Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. [quote name=':: FiGa ::']A nowy domownik zostal oficjalnie ochrzczony.... szczurem :diabloti: Tak mi sie to spodobalo hahaha :evil_lol:[/QUOTE] Hihihi to dzięki mnie :evil_lol:
  2. [quote name='kalyna']ale widzę, że Lumpkowi trochę brzuszek urósł.. :)[/QUOTE] Jak zabrałam Lumpka ze schroniska to ważył 3,5kg, u mnie przytył do 5kg i bardzo długo tą wagę utrzymywał. A jakieś pól roku temu przytył do 5,6kg
  3. [quote name=':: FiGa ::']AF-S Nikkor 70-300mm 4.5-5.6 G ED VR ;) A Ty co zamowilas? ;)[/QUOTE] Nikkor AF-S DX 55-200 VR Brat mi odradzał 300, ale może i tak się kiedyś skuszę ;)
  4. [quote name=':: FiGa ::']Tak, szczur :lol: Taki czarny... a co najlepsze mozna go podpiac do Nikosia :lol: [/QUOTE] Kupiłaś obiektyw?! Super. A jaki?? Mój będzie jutro w południe :multi:
  5. [quote name=':: FiGa ::']Kocham dzieci :loveu: I lubie byc ciocia :loveu: :diabloti: Wczoraj poszlam po jedna lale dla 4-letniej Kasi, TZ jest jej prawdziwym wujkiem, jedzie do PL jutro i wiesz.... "Wujek kupisz mi lalkeeeeeee?" :diabloti:... Wyszlam ze sklepu z 5 lalami, misiem i malym zestawem do pichcenia :loveu: http://img802.imageshack.us/img802/2425/dsc0951j.jpg Hahahaha kolejny pies nad ktorym zneca sie kot :evil_lol: Zazdroszcze Ci tego ze TOrka plywa. Figowa jedynie wchodzi lapki zamoczyc :diabloti: A wiesz, że ciocia ma zobowiązania (kupowanie prezentów, odwiedziny itp.)?? :evil_lol: Lumpek się nie znęca nad Torą, on tylko pokazuje, że ma do mnie "pierwszeństwo" :diabloti: A Marcel też "nie pływający"??
  6. [quote name='klaudusia0219']i też już się nie może doczekać aż mojego ufo opitole :evil_lol: a powiem wam skrycie, że ten dzień nadchodzi :diabloti:[/QUOTE] Czyżby w weekend??
  7. [quote name='motyleqq']no mój tata jest wpatrzony w ONki, nie ma siły by wybrał innego... :D ale wkurza go pies sąsiadów, który szczeka całymi dniami i to go ciągle odwodzi od decyzji...[/QUOTE] Sprawa bardzo indywidualna. Tora ma w tej chwili 15 miesięcy i starczyłoby mi palcy u rąk, żeby policzyć ile razy słyszałam jak szczeka ;) Może to i lepiej, że nie szczeka, bo nikt się nie wkurza. Ale z drugiej strony, to co to za pies, który nie szczeka :D
  8. [quote name=':: FiGa ::']Mam nowe dziecko :loveu:[/QUOTE] Ale co? Pies, kot, szczur...??
  9. [quote name='motyleqq']nie mam pojęcia, mój tata gdzieś wypatrzył czarne ONki, czy takie faktycznie są?[/QUOTE] [quote name='motyleqq']o, no właśnie ;) więc są. ale kiedy się oni zdecydują, to nie wiem :)[/QUOTE] Jak się zdecydują to będą mieć pięknego psa :loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='awaria']I przeprowadź poważną rozmowę z Etną, że jest jeszcze za młoda na TAKIE rzeczy :D[/QUOTE] Jak Tora miała cieczkę, to raz pies sąsiadów się przypałętał na spacerze. Takie zaloty do niej robił, że hoho. Ale Tora była zainteresowana tylko zabawą, nie w głowie jej były amory :) Ale i tak pozwoliłam jej się znim "pobawić" tylko kilka minut, bo wolałam nie ryzykować z sąsiadką, że Arni weźmie ją "na chamca".
  11. [quote name='motyleqq']nie mam pojęcia, mój tata gdzieś wypatrzył czarne ONki, czy takie faktycznie są? Z tego co się orientuje to są to owczarki staroniemieckie (zaliczają sie do ONków). Masz je np. w tej hodowli: http://scrato.one.pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=51&catid=1 Sama się z tą hodowlą kontaktowałam zanim znalazłam Torę. [quote name='kavala']A jak kocio znosi spacery na smyczy? Uczony był tego od małego? Kicia nie znosi smyczy :shake: Lumpek jest ze schroniska, nie znam jego przeszłości, ale raczej nie ma miłych wspomnień: boi się panicznie dzieci i transportówki :-(
  12. [quote name=':: FiGa ::'][B][COLOR="#ff0000"]Zrobilaaaam aaaaaa :multi: [/COLOR][/B] [/QUOTE] No ale co??
