Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. [quote name='dOgLoV'] Nasz firmowy koteczek :loveu: [/QUOTE] Ja mam podobnego na ulicy. Dokarmiam ją (bo to kotka), ale na razie nie daje się pogłaskać :( [quote name='dOgLoV']I wyczesywanie Qwendzi :evil_lol: [/QUOTE] Jeszcze nie skończyła? :crazyeye:
  2. [quote name='dysia-u']hihihii u nas to tez patologia. W ciągu 20 lat jeden weekend byliśmy osobno razem pracujemy, mieszkamy...[/QUOTE] Ja miałam okazję 3 lata temu polecieć sama do PL. Kupiłam bilet (z kilku miesięcznym wyprzedzeniem) i się cieszyłam, że te kilka dni spędzimy osobno, zatęsknimy za sobą, itp. A mój mąż co? Na miesiąc przed moim odlotem, kupił bilet również dla siebie :) I wiecie co? Ja tem nie narzekam ;) Kiedyś nawet razem pracowaliśmy (przez 5 lat) i gdyby znowu byłaby taka okazja, to chętnie bym z niej skorzystała :p W rezultacie, od 9 lat nie było dnia, żebyśmy nie spędzili go razem.
  3. [quote name='kalyna']i Sonia tez ma taką , tylko że czerwoną i też niemiłosiernie potrafi nią piszczeć... ale skoro to jest jej ulubiona to jakoś dajemy radę :) ** u nas nie ma takiego jeziorka w pobliżu i Sonie kąpiemy pod wężem..[/QUOTE] Tora poprzednią miała czarną. Rozerwała ją na kawałki, co widać w moim dzisiejszym poście o 13:17, gdzie widać tylko kulkę-tyle zostało :D Więc tym razem kupiłam zółtą, żeby było ją lepiej widać w wodzie. Ta pierwsza piszczała kilka tygodni, a tą załatwiła w kilkanaście minut :evil_lol: i nie muszę znosić piszczenia :D
  4. [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/2541/dsc1594a.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9256/dsc1595u.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7849/dsc1599i.jpg[/IMG] [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/3695/dsc1600z.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8426/dsc1601o.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7014/dsc1589jn.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8146/dsc1590x.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/1985/dsc1591y.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4699/dsc1592f.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9096/dsc1593e.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/2376/dsc1584j.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2610/dsc1585p.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3444/dsc1586f.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9673/dsc1587u.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/585/dsc1588u.jpg[/IMG]
  7. Wykorzystaliśmy ładną pogodę i pojechaliśmy wykąpać Torę ;) Biegała za nową zabawką, która piszczała przez niespełna godzinę :D [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/3906/dsc1579tm.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7771/dsc1580m.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2566/dsc1581z.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5892/dsc1582x.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/7840/dsc1583zg.jpg[/IMG]
  8. Sylwia, gdzie się podziewasz??
  9. *Magda*

    Duffel

    [quote name='Ewa&Duffel'] [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Kp3huvY5jSc/ThF2n0mBvZI/AAAAAAAAGV8/cXtpA6HNvN0/DSC09633.JPG[/url] [URL="https://lh5.googleusercontent.com/-7Zb-KhjizVA/ThF2os3pxYI/AAAAAAAAGWA/o05Z1oepvKw/DSC09634.JPG"]https://lh5.googleusercontent.com/-7Zb-KhjizVA/ThF2os3pxYI/AAAAAAAAGWA/o05Z1oepvKw/DSC09634.JPG [/URL][/QUOTE] A może pomyślicie o zgłoszeniu Duffel"ka do reklamy wody mineralnej ;)
  10. [quote name='Ewa&Duffel']Faktycznie...w każdym razie to urządzenie wygląda tak : [URL="http://media.zooplus.com/bilder/otom/haczyk/na/kleszcze/8/300/11836_otomzeckenhakenorange2_03_2011_8.jpg"]http://media.zooplus.com/bilder/otom/haczyk/na/kleszcze/8/300/11836_otomzeckenhakenorange2_03_2011_8.jpg [/URL][/QUOTE] Mam takie same tylko w innym kolorze ;) Jeszcze ich nie próbowałam, bo moja Tora jak dotej pory złapała tylko jednego kleszcze (przed zakupem tego urządzenia). Ale moja bratowa też to ma, bo jej jamnik łapie kleszcze na każdym spacerze i sobie bardzo to chwali :)
  11. *Magda*

