Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. No to Ola, dasz mi się nim pobawić i jak mi się spodoba, to może sobie z Bogdanem zmienimy telefony :)
  2. A u mnie dziś ochłodzenie i w dzień było tylko 21'C :P Dziś się wyśpię :)
  3. Już bym tam siedziała z nogami w wodzie :)
  4. Najbardziej wkurzają mnie komentarze, że Lewy to..., Milik tamto... Ku*wa! Niech się ludzie cieszą, że idzie nam tak dobrze, a nie tylko narzekać potrafią :P Ja też byłam anty, do tych mistrzostw :P Karne, to już było apogeum emocji :D
  5. Na karnych, to ja prawie na telewizorze siedziałam :D Dobrze, że Nathan wtedy spał, to nic mi nie przeszkadzało kibicować :D
  6. Mamy z czego być dumni ;) Od 34 lat nie mieliśmy takiego osiągnięcia. Wtedy zajęliśmy 3 miejsce. Modlę się i życzę naszym piłkarzom, żeby tym razem było przynajmniej 3, a najlepiej 1 miejsce :)
  7. Będziemy prze bookowywać ;) Albo pojedziesz z nami do Polski, za miesiąc :P
  8. Masz taki sam?
  9. Jak Błaszczykowski trafił pierwszą w tym meczu bramkę, to ze szczęścia aż miałam łzy w oczach. W drugiej połowie, jak kibice odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego, żeby zmobilizować naszych piłkarzy, to się szczerze poryczałam Po bramce Szwajcarów i bezbramkowej dogrywce, bałam się, że jednak dziś odpadniemy :( A jak w rzutach karnych, Szwajcarii nie udało się zdobyć bramki, to modliłam się, żeby nasi piłkarze trafili wszystkie 5 ;) I się udało Ja, która piłki nie oglądam, przy tych mistrzostwach obiecałam sobie, że będę oglądać wszystkie mecze z Polską reprezentacją. Kolejny mecz przede mną (nami, bo z Olą) w czwartek ;) Mam nadzieję, że nie ostatni :)
  10. Albo będziesz chciała zostać ;)
  11. Angi, mieści się ten fon do kieszeni?
  12. To jest bezstresowe wychowanie :/
  13. Dzięki dziewczyny ;) Idźcie oglądać mecz i kibicować naszym, bo mamy dogrywkę ;)
  14. 3! całe dzionki i potem jesteś u mnie :)
  15. Szerokiej drogi ;)
  16. Widział ;) Nawet w poniedziałek jak wracałam od koleżanki, to samolot nam przeleciał przed samą maską auta, bo lądował (koleżanka mieszka blisko lotniska ;))
  17. Jeszcze trochę o nauczy się sam wracać na plecy :P Co masz na myśli pod pojęciem "różne główki"?
  18. Tak ;) On chce samoloty zobaczyć :D
  19. Sama chciałabym wiedzieć kiedy to minęło ;)
  20. Tyś, Theoś za 2 tygodnie ma już 4 lata ;) To już kawał chłopa :D I dziękuję :*
  21. Ćwiczymy podnoszenie główki, ale idzie to opornie :/
×
×
  • Create New...