej zdjęć Kłapacza : [CENTER]Odpoczynek na trawce ; )) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TamjIBXU2DI/AAAAAAAADJw/XPEPcXRnbC0/s512/DSCN6217.JPG[/IMG];) [B][COLOR=red][U][FONT=Courier New][SIZE=4]Kontakt w sprawie adopcji: [/SIZE][/FONT][/U][/COLOR][/B] Gosia opiekun/wolontariusz [B][COLOR=red]tel[/COLOR][/B]. 721-035-215 ( po 16) [B][COLOR=red]GG[/COLOR][/B]: 9878037 [B][COLOR=red]mail[/COLOR][/B]: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] * Kłapacz - imię, na które reaguje, w papierach ma wpisane Jumper ;) [SIZE=4][B]DEKLARACJE : [/B][/SIZE] [COLOR=blue][B][U]Stałe : [/U][/B][/COLOR] [B]tusia82[/B] - 20 zł [B]mar_tika[/B] - 20 zł [COLOR=blue][B][U]Jednorazowe: [/U][/B][/COLOR] [B]Maria S.[/B] - 25 zł :cool3:[B] bela51[/B] - 10 zł [LEFT][COLOR=red][B][U]Wpłynęły na dzień 21. 06 : [/U][/B][/COLOR] [B]ulek_85[/B] - 5 zł ciastka psie z bazarku[B] #1[/B] [B]tusia82[/B] - 43 zł - deklaracja + bazarek [B]#1[/B] [B]chopin[/B] - 20 zł deklaracja [B]baszon[/B] - 10 zł deklaracja [B]xsunrisex[/B] - 16 zł za bazarek [B]#1[/B] [B]Małgorzata P.[/B] - 10 zł deklaracja [B]mar_tika[/B] - 20 zł deklaracja [B]bela51[/B] - 10zł jednorazowo [B]zmarcy[/B] - 33 zł na bazarek[B] #2 [/B] [B]Lavena[/B] - 90 zł na bazarek [B]#1[/B] [B]Maria S.[/B] - 25 zł [B]Hmmm[/B] - 5 zł za bazarek [B]#2[/B] _______________________ Razem : [B]287zł [/B] [COLOR=black][B]Kama83 póki co zrezygnowała z pieniędzy na ogłoszenie Saby - ma chętnego do jej adopcji. Dlatego 40zł zostaje u Kłapacza.[/B][/COLOR] [COLOR=red][B][U]Przelewy z 22 czerwca : [/U][/B][/COLOR] [B]Renata N[/B]. - 50 zł jednorazowo [B]ulek_85[/B] - 15 zł za bazarek [B]Borsuq [/B]- 50 zł deklaracje stałe [B]Guliwer89[/B] - 10 zł[B] Czorcik[/B] - 25 zł ________________ Razem : 287 zł + 150 zł = [B]437 zł[/B] [COLOR=blue][U][B]24 VI 11 r [/B][/U][/COLOR] Kupiłam dziś karmę za 250 zł ( [B]rachunek w poście nr 380[/B] ) 437 - 250 zł = [B]187 zł[/B] [U][B][COLOR=seagreen]25 VI : [/COLOR][/B][/U] [B]Biedronka39[/B] - 21 zł bazarek [B]#2[/B] 187 + 21 = 208 zł [COLOR=darkorange][B]27 VI : [/B][/COLOR] [B]bozena1964[/B] - 15 zł - bazarek [B]#2[/B] [B]JJD[/B] - 120 zł dla Kłapacza [B]Sonek666[/B] - 10 zł bazarek [B]#2[/B] [B]Pugsy Malone[/B] - 19 zł bazarek [B]#2[/B] [B]AnetaR[/B] - 42 zł bazarek [B]#2[/B] ___________________ 208 + 206zł = [B]414[/B] [B]zł[/B] [B][COLOR=darkorchid]30 VI : [/COLOR][/B] [B]saphira18[/B] - 20zł bazarek [B]#2[/B] __________________ 414 + 20= [SIZE=3][COLOR=red][B]434zł[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=magenta][B]1 VII : [/B][/COLOR] [B]Czorcik[/B] - 25 zł stała [B]Martika@Aischa[/B] - 10 zł bazarek [B]#2[/B] [B]BORYSBoxer[/B] - 10 zł bazarek [B]#2[/B] ________________________ 434 + 45 = [SIZE=3][COLOR=red][B]479 PLN[/B][/COLOR][/SIZE] 479 - 109 (połowa z drugiego bazarku dla Gisic i Agry) = [SIZE=3][B][COLOR=blue][U]370 PLN[/U][/COLOR][/B][/SIZE] [COLOR=darkslateblue][B]4 VII :[/B][/COLOR] [B]Guliwer89[/B] - 20zł stała [B]tusia82[/B] - 20 zł