Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. I tego się trzymaj ;)
  2. Ola, czas nadrobić zaległości w polskim kinie ;)
  3. Komar? Ja musiałam kilka dni temu włączyć raid'a, bo młody miał komary w pokoju :/
  4. Nie widziałaś filmu "Kariera Nikodema Dyzmy" ??? Polecam ;)
  5. Ja miałam kupić w tym roku spodnie narciarskie, na wypady z psem w zimniejsze dni ;) Ale teraz i tak bym się w niech nie zmieściła :D Dla mnie zostaje Nikodem ;) Bogdanowi zostały 3 dni na decyzję :D
  6. Przyjeżdża Bogdana brat ;) Ten u którego byliśmy w zeszłym miesiącu. Tatuś chrzestny "chyba Nikodema" :D A że w Nowy Rok idzie do pracy, to może zostać tylko do czwartku :/
  7. Jutro mamy gościa :) I zostaje do Sylwestra :)
  8. Aga, gdzie Ty się szwendasz, że Cię pająki gryzą? :D
  9. Dzień dobry wieczór :)
  10. Być w Zakopanym nie nie zrobić zdjęć :mad:
  11. Hej :) Spodziewam się jutro pobudki o 6 ;) Bo nie wierzę, że młody trzeci dzień z rzędu, da pospać dłużej :( A co ciekawego było?
  12. Tylko wiesz, takiego sprzętu nie kupuje się co chwilę, więc warto zainwestować w coś lepszego ;) Może warto dobrać to co brakuje na kredyt, a być zadowolonym z zakupu ;) Ja obecnie poszukuję nowego odkurzacza i skłaniam się, żeby nabyć odkurzacz piorący. Wydam więcej, ale myślę, że warto, bo kanapa przy dzieciach ciągle nadaje się do prania :D
  13. Tylko sikanie jest wqrwiające :P Reszta w papisiach jest fajna :) Choć z Torą, to nawet to sikanie było nawet spoko, bo wszędzie mam kafelki ;)
  14. Takie szaleństwa to rzadkość ;) Szkoda, że tak rzadko :P
  15. 3 psy w domu Ci za mało? :P
  16. Mój syn jak zaczynał mówić, to też nie potrafił wypowiedzieć swojego imienia (Theodor dla tych co nie wiedzą :P) i mówił o sobie Tutu :D I tak mówiła do niego niania, jej mąż, my... I do tej pory częściej mówię do niego Tutu, niż Theodor :D
  17. Ja zwierzyniec i dziecko, to też focę tylko w funkcji "sport" ;)
  18. No, troszkę się to stacyjkowo zlewa z dywanem :D Ale nie chciałam dawać go na panele, bo jednak na wykładzinie trochę cieplej w pupę ;) Co za ranne ptaszki na dogo :/ Ja dwa dni z rzędu miałam możliwość spania do 7, bo Theodor pospał dłużej :D
  19. To se idę :P Kury już dawno śpią :P Dobranoc ;)
  20. Mój mąż mnie woła spać, więc sobie idę :P
  21. Właśnie :P
  22. To Wy mi dopłacicie, żebym go zabrała z powrotem :P
  23. To teraz zmień nick :P
×
×
  • Create New...