    Jaguszkowo

    [quote name='Jaga.']dziekuję wszystkim za kondolencje i ciepłe myśli, każdy kto stracił Przyjaciela wie jak to jest, brak słów kiedy kochanego psa już nie ma... mam nadzieję że jest szczęśliwy teraz i że jest mu dobrze tam gdzie jest. nie wiem czy jeszcze będę prowadzić ten wątek, z czasem być może coś tu dodam. na pewno będę zaglądać na Wasze wątki bo oglądanie Waszych psów to dla mnie duża pociecha, teraz kiedy mojego maleństwa nie ma - on dla mnie zawsze pozostanie maleńkim synciem, strasznie mi go brak, w domu jest pusto i głucho... zostały jeszcze moje dziewczynki i dzięki nim jakoś się powoli odnajduję... mam trochę zdjęć Johnego, chciałabym je tu opublikować, postaram się to zrobić za tydzień lub dwa - na razie jego fotografie wywołują lawinę łez - ale chciałabym żeby tu były i żeby coś po nim zostało. dziękuję Wam, że jesteście ze mną w tej trudnej chwili, za wszystkie wpisy, maile i komentarze i rozmowy. cóż mogę powiedzieć więcej... to ogromna strata z którą się nigdy nie pogodzimy[/QUOTE] Aż mi łzy poleciały po policzkach jak to czytałam :-( Po części przez to, że sama czuję nadal pustkę po stracie mojej pierwszej suni, po części, że jesteś kolejną osobą, która musi przeżywać coś takiego, po części też dlatego, że wahasz się czy prowadzić ten wątek:-( Dlatego, jeśli choć trochę to może wpłynąć na Twoją decyzję, to proszę Cię, żebyś nadal prowadziła ten wątek. Zamieść te zdjęcia, które pozostały po Johnnym. A potem, może będziemy mogli choć pooglądać Tessi i Goldi :) Trzymaj się:calus:
  12. Szczeniak 8 tyg. jest za młody żeby go legalnie przewieźć przez granice. Tu masz wszystkie informacje: [URL]http://www.lizbona.polemb.net/files/pdf/przewozUEdoPL.pdf[/URL] Choć ja sama takie maleństwo wiozłam przez granice. Ryzykowała, ale miałam troszkę bliżej niż Francja.
  13. [quote name='ahedok'] wróciliśmy prawie cali i prawie zdrowi podróż w obie strony była koszmarem, ale na miejscu fajnie i wszyscy podziwiali Irka :loveu: w sumie byłoby bardzo OK gdybym się nie struła jakimś świństwem :( wszędzi dobrze, ale w domu najlepiej ;)[/QUOTE] No to wracaj do zdrowia i czekam na fotki Iryska :loveu:, bo już się za nim stęskniłam :p
  14. [quote name='dOgLoV'] śliczne ma kolorki , mój Neron jest taki wyblaknięty :lol:[/QUOTE] Ale i tak jest śliczny i kochany :loveu:
  15. Lumpeczek :loveu: [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7857/dsc1574.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4786/dsc1575v.jpg[/IMG] Toruśka :loveu: [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/8620/dsc1576i.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4067/dsc1577.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/1473/dsc1578t.jpg[/IMG]
  16. Ja wytrzymałam 2 lata ciągłych wyjazdów mojego Bogdana. Potem dałam mu wybór: albo wraca do PL albo wyjeżdżamy razem. No i wyjechaliśmy :D
  17. Takie sobie foteczki z dzisiaj ;) [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/2221/dsc1565.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6713/dsc1567u.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4289/dsc1568b.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/9755/dsc1571k.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/8246/dsc1572g.jpg[/IMG]
  18. [quote name='ania90']wiec widujemy sie jak jest okazja(czyli obaj mamy wolne) inaczej nie da rady[/QUOTE] To Ci nie zazdroszczę takiego związku "na odległość" :shake:
  19. [quote name='ania90']100km od mnie mieszka[/QUOTE] No to się kiepsko stara, jak przyjedzie za 2 tygodnie :mad: Moj Bogdan jak pracował w Monachium (600km ode mnie), to był co tydzień. Przez 2 lata, które tam spędził nie widzieliśmy się tylko w 2 weekendy :)
  20. [quote name='ania90'] he he musze Was zmartwic bo moj mial przyjechac dzisiaj ale wczoraj stalo sie cos i nie mogl przyjechac:shake: wiec musicie jeszcze czekac cierpliwie;) cierpliwosc poplaca:roll: mysle ze do 2tyg powinien przyjechac.....:mad: a jak nie to go powiesze:diabloti:[/QUOTE] A co on na końcu świata jest?? :evil_lol:
  21. *Magda*

    Jaguszkowo

    [quote name='Joanna Karasiewicz'] [B]Kilka dni temu w tragicznych okolicznościach Jaga wraz z całą rodziną pożegnała Johnnego, który jest już za TM.[/B][/QUOTE] Bardzo mi przykro z powodu Johnnego [*] :-( Trzymaj się mocno Jaga. Jakbyś chciała się wygadać, to pisz. Ja też pożegnałam kiedyś moją ukochaną sunie. Wiem co czujesz :glaszcze:
  22. A może po tych 2 miesiącach będziesz mogła tam zostać?!
  23. [quote name='kalyna']no właśnie, że nie mogę.. bo jestem pod czujnym okiem mamy :lol: ale teraz jest week to mam nadzieję coś wrzucić :)[/QUOTE] To interes rodzinny? Czy tylko z mamą pracujesz?
  24. [quote name='Avaloth'] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-AkUvu3PoR98/ThdAvx8AsXI/AAAAAAAADEI/3ncn9z7Gs34/s720/IMG_5087.JPG[/URL] [/QUOTE] Masakrycznie zaje..... fajne zdjęcie :loveu:
  25. No to ja muszę próbować dalej, bo tego już próbowałam i jedyne co "wydobyłam" z Tory, to było popiskiwanie :(
×
×
  • Create New...