Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. O tak, dzień już fajny długi ;) I z dnia na dzień coraz dłuższy :)
  2. Bałam się co Angi wymyśliła :D Teraz jeszcze się boję Ciebie, bo też chciałaś adres :P Dziękuję. Mnie też się ten komplecik bardzo podoba :)
  3. Pomysłowy tekst :D Album jest super :) Theodor dostał bardzo podobny jak miał już 5 miesięcy, więc pierwszych wpisów trochę brakuje :/ A Nathan dostał już teraz, to od pierwszego dnia będziemy zapisywać wszystko :) Justyś, ja wiem że i naturalny może być ciężki :( Mimo wszystko chcę spróbować ;) Tym bardziej, że wiem, że nie pozwolą mi rodzić zbyt długo i jakby co, to będzie cc ;)
  4. Ojej :( Aż ciężko napisać coś więcej
  5. Chciałam się pochwalić, że Nathan dostał dziś pierwszy prezencik ;) Przyszła paczuszka od cioci Angeliki :) Dziękuję jeszcze raz A takie cudeńka dostał Nathan:
  6. Później jest za późno, bo jak już główka wychodzi, to już (ponoć) tak nie boli ;) Najgorszy ból jest między 5 a 8cm i to wtedy podaje się znieczulenie ;) Mnie akurat nie bolało jakoś specjalnie po zejściu znieczulenia. Wzięłam tylko jedną tabletkę przeciwbólową od pielęgniarki, a potem już nic :P Mnie sama blizna już teraz nie razi, nie swędzi itp. Ale czucie w najbliższej okolicy blizny jest mocno ograniczone. Nie dziwisz się, ale sama nie wiesz czy byś się zdecydowała rodzić sn :P Ile czasu minęło od tej Twojej biopsji?
  7. Wszystko zależy jak szybko będzie przebiegać poród ;) Moja koleżanka rok temu nie zdążyła dostać znieczulenia, bo od momentu odejścia wód, do momentu urodzenie Julki, minęło 5h i nie zdążyli jej podać znieczulenia :D Więc jeśli będę miała możliwość, to oczywiście biorę. A jeśli wszystko przebiegnie szybciutko, to może nie będę potrzebować ;)
  8. Babą nigdy nie dogodzisz :D
  9. Alinko owszem, samo cc jest ciach, ciach i po wszystkim ;) Ale czas po cc już nie jest taki kolorowy :/ Ja dochodziłam do siebie ponad 2 tygodnie. I źle wspominam ten okres :( Gdyby nie fakt, że Bogdan miał urlop i był ciągle w domu, to byłoby bardzo kiepsko. Ja miałam problemy, żeby wstać w ogóle z kanapy (z pozycji siedzącej). Ciągle powtarzam, że gdyby nie Bogdan w domu, to chodziłabym głodna i brudna :/ Nie wspominam już nawet faktu, że przecież jest jeszcze w domu pies i kot :P Dlatego wolę pomęczyć się nawet i 20h przy porodzie naturalnym, ale dojść do siebie w ciągu doby. Oczywiście to nie będzie tak, że po dobie ja będę sprawna jak sprzed ciąży. Ale będę na tyle mobilna, że będę mogła sama zająć się dzieckiem i sobą ;)
  10. A od mamy do siebie też masz daleko?
  11. Ok, ja się żegnam :P Idę poczytać i spać ;) Dobranoc laseczki :*
  12. A nikt z pracy nie jeździ gdzieś z okolic Twoich rodziców, żeby Cię mogli zabierać do pracy?
  13. Dziekuję Paulina :* Aga, z innym zwierzątkami też są ;) To są inne wzory tej marki: https://www.google.pl/search?q=klup%C5%9B+meble&biw=1366&bih=608&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjmyZno8KLLAhXBew4KHYcMAuQQ_AUIBigB#imgrc=_
  14. Strona 1564 :P Proszę jeszcze raz ;)
  15. Przecież dawałam już dawno temu :P
  16. Uuuuu, to ciężko, żeby iść z buta w taką pogodę :/
  17. Ile Ty masz teraz km do pracy od mamy?
  18. Wszystko już czeka, tylko lokatora brak :D
  19. U mnie dziś też :/ Ale troszkę słoneczka też było ;)
  20. To oby mi pomogło ;) Wszystko byłoby prostsze, gdyby dzieci rodziły się w terminie albo +/- 1 dzień, a nie +/- 2 tygodnie :/
  21. Myślę, że już sam widok słoneczka poprawi Ci humor :*
  22. Liczę, że ta akupunktura mi pomoże ;) Jutro ostatnia sesja :D
  23. Jak sobie naubliżasz, to się tym nie podbudujesz, tylko jeszcze bardziej zdołujesz. A to Ci nie pomoże :P
  24. Może tak być, niestety. Dają mi szansę, ale mam zaznaczone, że jak wszystko będzie szło za wolno, to będzie cc :/
×
×
  • Create New...