stała 370 + 40 = [SIZE=3][COLOR=red][B]410 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=yellowgreen][B]06 VII : [/B][/COLOR] [B]mar_tika[/B] - 20 zł stałe [B]Guliwer89[/B] - 10zł dopłata do stałej :) [B]*Martynka*[/B] - 9 zł Bazarek [B]#2[/B] [B]Basia1979[/B] - 14zł bazarek [B]#2[/B] ______________________ 410 + 53 = [SIZE=3][COLOR=red][B]463zł[/B][/COLOR][/SIZE] 463 - 55 = [SIZE=3][COLOR=red][B]408 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=darkolivegreen][U]11 VII:[/U][/COLOR][/B] [B]chopin[/B] - 20zł [B]Gosia P.[/B] - 10zł [B]Borsuq[/B] - 50zł ______________________ 408 + 80 = [SIZE=4][COLOR=red][B]488[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=slategray][B][U]20 VII:[/U][/B][/COLOR] dotarło 12zł od [B]ewy36[/B] :multi: czyli na koncie Kłapciaka [SIZE=3][COLOR=red]500PLN[/COLOR][/SIZE] + [B]wolf90[/B] - 9zł = [SIZE=3][COLOR=red][B]509zł [/B][SIZE=2][COLOR=black]Wykupiłam Kłapaczowi ogłoszenia w DZ za 33PLN 509 - 33 = 476 [COLOR=olive][B]25 VII : [/B][/COLOR] [B]Maria S. [/B]15zł ___________________ 476 + 15 = [SIZE=3][COLOR=red][B]491 PLN[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [B]Kupiłam karmę 2kg (67zł) i karmę w puszce (11,50) = [/B][SIZE=3][COLOR=red]412,5 PLN[/COLOR][/SIZE] - 240 zł (Karma Intestinal Low Fat 12kg) - 60zł (badanie kału, krwi, pobieranie) + 20zł od tusia82 - 33zł (oddanie [B]zmarcy) = [COLOR=red]99,50 zł[/COLOR][/B] [B]Borsuq[/B] 50zł (19-08-11) = 99,5+50=149,5 Zakup tebletek Amylan (23zł) 149,50-23 = 126,50 15 zł [B]Czorcik[/B] 20 zł [B]mar_tika [/B] I pewnie jeszcze czegoś nie dopisałam, bo w Kłapaczowej skarbonce jest : 181,5. 2012 : 14-01-12r Ola G. 50zł _______________________________________________________ [/LEFT] [/CENTER] [I][SIZE=3]Wpłaty z bazarku AnetyR i z forum [/SIZE][/I] [B]14.01.13[/B] 20 zł Kinga K. [B]16.01.13 [/B] 30 zł Iwona R 10 zł Dorota i Marcin 10 zł Kamil P. 7 zł Kamil P. 10 zł Edyta K. [B]17.01.13[/B] 7 zł Daria N. 10 zł Patrycja C. 10 Danuta R. 22 Danuta R. 16 zł Angela K. 25 zł Magdalena P. [B]18.01.13[/B] 25 zł Urszula R. 30 zł Marcin G. [B]20.01.13[/B] 63 zł Marek K. [B]21.01.13[/B] 15 Julia Z. 10 zł Urszula M. [B]22.01.13[/B] 5 zł Aneta R. 10 zł Justyna P. [B]23.01.13[/B] 7 zł Dorota R. 18 zł Iwona R. 35 zł Beata M. 19 zł Teresa B. [B]24.01.13 [/B]20 zł Dorota W. 9 zł Ewa Z. [B] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]RAZEM : 443 ,- [/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=2]04-03-13 - 30 zł - Livka /bazarek gosi2313/ 04-03-13 - 30 zł - tusia82 [/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/SIZE] [/B]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Czy byłoby jakies zajęcie dla mnie na akcji? Prawdopodobnie mogłabym przyjść w niedzielę po południu. W sobotę po południu może też. Pozdrawiam
-
