Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Tak w dobrym, bo pytała wcześniej Bogdana ;)
  2. 24-30 lipca I to jest moja wina? :P
  3. To dupa, bo ja będę dopiero tydzień później nad morzem
  4. Ja w to nie wątpiłam Aga, bo w wanience lubi się kąpać :)
  5. Aaaaaaaaaaa i zapomniałam :P Byliśmy na basenie ;) Nathan zachwycony. Oczy miał jak 5 zł, rozglądał się, gadał, machał nóżkami.... Jak przyszła pora karmienia, to myślałam, że zaspokoi pierwszy głód i smoka wypluje, bo często tak robi jak jest w obcym miejscu albo coś go rozprasza. A tu niespodzianka, bo zabawa w wodzie tak go wymęczyła, że wypił flaszkę mleka w niecałe 10 minut, a potem poszedł spać :)
  6. I nawet grill był :)
  7. Wpadli dziś znajomi na kawkę i ciasto ;) Nathan dostał pieluchowy torcik :) W środku, oprócz pieluch, były 2 bluzeczki i apaszka ;) Że jej się chciało siedzieć i robić takie "cudo" :D
  8. Francuskie wina wytrawne mogę pić jak wodę :D Są przepyszne :) Szkoda, że nie koniec lipca, bo ja tylko wtedy będę nad morzem :/ Kiedy i gdzie?
  9. Możesz sobie rękę z Bogdanem podać :D
  10. Ola dzieci nie ma, ale dziecięce gadżety na podwórku będą :D
  11. Olu, przecież wspólnie ustaliłyśmy, że tydzień jest ok ;)
  12. Jak najbardziej :) Jestem z krwi i kości :D
  13. Widzisz Angi, mogłaś kupić bilet i przylecieć z Olą ;)
  14. No to już wiem Aga, czemu nie przyjeżdżasz :( Ok, ja znikam spać ;) Dobranoc :P
  15. Najbardziej lubię słodkie lub półsłodkie, białe czy czerwone - bez różnicy ;) Ale tak lubię wina, że pijam praktycznie też wytrawne jak trzeba :)
  16. Rozmawialiśmy dziś o Tobie i Bogdan powiedział, że podziwia Cię za odwagę ;)
  17. A może tak było i kogoś okradliście? :P
  18. Już się oczy zamknęły ze zmęczenia :D Zaraz go zaniosę do góry ;) Cały Theoś :D Tylko nie przesadzaj :P Ty masz się zrelaksować i dobrze bawić, a nie stresować ;)
  19. Ale to tak, że facet ma mieć obcisłe gatki, to często słyszę ;) Nigdy jednak nie spotkałam się z tym, że to kobieta ma mieć "obcisłe" ;)
  20. I dla psów bardziej trwałe ;)
  21. Bogdan też nie umie ;) Poza tym z dziećmi, to ja tylko w małych basenach :P
  22. Dziękuję :* Theo taki debeściak, że jeszcze leży obok na kanapie i nie chce iść spać :D Zobaczymy czy u mnie zrobisz aferę :D :P
  23. Ola, zabierz strój do mnie ;) Może pojedziemy na basen :)
×
×
  • Create New...