Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Dobra, ja się zbieram spać :P Gardło mnie tak napierdala, że chyba dziś nie pośpię :/ 3 dni piję herbatę z miodem i cytryną, a jest gorzej, zamiast lepiej :( Dziś już wkroczyłam z wodą z solą, bo niedługo nic nie przełknę :/
  2. Boisz się :P
  3. Ale Angi o tym nie wie, bo zdjęcia nie widziała :P
  4. A co się będziemy szczypać :D
  5. Nie, tu w Niemczech ;) Oni mieszkają tu nie daleko nas. Ja znam tego kuzyna mojej koleżanki, a jego żonę poznałam kilka lat temu ;)
  6. Tylko wiesz, może wchodzić na dogo jak Sebek od Agnieszki :P
  7. A co mi szkodzi :D
  8. Jaka intymność? Będziemy wszyscy na golasa biegać :D
  9. Ok, ja rozumiem położyć dziewczynę w szpitalu i obserwacja 24h na dobę. Tylko jakoś nie chcę mi się wierzyć, że inkubator będzie lepszy niż mamusiny brzuch. Ja się wcale nie zdziwię, jak ja będę szybciej w domu (a do porodu mam 5-6 tyg.) niż oni :/
  10. Angi, jak poczekasz do końca marca, to wtedy będę wiedziała na 100% czy jadę ;) I tak będę rezerwować domek na 4 osoby, więc jak Ci dwójka dzieci nie będzie przeszkadzać, to możesz do nas dołączyć ;) Z tym że ja prosto z Niemiec będę jechała, więc musiałbyś pociągiem dojechać sama nad morze :)
  11. Tylko mnie ciekawi czy to rzeczywiście jest dobre rozwiązanie takie wyciąganie wcześniej, trzymanie przez kilka tygodni w inkubatorze...Przecież zawsze może być pomyłka w obliczeniu i mała może wcale nie miała się urodzić na koniec lutego?!
  12. W sumie to tylko to biorę w tej chwili pod uwagę ;)
  13. Jeszcze troszkę poczekacie :P Za to wczoraj przez cc urodziła się córeczka kuzyna mojej koleżanki. Miała termin na 2 tyg. przede mną, ale mała w ogóle nie rosła i wczoraj ją wyciągnęli :/ Mała waży tylko 2kg, gdzie mój Nathan "młodszy" o 2 tygodnie i już waży więcej ;)
  14. Ja i tak 80% drogi to przez Niemcy, autostradą, to mnie to tam wisi jakie dni :P A czerwiec to dla mnie trochę za szybko :/ Ten koniec lipca jest najlepszy póki co ;)
  15. 28.06-6.07 Ale urlop Bogdan ma na koniec lipca i jak coś to wtedy myślę o wypadzie nad polskie morze ;)
  16. Niech on migruje już prosto "do wylotu" :P
  17. Ja o urlopie chyba dopiero po urodzeniu będę myśleć :/
  18. Boże, jak to moje dziecię się dziś rozpycha :/ Że mi jeszcze skóra na brzuchu nie pękła, to aż dziwne :D
  19. Aga, to ile Tych chłopaków planujesz? :D
  20. Przestań jeść miętkę, to będziesz twarda :P Ale masz też córkę, więc się nie ciesz :P Aga jest jedyna w swoim rodzaju :D
  21. Czyli mojego numeru też nie masz? Ja przy pierwszym nie miałam, dlatego się nie nastawiam jakoś specjalnie, ze teraz coś się zmieni ;)
  22. Bogdan też jutro idzie :/ Dopóki się Ciebie szef nie zapyta czy przyjdziesz :P
  23. O ile będzie mi dane w ogóle karmić cycem :/
×
×
  • Create New...