Hej :) Byłam w Sobotę w Sosnowcu zapisać się na wolontariat i jedno od razu rzuciło mi się w oczy, mianowicie strasznie mało firmówek, bardzo chciałabym je zrobić psiakom, ale na picaso nie ma opisów. Dlatego pomyślałam, że wezmę w sobotę aparat i notes i podejdę do wolontariuszy z psami i poproszę o kilka zdań o psiaku, a ja mu w tym czasie kilka zdjęć zrobię. Bardzo proszę o przemyślenie sprawy, bo jakby na to nie patrzeć firmówki mogę zwiększyć szanse psiaka na adopcję. Jak ktoś ma pytania to proszę pisać na maila: [email][email protected][/email] albo na GG: 9878037 Pozdrawiam Gosia ; ))
-
Hej :) Wczoraj natknęłam się na ten wątek. Zobaczyłam ile jest stron wpisów i pomyślałam " Na pewno już ją złapali". Przewijałam nawet po kilka stron, żeby dowiedzieć, jak się ta historia skończyła. Ale jak dojechałam do ostatniej strony to się zdziwiłam. Byłam prawie pewna, że psiak ma dom stały, albo tymczasowy, a tu pupa. Mam nadzieję, że w końcu uda Ci się go złapać, no i oczywiście podziwiam za determinację !
-
[CENTER][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=deepskyblue][B]Znalazły dom :multi::multi::[/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [SIZE=3]Aron, Hektor, Fred, Elmo, Milka, Napoleon, Cezar, Lejdi, Zahir, Labi, Dora, Bunia, Tutu, Amadeusz, Cwaniak, Mieszko, Pegaz, Vincent, Agusia, Negra, Nero, Lena, Axel, Akiro, Bolek i Lolek, Silver, Bella, Dakota, Misiek, Leon, Biś, Bursztyn, Nadinka, Wera, Mercy, Bąbelka, Kira, Rubin, Roxy, Perełka, Misia, Ashley, Ruter, Max, Kora, Baker, Iskierka, Kredka, Jaga, Szpic, Suczka ON, Yuuki, Bernardynka, Nugat, Nela, Kiara, Karmel, Lisek, Marysia, Gaja, Kirke, Koker, Nelson, Pino, Czoko, Bernardyn, Fado, Rottka, Salma, Tawro, Tequilla, Kappi, Gregor, Brutus, Timon, Strzałka, Lester, Puszek, Tina, Dino, Basta, Koda, Izis, Fizia, Hunter, Suri, Felek, Kora, Flafi, Plamka, Anuś, Besia, Lori, Kaja, Myszka, Lotos, Ciapa, Max, Cejlon, Różyczka, Samba, Pegi, Boston, Torro, Dingo, Lusi, Silver, Serduszko, Mopsia Misia, Tajfun, Flipper, Tosia, Onyks, Orion, Aischa, Rita, Felix, Mufka, Reksio, Oskar, Ebra, Alpina, Laki, Leon, Baster, Cherry, Marley, Cedar, Dunia, Kedar i Pegaz, Sanczo, Hilton, Irek, Rudzik, Megi, Tofik, Rudy, Suri, Sisi, Borys, Birma, Burcia, Rubin, Krejzi, Grace, Saba, Jagódka, Albi, Unia, Demol, Alaska, Mikki, Aza, Tajfun, Bernard, Balto, Rudi, Alan, Kwidzo, Wezyr, Reksio, Nora, Yuta, Bożenek, Bohun, Kami, Pongo, Nana, Bryś, Diana, Bianko, Aurik, Zuzia, Dexter, Cziko, Czaki, Gotti, Sara, Zuzia z DT, Pysia, Kruczka, Tequilla, Nola, Maja, Panda, Joker, Alf, Duke, Dino, Amiś, Sonia, Nuka, Korda, Atos, Dyzio, Bakcyl, Koma, Kapi, Sara (mix CC), Bora, Dragon, Filip, Laluś, Lola, Kadir, Luker, Kajtuś, Gonzo, Tomi, Demon, Diego, Lord, Suzi, Fliper, Kaprys, Kiki, Malinka, Student, Pusia, Duduś, Pauza, Assan, Sułtan, Kikuś, Emka, Maja, Klemens, Falko, Gringo, Łania, Tobi, Tosia, Sunia (570), Hugo, Misia, Kacper, Abra, Neon, Azor, Parówa, Czaki, Fibi, Kiki, Agar, Norton, Alba, Gama, Taco, Magik, Emma, Gina, Nikita, Gaja, Iskierka, Pimpek, Drops, Frezer, Nela, Dux, Skaj, Zara, Roksi, Nadia, Pimpuś, Vigo, Lara, Czester, Dasza, Dakota, Nora, Hrabia, Remi, Lincoln, Zalotka, Unikat, Oktawia, Besi, sunia 