Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Te krople co kupie, pomogły Theodorowi, więc liczę, że Nathanowi też pomogą ;) Bogdan jaki zachwycony kocykiem :)
  2. Wszystko działa przeciwko Tobie :P
  3. Nie tyle zajęta, co chyba mnie choroba bierze :/ Nawet dziś nie byłam z psem, choć pogoda całkiem fajna ;) Mam lekkie zwroty głowy, brak apetytu, zimno mi :( A Nathan ma zapchany nosek i pierwszą kolkę za sobą :( Jutro jadę do apteki po krople. Jedynym miłym akcentem dnia, były odwiedziny koleżanki z pracy, w której pracowałam jak byłam w ciąży z Theodorem ;) Widzimy się rzadko, bo mieszkamy 50km od siebie, obie zapracowane, dzieciate itp. Dziś wpadła na szybką kawę i zostawiła przepiękny prezent dla Nathanka :) Taki o to cudny kocyk
  4. majoka, zdjęcia dawaj :P
  5. I tym miłym akcentem się żegnam i idę spać :P
  6. Koleżanka się zdziwiła, że ja już tak śmigam ;) Bo dobrze pamięta jak to było niespełna 4 lata temu ;) Więc Aga, Sebka męcz i już :D Jakoś nie mam ochoty na czekoladę :/
  7. Aga, chcieć to ja bym chciał zrzucić z 15kg, bo tyle mam nadwagi przy swoim wzroście :P Ale ja tam kocham jedzenie i szkoda mi rezygnować z takich przyjemności :)
  8. Ja po poprzedniej też wyglądałam fatalnie :/ Ale teraz czuję się całkiem dobrze :) Na zdjęciu może tego tak nie widać, ale ogólnie, to jestem jeszcze trochę blada :( Zresztą, to nic dziwnego, skoro wypisali mnie ze szpitala z anemią :P Jeszcze pewnie trochę potrwa, zanim wrócą mi kolory ;)
  9. Żebyś mi potem rachunków nie wystawiała :P Co mi tak słodzisz? :D :)
  10. Trochę drogo mnie wyniesie takie rozdupczanie czegoś :P Ja się odchudzać nie muszę (tzn. powinnam, ale nie chce mi się:P), ale muszę się pozbyć jeszcze 4kg po ciąży ;)
  11. Ania, zawsze można zostać szefem :)
  12. Aga, brak mi na Ciebie słów Ty jesteś jedyna w swoim rodzaju
  13. Oby ;) Miło, że o nas myślałaś :* Hej :) Zobaczymy jak długo :D Heł Aga :) Nie szalej tak z zakupami, bo zbankrutujesz :P Dwa śpiochy :D Nathan z dwoma mamami, rodzoną i chrzestną :)
  14. Twardziel twardzielem, ale zdarty naskórek boli bardziej niż większa rana :P
  15. Pewnie nawet nie idzie ich kupić jak kiedyś :/
  16. Szczerze, to nawet obkurczanie macicy nie odczułam jakoś bardziej boleśnie, niż przy pierwszej cesarce ;) Wydaje mi się, że znaczenie miało to, że ta cesarka była w całkowitym znieczuleniu. Theodor sporadycznie budził mi się częściej, ale to nie były częste sytuacje ;) Mam nadzieję, że tak zostanie :)
  17. Theodor czasem ma zdarty naskórek i nie płacze, tylko się otrzepie i idzie/jedzie dalej ;) Ale dużo zależy od naszej reakcji w danym momencie ;) Jak my nie panikujemy, to on też nie robi afery ;)
  18. Aguś naprawdę, ta cesarka bez porównania z pierwszą :) Jakby mi ktoś zagwarantował, że kolejna też będzie "taka fajna", to mogę mieć trzecie dziecko ;) Dziś mnie właśnie położna namawiała na kolejną ciążę :P Ale wątpię, żebym się zdecydowała na kolejne dziecko :/ Nathan budzi się 2x w ciągu nocy, w odstępach 3-4h, więc nie jest źle. Potem wstaje między 6 a 7 i po wypiciu mleka śpi do około 9. Tak więc w tygodniu będę miała czas na ogarnięcie w tym czasie Theodora przed przedszkolem, a w weekend trochę dłużej pośpię :) Dziś właśnie jak wstał Theodor, to wygnałam go do tatusia, a sama spałam z Nathanem do 8:30 :)
  19. Dokładnie ;) Jak nie ma wielkich uszkodzeń ciała, to nie trzeba się nad dzieckiem rozczulać. Potem będzie płakać z byle powodu :/
  20. To to już chyba jakieś dinozaury wśród dzieci :D Dziewczynek grających "w gumę", to już wieki nie widziałam :/
  21. Tora, pies który kocha wodę, nie kocha wanny :P Więc do wanny trzeba ją wsadzić :/ Dlatego czekam do ciepłej wiosny i właśnie na dworze ją wykąpię ;)
×
×
  • Create New...