Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Trochę mam :) I poszliśmy dziś też troszkę poleżeć na kocyku w ogrodzie ;) Nathan był bardzo zadowolony :)
  2. Jak sobie ją tak wychowałaś, to teraz cierp :P Pamiętam, jak mój Bogdan zaczynał pracę o 5 rano, to codziennie wstawał o 3:30 :/ Przecież to środek nocy jest :(
  3. Ja tak samo...I co pomyślę, to muszę wycierać oczy, bo nie potrafię zapanować na łzami :(
  4. Może niepotrzebnie się w ogóle jako pierwsza odezwałam?! Mogłam poczekać, aż Aga sama przyjdzie i napisze...Ale weszłam w galerię, zobaczyłam zdjęcia, które wczoraj Aga wstawiła i post jakoś się tak sam napisał...Ryczę chyba trochę mniej niż Aga, na samą myśl, że Nerona brak :( Świat jest niesprawiedliwy! Gdyby Neron chorował, nie domagał już ze starości...to można by się jakoś przygotować. A tak, nic. Wczoraj był, a dziś...
  5. Śpioch? Od 5:50 nie śpię :P Ale Ty w nocy nie karmisz :P Tak, to JA :D
  6. Aguś, nie wiem kiedy tu teraz zajrzysz :( Wiem, że nie będzie Ci teraz łatwo. Aż sama ryczę jak to piszę Trzymaj się Neronku. Mam nadzieję, że nic Cię nie bolało. I że jesteś teraz szczęśliwy za Tęczowym Mostem...
  7. Buuuuuuuuuuuuuuuuu :(
  8. Nie widziałam go "na żywo", więc ciężko mi ocenić :/ A póki co, to znikam spać :P
  9. No to może mają racje ;) Lepiej chudy niż z nadwagą w tym wieku :/
  10. Ale nie codziennie, przez kilka tygodni :/
  11. Dałabyś jakieś foty ;)
  12. Ja miałam gorzej, bo dostawałam gotowane jabłko :/ A konsultowałaś z innym pediatrą? A teraz, mieścisz się w normach? :P
  13. W 3 klasie podstawówki leżałam kilka tygodni w sanatorium i tam dzieci, które miały niedowagę itp., każdego dnia na drugie śniadanie dostawały kanapki z dżemem ;) Może skonsultuj zmianę diety z pediatrą ;)
  14. To na niej nie stawaj :P
  15. Ooooo, przyszła łamAga :P
  16. Staram się jak mogę :)
×
×
  • Create New...