Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. U nas, do dnia dzisiejszego, najniższa szuflada zawiera wszystko co plastikowe i Theodor zawsze wyciągał i bawił się plastikowymi miskami, pojemnikami itp. ;)
  2. Siostrzyczkę też chce ;) Każdego dnia chce inną płeć :D W środę byliśmy odebrać zatyczki do uszu na basen i pani go pytała kogo mama ma w brzuszku, a on na to, że siostrzyczkę. Ja mówię, że nie, że braciszka i ten w ryk, bo on chce siostrzyczkę! A dziś składaliśmy szafę dla Nathana (5 tyg. czekaliśmy na reklamację :/) i zrobił awanturę, bo on nie chce takiej samej szafy mieć jak braciszek :D Gdyby nie fakt, że Bogdan się nie zgodzi na Kacperka, to już teraz bym kombinowała z Theodorem, żeby tatusia namówić na Kacperka ;)
  3. Gdzieś Cię tam widzi, a to już coś ;)
  4. Przecież się nie spieszy ;) A tak w ogóle, to Theodor chce, żeby (następny) braciszek miał na imię Kacper :D A to już nie moja wina :P
  5. Oprócz pracy, masz jeszcze męża i (przede wszystkim) dziecko! Im też się należy trochę Twojego czasu :P
  6. Wiesz, jakby nie patrząc, to człowiek też zwierze :D
  7. Brak słów I dobrze, że Cię zjebał. Też bym to zrobiła, jakbyś była moją żoną
  8. Już można dni odliczać do godziny "zero" ;) Jutro zaczynam 38 tc, więc ciąża donoszona :) Wtedy Ci powiem czy coś mi akupunktura pomogła :)
  9. Jak można żałować, że się nie poszło w weekend do pracy
  10. W Niemczech, akupunktura przed porodem, jest standardem ;) Mam ją wliczoną w ubezpieczenie, więc nic nie tracę. A jeśli mogę zyskać, to szkoda nie spróbować :P
  11. A ja byłam prawie pewna, że dziś też jesteś w pracy :P
  12. Ładnie mu w niebieskim :) A ta mina powala
  13. W sumie to całkiem dobrze, dziękuję :) Dziś akupunktury nie będzie :P Właśnie dzwoniła do mnie położna, że odebrała dziś już 2 porody i nie zdąży jeszcze mnie dziś "ogarnąć". Tak więc prawdopodobnie będzie to jutro ;)
  14. Erykowa widzę, że Wy tacy sami namiotowcy jak my :D W tamtym roku byliśmy kilka dni pod namiotem z Theodorem, to dla niego spanie pod namiotem, w śpiworze, było najlepsze z całego wyjazdu ;) W tym roku niestety, z niemowlakiem namiot odpuszczamy i dlatego szukałam czegoś bardziej cywilizowanego ;) Ale pewnie w następnym roku, znowu zrobimy wypad pod namiot, nad morze :)
  15. Z braku legowiska, może spać na szmatach :P
  16. Ja chciałam poczekać na koniec marca, początek kwietnia, jak już urodzę. Z głupoty zadzwoniłam wcześniej i jak się okazało, że już nie ma miejsc, to trzeba było zacząć szukać czegoś ;)
  17. To dawaj na WhatsApp :P
  18. Hej Marta :) To idź się uczy, a nie szyj legowiska :P To dopiero wieczorkiem, bo z położną jestem umówiona na 19 ;)
  19. Ola, a może Ty ćwiczysz kłucie i Ty mi zrobisz akupunkturę? :D
  20. Tylko się nie pokłuj za mocno w palce :P
  21. Miłego czytania :P
  22. Tak późno? Nie bolą Cię oczy?
×
×
  • Create New...