  13. Tora uwielbia się wpychać (co by kot nie był jako pierwszy)
  14. [quote name='kavala']Śliczne kociszcze. Poproszę o więcej zdjęć. Ja też miałam podobnego, niestety odszedł kilka miesięcy temu i wszyscy za nim tęsknimy :( Spełniam życzenie ;)
  15. [quote name='motyleqq']psiura przepiękna, pewnie za jakiś czas pojawi się taka u moich rodziców [/QUOTE] A z jakiejś konkretnej hodowli czy ze schroniska?? [quote name='motyleqq'] dzidzie są fajne, chciałabym przeskoczyć pewien etap w moim życiu właśnie do etapu dzidzi :evil_lol: a ostatnio czytałam artykuł o pogodzeniu psa z dzieckiem. i odkryłam, że na wspólne spacery dzieciaczka można mieć w nosidełku i wtedy ma się wolne ręce na smycz :)[/QUOTE] Zawsze można też zamontować do wózka taki uchwyt jak montuje się do roweru ;) Jeszcze w ciąży nie jestem, a już wszystko powoli obmyślam jak to wszystko fajnie połączyć ;)
  16. [quote name='motyleqq']dzięks. ok 7,5 miesiąca :) właśnie sobie uświadomiłam, że może dostać cieczki gdy ja będę we Włoszech :o[/QUOTE] A kto z nią zostaje pod Twoją nieobecność? Czy jedzie może też? Moja Tora dostała 1 cieczkę w wieku 9 miesięcy. I bardzo sprawnie nam to poszło ;) Na spacerach nie próbowała uciekać, więc jak nie było w okolicy psa (który by się nią zainteresował) to biegała luzem. A w domu ładnie w majtkach chodziła ;)
  17. Aniu, a ja mam prośbę. Magłabyś zrobić jakieś zdjęcia Bobiego na spacerku? Bo widzę, że są same z domu lub ogródka.
  18. [quote name='ahedok']2.08.2010, jak byłam na wakacjach pożegnaliśmy się 17.07 :([/QUOTE] Współczuję :glaszcze: Ja za moją Tiamat też bardzo tęsknie. Odeszła 5 lat temu i była dla mnie kimś wyjątkowym...
  19. *Magda*

    Duffel

    Jakie piękne Goldeny :loveu:
  20. [quote name=':: FiGa ::'] Prawdziwy sobie sprawie jak przyjdzie czas :evil_lol: [/QUOTE] A wytrzymasz? Bo ja znam takich (facetów) co im łzy leciały. A ja jakoś przeżyłam i marzę o drugim :) [quote name=':: FiGa ::'] A ja dzisiaj chyba zrobie cos baaardzo glupiego [/QUOTE] [quote name=':: FiGa ::']Jesli Tomek mnie nie powstrzyma to... ooojjjj :diabloti: Pochwale sie na pewno :evil_lol:[/QUOTE] No to co to było? Zrobiłaś to?
  21. [quote name='kavala']Śliczne kociszcze. Poproszę o więcej zdjęć. Ja też miałam podobnego, niestety odszedł kilka miesięcy temu i wszyscy za nim tęsknimy :( Postaram się spełnić to życzenie w niedługim czasie ;) [quote name='Avaloth'] http://img861.imageshack.us/img861/7340/dsc0402.jpg Garfield w wydaniu szary :diabloti: co to za rasa? i oczywiście trzymam kciuki za to żeby Figowa została ciocią ;) To jest szkocki zwisłouchy :) Dzięki za kciuki ;) [quote name='monika15'] Uwielbiam patrzeć na psy pluskające się w wodzie:loveu: (czy ja jestem normalna?:evil_lol:) http://img40.imageshack.us/img40/1018/dsc0943h.jpg Nie wiem czy juz to pisałam, ale Tora strasznie podoba mi się w szelkach:lol: Jesteś tak samo normalna jak my wszyscy na dogo :evil_lol: Mi też się bardzo podoba w szelkach ;)
  22. Witam się w galerii ;) Psiaki przepiękne :loveu: Zapraszam do mojej galerii, gdzie można zobaczyć Torę w szelkach (od stronny 22) Waszego wykonania :)
  23. [quote name='Milena9']Fajnego masz psiaka i kotka też. ;)[/QUOTE] Dziękuję ;)
  24. [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/8185/dsc0987.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4483/dsc0988r.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...