Mamy jakieś 3 lata czasu, bo młody musi sam po schodach dobrze wchodzić, żeby barierek nie montować ;) Ale wiadomo, że im szybciej tym lepiej ;) A że strych już ocieplony, a karton-gipsy dostaliśmy za free, to trzeba się już za to brać ;) Bo jeszcze trzeba prąd, ogrzewanie itp. zrobić, więc może się w 3 lata wyrobimy :D