Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Oj tam, dałabyś komuś zatrudnienie :D
  2. Szczerze, to nawet nie wiem czy jest możliwość "podrzucenia" dziecka do innego przedszkola :/
  3. To dobrze, że nie muszę Was obu spotkać w jednym czasie, bo chyba byście mi do głosu nie dały dojść :P
  4. No świnia, świnia ;) Bokserom dużo do nich nie brakuje Żart
  5. Bardzo sympatyczna ;) I gadatliwa :D
  6. To ją dopuszczę, do innego boksera, a Shadow będzie ich tatusiem na papierku :D
  7. Ta pani z prawej, to moja położna :)
  8. A jak zbałamuci, to będziemy mieć ONko-bokserki :D
  9. Ja tam tylko tatara w ciąży nie jadam ;) ale nadrobię po urodzeniu :D
  10. Mam zaufanie do swojej położnej i wiem, że nie wpakowałby mnie w "kłopoty" ;)
  11. To masz drożej niż ja :P
  12. To zalecenie położnej ;) Przy Theodorze też ją miałam zalecaną, bo ciągle liczyliśmy, że się obróci ; ) Wypiłam 2 opakowania, żadnych skurczy nie było :P
  13. Szybszy, ale w sensie, że łatwiejszy, a nie że szybszy w terminie ;)
  14. Cwaniara :P
  15. Rurki, to tylko z kremem ;) I to takie, jak pamiętam z lat 80/90 :P A teraz, to ja herbatkę z liści malin piję :P
  16. Intensywnie? Pewnie o 21-22 już Cię nie będzie :P
  17. Teraz nie mogę, bo nie chcę urodzić w aucie :P
  18. A takie gumowe szczotki nie są najlepsze przy takiej krótkiej sierści?
  19. Jesteś daleko ode mnie, więc mi nie zagrażasz :P Ja też jestem nerwowa za kierownicą :D
  20. Ale teraz nie muszę się ograniczać do jednego czy dwóch dni w tygodniu :P Pewnie jutro zjem też coś słodkiego :) I pojutrze... :D
  21. Czeka Cię (Was) dużo pracy, ale warto ;) ONki mają w większości złą opinię, ale to nie jest wina rasy, tylko tego, że ich opiekunowie nie potrafią (a raczej nie chcą) z nimi pracować, a co za tym idzie, nad nimi zapanować :/ To dlatego większość Szarików jest postrzegana jako szczekające i rzucające się na inne psy bez powodu. Smutne to ,ale prawdziwe :( U mnie w domu, ONki są od ponad 30 lat i nigdy nie zamienię ich na inną rasę. Dla mnie osobiście, są to psy tak wszechstronne, że wystarczy tylko chcieć, żeby mieć idealnego psa dla każdej rodziny ;) Więc Małgorzata, głowa do góry :) Ćwicz ze swoim psem, pokazuj mu nowe miejsca i cieszcie się swoim towarzystwem ;) Jeśli tylko nie zaniedbasz podstaw dobrego wychowania, to będziesz miała fajnego ONka :)
  22. Zjadłam dziś drożdżówkę z cynamonem i pączka :)
  23. Czyli raz na tydzień :P
  24. Niektórzy nie są stworzeni do tego, żeby mieć prawko :P Znam osobę, która nie jeździ już wiele lat, wcześniej jeździła mało i ciągle powtarza, że się boi/nie lubi jeździć. I takie osoby lepiej, żeby nie jeździły, bo jeśli ktoś nie czuje się pewnie za kierownicą, to stwarza zagrożenie dla innych kierowców ;)
×
×
  • Create New...