Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Nora jest świetna :D I zdrówka dla Sagacika ;) Ja chciałam dziś zabrać psa i dzieci nad wodę, ale oczywiście pada deszcz :(
  2. Aga, nie myśl tyle ;) Skoro wszystkie objawy wskazują na serducho, to pewnie tak było ;) Poza tym pisałaś, że nie zbyt fajnie już pachniał :/ Więc to się nie mogło stać na chwilę przed wyjściem Sebka do psów, tylko wiele godzin wcześniej. Więc nie musisz się zadręczać, że całą noc się męczył czy coś :/ Bardzo prawdopodobne, że wieczorem jak sąsiedzi wrócili, to był już za TM. I do rana leżąc już nieprzyjemnie pachniał, bo jednak noce są ciepłe. Sama widzisz, że wet też pytał o zadyszkę, kaszel itp. Widocznie psy w tym wieku właśnie najczęściej mają problemy z serduchem :/ Pamiętam, że moja Tiamat (8lat) też miała szmery na sercu. Miała być na tabletkach, ale rak zabrał ją szybciej niż wyleczyliśmy serducho :/ Więc nie sądzę, żeby wet się mylił, choć widział Nerona tylko z zewnątrz i miał tylko informacje od Was co się działo ;)
  3. Pierwsze objawy były około 2 lata temu (miała wtedy 4 lata), właśnie takie sztywne wstawanie, jakby nie rozruszane stawy. Były to sporadyczne dni, nie tak że cały czas. Po kilku miesiącach nagle zaczęła kuleć na jedną tylną łapę. Wtedy zrobiliśmy pierwsze RTG i wet postawił diagnozę "zwyrodnienie stawów". Ja bym ich najpierw podpytała czy sprawdzali u weta co z tymi nogami itp. skoro oni z tych co wiedzą najlepiej ;) Może rozmowa sama się pokieruje tak, że albo Cię wysłuchają albo może wybiorą się do weta, bo będą zaniepokojeni ;)
  4. Ty$, może to Cię zainteresuje: http://www.dognatural.pl/index.php/ziola/dla-psow?start=4 nr.40 dla psa Dla kota na kleszcze nic nie ma, ale możesz zapytać, może to co dla psa, można by i podać kotom ;) Koleś dyplomowany (Dyplomowany Fitoterapeuta/Bioenergoterapeuta/Radiesteta -Specjalizacja Medycyna Naturalna Ludzi i Zwierząt. Członek Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów pod przewodnictwem Dr. Henryka Różańskiego), więc chyba wie co sprzedaje
  5. Aga, takie sztywne wstawanie rano u Tory, były oznaką zwyrodnienia stawów :/ Lepiej zrób prześwietlenie, bo stawy mogą być w takim stanie, że to co podajesz może nie wystarczyć :/ Ja też dawałam glukozaminę, ale to było za mało :( 3 tyg. temu zrobiliśmy powtórne RTG i mamy od weta Caniviton Forte Plus 3 tabl. dziennie, a do tego dostałam też tabletki przeciwbólowe. Bo to co opisujesz jako "zastane" łapki, to właśnie wtedy psa boli i na takie dni mam właśnie tabsy przeciwbólowe ;) A do tego podaję jej jeszcze czarci pazur z imbirem ;)
  6. Ty$, zdjęcie sprzed 6 lat, to Tora mała :D Ola, starszy w przedszkolu, a młodszy właśnie się budzi :P
  7. Chyba jak pies :P
  8. Następnym razem weź ze sobą szampon :D
  9. Zdjęcia nie aktualne , ale one najlepiej pokazują wielkość ;) Ogród: W tle widać żółty dom, to mój. I przy samym domu, mam jeszcze takie podwórko:
  10. Ola, w ogrodzie mamy drewnianą ławkę (6-8osób) i to tam siedzimy jak grillujemy ze znajomymi ;) W podwórku mieliśmy zwykły plastikowy, okrągły, na 4 osoby stół. No ale Theodor jakoś niefortunnie się w tym roku na niego przewrócił i go połamał :/ Patrzyliśmy wczoraj na plastikowe i koszt, to około 70-80 euro. Doszłam do wniosku, że jak mam tyle dać i Theodor znowu połamie, to to jest bez sensu :/ Tym bardziej, że te plastiki są mało wygodne i jak robiliśmy grilla tylko dla siebie, w podwórku, a nie w ogrodzie, to wchodziliśmy z talerzami do domu :D Bogdan, pewnie by kupił plastik ;) Ale ja, jadąc już do sklepu mówiłam, że chcę coś fajnego do siedzenia, a nie zwykłe plastiki :D Dziękuję Aniu :* P.S. Parasol taki:
  11. Oooooooooooooo, jaka miłość :)
  12. Aga, jak kogoś zapraszam, to nie po to, żeby zaraz sobie poszedł :P A jak ktoś będzie u mnie nieproszony, to mu nawet kawy nie zrobię, żeby szybciej wyszedł :D Cieszę się Ola, że Ci się podoba, bo będziesz mogła ją wypróbować osobiście czy wygodna :P Wczoraj wieczorem kupiłam i jutro powinien być kurier :)
  13. Pomieści więcej, ale stół mały, to tylko 120cm :/ Dla ośmiu osób, to tylko, żeby kawę wypić :/ Ja mam w ogrodzie drewnianą ławkę, a to chcę do podwórka ;) I wybieram opcję drugą + parasol :P
  14. Jeszcze to biorę pod uwagę: http://www.ebay.de/itm/Sitzgruppe-Poly-Rattan-Sitzgarnitur-Gartengarnitur-Gartenmobel-Gartenset-6-1-/231948530147?hash=item360135b1e3:g:~bcAAOSw9VZXPCfd
  15. Mnie interesuje zestaw 4+4 ;) W sklepie taki dziś widzieliśmy i kosztuje 599euro :/ Dużo, ale jak za miejsce dla 8 osób, to znowu nie tak drogo ;)
  16. Trzymają się :P Mam wystarczająco kasy na koncie, żeby w końcu nie żałować i kupić fajne meble na podwórko ;) Oglądam coś tego typu: http://www.ebay.de/itm/Poly-Rattan-Gartenmobel-Gartengarnitur-Gartenset-Ess-Sitzgruppe-Sessel-Lounge-/361442491466?var=&hash=item5427a6bc4a:m:mGJ4zOPAnLhYb3TA3hEQ-OQ
  17. Hej :) Kiedyś dadzą ;) A ja właśnie oglądam meble ogrodowe
  18. Dora się sama wykąpała :P
  19. U mnie dziś pies może zapomnieć o spacerze :( Leje od wczorajszego popołudnia. Do tego, dziś już były 2 burze i oberwanie chmury. Dzieci w taką pogodę na dwór nie wezmę, więc Tora dziś tylko podwórkowo :/
  20. Fotek nie zobaczymy :P
  21. Co do środków na pchły, to nie pomogę :/ A zdjęcia śliczne :)
×
×
  • Create New...