Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Skoro Twój poprzedni pies umarł na parwo, to troszkę się pospieszyłeś z kupnem nowego psa :/ Bardzo duże prawdopodobieństwo, że właśnie szczeniak zaraził się parwo, którą masz nadal w mieszkaniu. Powinieneś odkazić mieszkanie lub odczekać kilka miesięcy, zanim weźmiesz kolejnego psa. Teraz już niestety za późno, bo piesek już jest i pewnie już złapał wirusa. Nie pozostaje Ci nic innego tylko do weta i po rozmowie z wetem leczyć szczeniaka w kierunku parwo :/
  2. Daj znać jak już będziesz po egzaminie ;)
  3. Gdyby to była prawda, to wcale by mnie to nie zdziwiło :P
  4. Brakuje jeszcze czarnego labka do kompletu :D
  5. Panikara, to mało powiedziane :P Aż dziwne, że jak wrzucasz zdjęcia Fabiana, to że nie jest owinięty folią :D
  6. Jak tam dzisiejszy egzamin?
  7. Aguś, tłuszcz w jedzeniu nie bierze się tylko ze smażenia :P
  8. Tymonka, jak tam sprawy u Was? Wszystko dobrze?
  9. Jadłam wszystko oprócz ostrego przy Theodorze. Niczego sobie nie odmawiałam :P Wolno ;)
  10. Kiedyś musi być ten pierwszy raz :D :P
  11. To malutkie pączusie były :P A niby czemu miałabym nie pojeść?
  12. Obiecanki, macanki, a głupiemu staje :P
  13. 3 sztuki zostały ;) A miałam ich prawie 30 sztuk :)
  14. Aga, uwierzę jak za tydzień będziesz na dogo, zamiast w pracy :P
  15. To życzę kolejnej dwójki Aguś :)
  16. Weszłam tu przez przypadek i przepadłam :) Zakochałam się w Nessi
  17. Oj, biedny Kubuś :( Dobrze, że już wróciliście do domu ;)
  18. Przeczytałam, że Ci się "okres zbliża" i se myślę, Co to ma kuźwa wspólnego z bólem gardła :D
  19. Angi, bo w większości to są pewnie ludzie, którzy wzięli psa, bo: dziecko chciało; bo sąsiedzi mają, to ja też będę miał; bo fajnie wygląda taki puszysty szczeniak; bo trzeba się pokazać przed kumplami.....Nie wszyscy są takimi zjebami jak my i traktują swoje psy lepiej niż ludzi ;)
  20. Już ma pewnie naostrzone :D
×
×
  • Create New...