67e, Pusia, Marfi, Atos, Kleo, Mysia, Boluś, Yoga, Fiona, Odi, Westa, Elis, Bos, Dolar, Jaskier, Luka, Suflet, Hela, Sasha, Lea, Odys, Boston, Szuma, Sopel, Minia, Nelka, Aron, Bolek, Toluś, Benia, Silver, Perełka, Newton, Kobo, Gordon, Pędzel, Majki, Marley, Logan, Gwiazdka, Enter, Majlo, Brutus, Samba, Figo, Hektor, Kati, Bary, Niko, Borys, Felix, Morus (spaniel), Liza, Wolfik, Sofi, Maks, Puzel, Elka, Tola, Uszatek, Sally, Czarna, Spencer, Fabio, Kira, Tosia, Puszek, Stefan, Shira, Mikki, Wasko, Majka,Sopel, Koral, Sid, Nadinka/Kinga, Aro, Elza, Negra, Lana, Kesi, Perełka, Bora, Neon, Tequilla, Marley, Wera, Agent, Gwiazdka, Bruno, Suzi, Gina, Sili, Gruby, Nako, Megan, Saba, Kora, Goodi, Niki, Clide, Yaris, Aba, Nidia, Royal, Fiti, Wezen, Wafel, Korek, Roger, Sara, Tosia, Maron, Zumba, Gaja, Sisi, Taiga, Bałat, Pokusa, Wicher, Gama, Dexter, Sajko, Apsik, Puszka, Carlos, Mikrus, Fuks, Karen, Brenda, Bella, Lana, Saba, Tuptuś, Olaf/Bursztyn, Nora, Tomson, Aza, Zosia, Bodzio, Lena, Igniś, Misiu, Lenox, Cygan, Lucy, Nora, Sami, Budi, Fanta, Tasia, Wenus, Liwia, Sam, Larson, Diana, Rudi, Gucio, Saba, Hassan, Nuka, Inka, Alfa, Ares, Pepe, Zina, Ira, Dexter, Elis, Sally, Cybis, Atos, Hamer, Mundi, Kora, Cezar, Smuga[SIZE=3], Ozi, Sznupek, Mały, Tina, Merci, Sznapi, Guzik, Amal, Mushu, Farciarz, Tosia, Yeti, Merlin, Ego, Lenka, Billy, Hania, Alma, Nuka, Punia, [SIZE=3]Terro, Młody, Łajka, Kuba, Ozzy, Back, Frodo, Willma, Jankes, Oktawia, Kuba, Liza, Daga, Ramzes, Bambo, Adela, Sally, Ziwa, Piorun, Leoś, Joker, Hesia, Bart, Maks, Gaja, Sasza, Mika, Murzynek, Mafia, Sandi, Nemo, Buba, S[SIZE=3]zejk, Sid, [SIZE=3]Kamiś, Porto, Dalia, Kacper, Puszek, Karme[SIZE=3]n, Wiarus, Pusia, Mario, Luna, Kama, Lejla, Murzyn, Tedi, Syriusz, Inka, Igor, Atena, Azura, Saba, Oskar, Don, Migotka, Dżeki, Sparky, [SIZE=3]Lumia, Dingo, Nuka, Zoja, Jerry, [SIZE=3]Jack, Alice, Boni, Marlon, Lola, Czaki, Shaggy, Joko, [SIZE=3]Nika, Alex, Nero, Reksio, [SIZE=3]Cola, Asaja, Rebeka, Tiga, Barnaba, Atos, Robin, Mysza, Luk, Torres, Rud[SIZE=3]asek, Rico, Mia, Zalotka, Niger, Nelson, Mel, [SIZE=3]Tora, Cindi, Nino, Misiek, Dama, Otis, Ben, Aria, [SIZE=3]Fredek, Ginger, Czelsi, Figaro, Aza, Lusi, Sunia, [SIZE=3]Aspen, Nodi, Martin, Żabek, Klara, Heniek, Piorun, Budr[SIZE=3]ys, [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [SIZE=4]i inne [URL="https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/ADOPTOWANE"][SIZE=5][B]KLIK [/B][/SIZE][/URL][/SIZE][URL="http://picasaweb.google.com/116410361292660381439/ZnalazlyDom#"]:multi: [/URL]
-
