Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. No to teraz trochę ptaszysków :P [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/6738/dsc1082i.jpg[/IMG] Ciekawe czy przyniesie mi bobasa? :D [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/3946/dsc1111k.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1370/dsc1266z.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5427/dsc1268b.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6150/dsc1274f.jpg[/IMG]
  2. [quote name='dOgLoV']Dzieki wielkie :lol: ale niestety ten slimaczek był przeznaczony do celów konsumpcyjnych :roll:[/QUOTE] A kto go zjadł??
  3. Kotecek :loveu::loveu::loveu:
  4. *Magda*

    Duffel

    [quote name='Ewa&Duffel'] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-m5MYzxFL9v4/ThF15J0SYII/AAAAAAAAGRs/To9uJ68AiKc/DSC09552.JPG[/URL] [/QUOTE] Duffel chce być strusiem :D
  5. *Magda*

    Uli & Bee

    Pięknie ćwiczycie :) A czemu Honey ma kantarek na pysku?? (czy to coś innego?)
  6. [quote name='Polari']No, Sylwia zaniedbujesz nas. ;) Poproszę fotki. :-D[/QUOTE] Kupiła sobie szczura i ma nas w dooopie :eviltong::evil_lol:
  7. [quote name=':: FiGa ::']http://img807.imageshack.us/img807/6428/dsc1464.jpg :loveu: :loveu: Piekna! :) Wiem :evil_lol: Dlatego zaraz jak zobaczyłam to zdjęcie, to wrzuciłam je sobie jako tapatę :loveu:
  8. Wiedzę, że Sonia była sprytniejsza niż Ciapek i szybko rozgryzła "domowego KONGa" :D
  9. [quote name='kavala']A jak to się stało, że Tora preferuje ciebie? Najwięcej czasu z nią spędzasz, czy jest jakaś inna przyczyna?[/QUOTE] Ja jej podaję jedzenie, ja ją szkolę, ja ją wyprowadzam na spacery... Ogólnie wszystko robię ja :) Mój mąż się tylko z nią czasem pobawi i wyjdzie z nami na wspólny spacer. Sam na spacerze z Torą był może 2-3 razy, to wszystko. Tora pewnie też poszłaby za kawałek kiełbasy :( Ale zauważyłam, że nawet jak podleci do obcej osoby, wita się i wogóle, to i tak ciągle zerka gdzie ja jestem i po chwili do mnie przylatuje :)
  10. *Magda*

    FRODO wita :)

    [quote name='kavala']Pogoda dziś nie rozpieszczała, ale codzienny spacer (a nawet dwa) musi być. I jeszcze dodam, że Frodo waży już 20 kg.:crazyeye: [URL]http://img10.imageshack.us/img10/6486/spacer1x.jpg[/URL] [/QUOTE] No to piękny kawaler z niego rośnie :loveu:
  11. [quote name='kavala']Ależ mi się owczarki niemieckie podobają! Czy to prawda, ze to pies jednego pana?[/QUOTE] Chyba tak?! Pamiętam moją pierwszą sunię (w typie ONka), to co ja powiedziałam to było "święte". Słuchała każdego z rodziny, ale moja komenda zawsze była tą "najważniejszą" do wykonania. Z Torą jest podobnie. Słucha mojego męża, czy kogoś z rodziny, ale jeśli ja jestem obok, to tą osobę "olewa", patrzy na mnie i czeka na moją komende.
  12. [quote name='klaudusia0219'] [URL]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz015-3.jpg[/URL] [URL]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz016-2.jpg[/URL] [/QUOTE] O jaki słodki łysolek :loveu: A kto go tak ładnie ogolił??
  13. Wszystkiego Najlepszego :buzi:
  14. [quote name='Milena9'] Kajtek [URL]http://img694.imageshack.us/img694/4723/p290611132205.jpg[/URL] Astra/Czesia [URL="http://img163.imageshack.us/img163/3586/p230611145503.jpg"]http://img163.imageshack.us/img163/3586/p230611145503.jpg [/URL][/QUOTE] Kotecki :loveu:
  15. No i gdzie te obiecane zdjęcia??
  16. A teraz Tora (żebyście nie zapomniały jak wygląda :D)
  17. [quote name='motyleqq']mina Barona rządzi :D [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/26754858.jpg/]"]http://imageshack.us/photo/my-images/202/26754858.jpg/] [/URL][/QUOTE] Hahaha :D:D:D [quote name='motyleqq'] hiena :cool3: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/52914919.jpg/]"]http://imageshack.us/photo/my-images/194/52914919.jpg/] [/URL][/QUOTE] Moja hiena :loveu:
  18. [quote name='Silky123']no chyba, że się ją rozmnoży. :cool3:[/QUOTE] Albo zrobi klona :D
  19. [quote name='Maalwi']Wystawa Gorzów 2011 Ocena: Doskonała Medal złoty lokata I/III Zwycięzca młodzieży suki BOB junior Nominacja na finały Opis: Dobrej wielkości, o dobrej głowie, zgryz prawidłowy, dobrze osadzone i uniesione ucho, prawidłowa linia grzbietu, dobre ukątowanie kończyn, bardzo dobra w ruchu Jestem dumna z małej spisała się Świetnie! :loveu: Dopiero wróciłam A Bibi wzbogaciła się o ortalion :eviltong:[/QUOTE] Gratulacje. Bardzo się cieszę z Waszego sukcesu :multi:
  20. [quote name='Onomato-Peja'] [URL]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF8605.jpg[/URL] [/QUOTE] Piękny portret :loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name=':: FiGa ::']Ten obiektyw robi taka lekka winietke do okola zdjecia czy mi sie wydaje? :loveu: [/QUOTE] [quote name='kalyna']ja też to widzę :)[/QUOTE] Coś tam widzę, ale czy to jest "wina" obiektywu czy moja, to tego nie wiem ;)
×
×
  • Create New...