Angi, jak poczekasz do końca marca, to wtedy będę wiedziała na 100% czy jadę ;) I tak będę rezerwować domek na 4 osoby, więc jak Ci dwójka dzieci nie będzie przeszkadzać, to możesz do nas dołączyć ;) Z tym że ja prosto z Niemiec będę jechała, więc musiałbyś pociągiem dojechać sama nad morze :)