[CENTER][COLOR=#ff8c00][SIZE=4][B]AKCJE, W KTÓRYCH BRALIŚMY UDZIAŁ : [/B][/SIZE][/COLOR] [/CENTER] [LIST] [*=center][SIZE=3]I Akcja Adopcyjna w CH Auchan w Sosnowcu - 24 marca 2012r[/SIZE] [/LIST] [CENTER] [B]LINK DO GALERII :[/B] [B][URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/IAkcjaAdopcyjna[/URL][/B] [/CENTER] [LIST] [*=center][SIZE=3]Mecze Futbolu Amerykańskiego drużyny Zagłębie Steelers [/SIZE] [/LIST] [CENTER] [B]LINKI DO GALERII : [/B] 1) 21 kwietnia 2012r [B][URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/Mecz21042012[/URL][/B] 2) 6 maja 2012r [B][URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/MeczSteelers06052012r[/URL][/B] 3) 7 lipca 2012r [B][URL]https://picasaweb.google.com/104712220127384825484/MeczZagEbieSteelersVsGliwiceLions07072012[/URL][/B] [/CENTER] [LIST] [*=center][SIZE=3]Marsz na Czterech Łapach - 26 maja 2012r [/SIZE] [/LIST] [CENTER] [B]LINKI DO GALERII : [/B] 1 ) [B][URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/MARSZNaszeFotki[/URL][/B] 2) [B][URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/MARSZ[/URL][/B] [SIZE=3] [/SIZE][/CENTER] [LIST] [*=center][SIZE=3]Festyn w Gimnazjum nr 13 w Sosnowcu - 2 czerwca 2012r[/SIZE] [/LIST] [CENTER] [B]LINK DO GALERII : [URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/FestynWGimnazjumNr13WSosnowcu20612[/URL][/B] [SIZE=3] [/SIZE][/CENTER] [LIST] [*=center][SIZE=3]I Sosnowiecka Roweriada - 13 lipca 2012r [/SIZE] [/LIST] [CENTER] [B]LINK DO GALERII : [URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/ISosnowieckaRoweriada130712r[/URL][/B] [SIZE=3] [/SIZE][/CENTER] [LIST] [*=center][SIZE=3]Akcja na Dożynkach w Dąbrowie Górniczej - 1 września 2012r [/SIZE] [/LIST] [CENTER] [B]LINK DO GALERII : [URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/AkcjaNaDozynkachWDabrowieGorniczej10912[/URL][/B] [/CENTER] [LIST] [*=center][SIZE=3]Mecze Piłki Nożnej na Stadionie Ludowym w Sosnowcu [/SIZE] [/LIST] [CENTER][B] LINKI DO GALERII :[/B] [B][URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/IIMeczZagEbia[/URL][/B] [/CENTER] [LIST] [*=center][SIZE=3]II Akcja Adopcyjna w CH Auchan w Sosnowcu - 20 października 2012r[/SIZE] [/LIST] [CENTER] [B]LINK DO GALERII : [URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/IIAkcjaAdopcyjnaWAuchan201012[/URL][/B] [SIZE=3] [/SIZE][/CENTER] [LIST] [*=center][SIZE=3]Zbiórka pieniędzy w Delikatesach Alma w Katowicach[/SIZE] [/LIST] [CENTER] a) 10 listopada 2012r - 3012 zł i 10 franków szwajcarskich :multi: b) 22 grudnia 2012r - [B]4629,40 zł[/B] :multi::multi: [SIZE=3] [/SIZE][/CENTER] [LIST] [*=center][SIZE=3]Zbiórka w sosnowieckim Leclerk'u 13-27 listopada 2012r[/SIZE] [/LIST] [CENTER][SIZE=3] [/SIZE][/CENTER] [LIST] [*=center][SIZE=3]Akcja Adopcyjna w C.H Dąbrówka w Katowicach 15 grudnia 2012r[/SIZE] [/LIST] [CENTER][SIZE=3] [/SIZE][/CENTER]
-
[CENTER][I][SIZE=3][COLOR=green][B]Witamy wszystkich na wątku[/B][B] Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu[/B][/COLOR][/SIZE][/I] :multi: [LEFT][B][SIZE=5]NEWS ! [/SIZE][/B]:crazyeye: [CENTER] [B]SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WPŁATY NA NASZE KONTO - TO DZIĘKI WAM MOŻEMY RATOWAĆ WIELE PSICH I KOCICH ISTNIEŃ.