-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
No to teraz trochę ptaszysków :P [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/6738/dsc1082i.jpg[/IMG] Ciekawe czy przyniesie mi bobasa? :D [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/3946/dsc1111k.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1370/dsc1266z.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5427/dsc1268b.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6150/dsc1274f.jpg[/IMG] -
[quote name='dOgLoV']Dzieki wielkie :lol: ale niestety ten slimaczek był przeznaczony do celów konsumpcyjnych :roll:[/QUOTE] A kto go zjadł??
-
Kotecek :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Ewa&Duffel'] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-m5MYzxFL9v4/ThF15J0SYII/AAAAAAAAGRs/To9uJ68AiKc/DSC09552.JPG[/URL] [/QUOTE] Duffel chce być strusiem :D
-
Pięknie ćwiczycie :) A czemu Honey ma kantarek na pysku?? (czy to coś innego?)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Polari']No, Sylwia zaniedbujesz nas. ;) Poproszę fotki. :-D[/QUOTE] Kupiła sobie szczura i ma nas w dooopie :eviltong::evil_lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name=':: FiGa ::']http://img807.imageshack.us/img807/6428/dsc1464.jpg :loveu: :loveu: Piekna! :) Wiem :evil_lol: Dlatego zaraz jak zobaczyłam to zdjęcie, to wrzuciłam je sobie jako tapatę :loveu: -
Wiedzę, że Sonia była sprytniejsza niż Ciapek i szybko rozgryzła "domowego KONGa" :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kavala']A jak to się stało, że Tora preferuje ciebie? Najwięcej czasu z nią spędzasz, czy jest jakaś inna przyczyna?[/QUOTE] Ja jej podaję jedzenie, ja ją szkolę, ja ją wyprowadzam na spacery... Ogólnie wszystko robię ja :) Mój mąż się tylko z nią czasem pobawi i wyjdzie z nami na wspólny spacer. Sam na spacerze z Torą był może 2-3 razy, to wszystko. Tora pewnie też poszłaby za kawałek kiełbasy :( Ale zauważyłam, że nawet jak podleci do obcej osoby, wita się i wogóle, to i tak ciągle zerka gdzie ja jestem i po chwili do mnie przylatuje :) -
[quote name='kavala']Pogoda dziś nie rozpieszczała, ale codzienny spacer (a nawet dwa) musi być. I jeszcze dodam, że Frodo waży już 20 kg.:crazyeye: [URL]http://img10.imageshack.us/img10/6486/spacer1x.jpg[/URL] [/QUOTE] No to piękny kawaler z niego rośnie :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kavala']Ależ mi się owczarki niemieckie podobają! Czy to prawda, ze to pies jednego pana?[/QUOTE] Chyba tak?! Pamiętam moją pierwszą sunię (w typie ONka), to co ja powiedziałam to było "święte". Słuchała każdego z rodziny, ale moja komenda zawsze była tą "najważniejszą" do wykonania. Z Torą jest podobnie. Słucha mojego męża, czy kogoś z rodziny, ale jeśli ja jestem obok, to tą osobę "olewa", patrzy na mnie i czeka na moją komende. -
[quote name='klaudusia0219'] [URL]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz015-3.jpg[/URL] [URL]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz016-2.jpg[/URL] [/QUOTE] O jaki słodki łysolek :loveu: A kto go tak ładnie ogolił??
-
[quote name='Milena9'] Kajtek [URL]http://img694.imageshack.us/img694/4723/p290611132205.jpg[/URL] Astra/Czesia [URL="http://img163.imageshack.us/img163/3586/p230611145503.jpg"]http://img163.imageshack.us/img163/3586/p230611145503.jpg [/URL][/QUOTE] Kotecki :loveu:
-
No i gdzie te obiecane zdjęcia??
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A teraz Tora (żebyście nie zapomniały jak wygląda :D) -
[quote name='motyleqq']mina Barona rządzi :D [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/26754858.jpg/]"]http://imageshack.us/photo/my-images/202/26754858.jpg/] [/URL][/QUOTE] Hahaha :D:D:D [quote name='motyleqq'] hiena :cool3: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/52914919.jpg/]"]http://imageshack.us/photo/my-images/194/52914919.jpg/] [/URL][/QUOTE] Moja hiena :loveu:
-
[quote name='Silky123']no chyba, że się ją rozmnoży. :cool3:[/QUOTE] Albo zrobi klona :D
-
[quote name='Maalwi']Wystawa Gorzów 2011 Ocena: Doskonała Medal złoty lokata I/III Zwycięzca młodzieży suki BOB junior Nominacja na finały Opis: Dobrej wielkości, o dobrej głowie, zgryz prawidłowy, dobrze osadzone i uniesione ucho, prawidłowa linia grzbietu, dobre ukątowanie kończyn, bardzo dobra w ruchu Jestem dumna z małej spisała się Świetnie! :loveu: Dopiero wróciłam A Bibi wzbogaciła się o ortalion :eviltong:[/QUOTE] Gratulacje. Bardzo się cieszę z Waszego sukcesu :multi:
-
[quote name='Onomato-Peja'] [URL]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF8605.jpg[/URL] [/QUOTE] Piękny portret :loveu::loveu::loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name=':: FiGa ::']Ten obiektyw robi taka lekka winietke do okola zdjecia czy mi sie wydaje? :loveu: [/QUOTE] [quote name='kalyna']ja też to widzę :)[/QUOTE] Coś tam widzę, ale czy to jest "wina" obiektywu czy moja, to tego nie wiem ;)