[/B] Potrzeby są ogromne, każdego miesiąca mamy klika operacji ortopedycznych lub chirurgicznych. Miasto nie pokrywa kosztów tych zabiegów, jeśli chcemy by te zwierzęta przeżyły a potem znalazły domy musimy na to zbierać pieniądze. [COLOR=#ff0000][SIZE=3][U][B]Nasze konto : [/B][/U][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][B]Tytuł :[/B] Cele statutowe [/SIZE] [SIZE=3][B]Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "Nadzieja na Dom" [/B]41-216 Sosnowiec ul. Dojazdowa PKO BP SA [B]42 2030 0045 1110 0000 0265 162 [/B][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=2][SIZE=4][/SIZE][/SIZE][/LEFT] Schroniskiem zarządza Przedsiębiorstwo Zieleni Miejskiej w Sosnowcu. Administratorem jest Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu. [B][COLOR=black] [SIZE=3]Adres schroniska: [/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=3][COLOR=black]ul. Baczyńskiego 11A, 41-200 Sosnowiec [/COLOR] [COLOR=black]Tel: [/COLOR](032) 293-75-56 Tel. kom . 669-096-872[/SIZE] [CENTER] [SIZE=3]Nowa strona schroniska, na której możecie znaleźć aktualne zdjęcia psów i kotów do adopcji oraz tych, które są już szczęśliwe w nowych domach [/SIZE] [COLOR=green][URL="http://www.schronisko.sosnowiec.pl/"][SIZE=5][B]K L I K [/B][/SIZE][/URL][/COLOR][COLOR=red] [/COLOR][/CENTER] [SIZE=3] [/SIZE] [COLOR=green][I][B][SIZE=3]Jeśli ktoś adoptował psa z naszego schroniska, nie widzi go w dziale adoptowanych, a chciałby, żeby tam był - proszę o przesłanie zdjęć i krótkiego opisu (gdzie teraz mieszka, jaki jest, nowe imię, kiedy został adoptowany) na maila: [COLOR=red][email protected][/COLOR][/SIZE][/B][/I][/COLOR] [B][SIZE=6]* * * [/SIZE][/B] [/CENTER] [CENTER][COLOR=black][B][SIZE=4]W schronisku działa wolontariat, spotykamy się w każdą sobotę w godzinach od 9 - 13.30[/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=black]Udział w wolontariacie wiąże się z popisaniem umowy wolontariackiej ze Stowarzyszeniem Nadzieja na Dom.[/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [/SIZE] [COLOR=black][SIZE=3]Więcej o wolontariacie znajdziecie [/SIZE][B][SIZE=4][URL="http://www.schronisko.sosnowiec.pl/index.php?id=11"]T U T A J [/URL][/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=3]lub dowiecie się pisząc na maila[/SIZE] [COLOR=darkorchid][B][SIZE=3][email protected][/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER] [SIZE=3][COLOR=darkred] [/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=3][COLOR=black]Spacery z psami odbywają się w soboty, w dwóch turach:[/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=3][COLOR=black][B]I tura[/B] od godz. 9.00 [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [SIZE=3][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=black][B]II tura [/B]od godz. 11:30[/COLOR] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]Wolontariusz może uczestniczyć w jednej lub dwóch turach spacerów z psami. [/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=3][COLOR=black][B]Każdy wolontariusz powinien mieć ze sobą własną smycz[/B].[/COLOR][/SIZE] [FONT=Calibri][/FONT] [/CENTER] [COLOR=black] [/COLOR][LEFT][SIZE=3][COLOR=red]Oprócz aktywnej pomocy w ramach wolontariatu, bardzo chętnie przyjmiemy każdą pomoc materialną lub finansową. Aktualnie w schronisku najbardziej potrzebne są:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red] • wysokoenergetyczna karma dla psów[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red] • specjalistyczna sucha karma (np. niskobiałkowa, problemy gastryczne, itp.)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red] • mokra i sucha karma dla maluchów – kociąt i szczeniąt[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red] • podkłady higieniczne, lignina[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red] • koce, prześcieradła itp.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red] • smycze, obroże, szelki dla psów i kotów (nowe lub używane)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red] • ubranka dla kotek i suk zakładane po sterylizacji lub operacji[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red] • kubraczki dla psów na zimę [/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [SIZE=3][B] Jeśli możecie podarować zwierzętom w/w rzeczy prosimy o wiadomość: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][/SIZE][B][SIZE=3][email protected] [/SIZE][/B] _____________________________________ [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7L69nzF9Wmk/UJqpwUDcTuI/AAAAAAAAKnw/Jp-Xna3LjIk/s512/1-_MG_7106.JPG[/IMG] [COLOR=#800080][B][SIZE=3]ADOPCJE RAS PÓŁNOCNYCH :[/SIZE][/B][/COLOR] Wszystkie psy w typie Syberian Husky, Alaskan Malamute oraz ich mixy wydawane są do adopcji wyłącznie po akceptacji Stowarzyszenia SOS HUSKY. Warunkiem jest wypełnienie ankiety adopcyjnej, przejście pozytywnie wizyty przed adopcyjnej oraz spacer zapoznawczy z przyszłym psiakiem. [SIZE=3][B]Kontakt : [/B][/SIZE]Basia 512-238-667 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1UNdMA2NUJ0/UJqq6oMwy9I/AAAAAAAAKn4/Z-e2p6lqkmE/s512/DSC_0020.JPG[/IMG] [/CENTER] [COLOR=#800080][B][SIZE=3] ADOPCJE PSÓW W TYPIE TTB : [/SIZE][/B][/COLOR]Wszystkie psy w typie American Staffordshire Terrier, American Pit Bull Terier oraz ich mixy wydawane są do adopcji wyłącznie po akceptacji Stowarzyszenia NADZIEJA NA DOM. Warunkiem jest wypełnienie ankiety adopcyjnej, przejście pozytywnie wizyty przed adopcyjnej oraz spacer zapoznawczy z przyszłym psiakiem. [SIZE=3][B]Kontakt :[/B][/SIZE] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 783-700-518 [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DbIaBElY_3Q/UIHDbTRLkdI/AAAAAAAAHe0/c_ADBOGxLb4/s512/DSC_0218.JPG[/IMG] [/CENTER] [COLOR=#800080][B][SIZE=3] ADOPCJE PSÓW W TYPIE BERNARDYNÓW :[/SIZE][/B][/COLOR] Wszystkie psy w typie Bernardynów, Nowofunlandów oraz ich mixy wydawane są do adopcji wyłącznie po akceptacji Stowarzyszenia NADZIEJA NA DOM. Warunkiem jest wypełnienie ankiety adopcyjnej, przejście pozytywnie wizyty przed adopcyjnej oraz spacer zapoznawczy z przyszłym psiakiem. [SIZE=3][B]Kontakt :[/B][/SIZE] Kinga 531-915-830 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/CENTER]