Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Nie, no zawsze możemy sobie zrobić Oktoberfest u szwagra w kuchni :D Nie wiem czemu, ale zawsze jak jesteśmy u niego, to "całe życie" toczy się właśnie w jego kuchni ;)
  2. Ja wpadłam na ten pomysł ponad tydzień temu. Szwagier się ucieszył jak mu napisałam ;) Ale jak dziś był ten zamach, to nie będę ryzykować :/ Tym bardziej, że tam w ciągu 2 tyg. imprezy, przewinie się koło 7-8 milionów ludzi, więc cel idealny dla terrorystów :(
  3. Nie wiem czy będę miała neta :/ Zamach był w Monachium, na Bawarii, 100km od mojego szwagra :/ Za 2 miesiące chciałam jechać do tego miasta na Oktoberfest, ale chyba sobie odpuszczę...
  4. Mamy do przejechania 991km :/ Z czego prawie 300km w Polsce :/ No to chyba się nie uda :(
  5. To mu szelki kup i przyczep do materaca :D
  6. A Theodor teraz jak mu się mówi, że gryzł, to wpada w płacz i tekst "Nie prawda! Ja nie gryzłem!"
  7. To po co wyciągnęłaś szczebelki? Theodor nie miał ich nigdy wyciągniętych. Nathan też nie będzie miał.
  8. Usiadłam z browarem (już wypitym) i z humorem, to szaleję :P To napisz "uwaga szkło", to może dojdzie w całości :)
  9. Staś chyba zaczyna mieć ten etap co miał Theodor jak poszedł do Gabi ;) Jak tylko sytuacja go przerastała, to gryzł :/
  10. Odpoczniesz w grobie :P Podeślij mi trochę jabłecznika nad morze :D
  11. I mam nie widzieć swojego dziecka? Nie ma mowy :mad:
  12. Nie :P A to Twój ślub był?
  13. Aga, na urlopie siedzisz i dogo olewasz :mad:
  14. Zima była łagodna, to i owady są upierdliwe i jest ich dużo :/ U mnie też muchy i to te zielone, bleeeeeeeeeeee
  15. Siemka córka :D Chciałam na wiosnę następnego roku, ale...Sprawa mojego powrotu do pracy w marcu/kwietniu sama się wyjaśniła ;) Najwcześniej kiedy mogę myśleć o powrocie do pracy, jeśli chcę tę samą nianię, co miał Theodor, to lipiec :P Byłam dziś u Gabi z nią porozmawiać na ten temat. Gabi od kwietnia do czerwca jest w Stanach. Już mają wszystko zarezerwowane i zapłacone. Za prawie 15 tyś. euro spędzi 3 miesiące w USA :) Spełniają z mężem swoje marzenie :) I dopiero w lipcu mogłaby wziąć Nathana. Tak więc, będę musiała złożyć wiosną papiery na bezrobotne i zostanę z młodym trochę dłużej niż planowałam ;) Ale dobrze, że wiem to już teraz, to nawet nie będę dzwoniła po nowym roku do mojego byłego szefa i mu nie będę dupy truła :D Dokładnie to ma 4 miesiące i 12 dni :)
  16. Ja niestety nie :/ Jak byłam w Sopocie, to bez psa :P Zdążyłaś do pracy?
  17. Nie tak z dala, skoro widać na piasku ślady opon :P
  18. Wiesz ile ja mam komarów? W tym roku jakaś plaga :/ Co wieczór włączam w pokojach raid, bo inaczej jesteśmy wszyscy pogryzieni. A jak wchodzę nad ranem do kuchni, żeby umyć butelkę, to tylko bzyczenie koło siebie słyszę :D Dzięki :) To na 100% coś neurologicznego. Pytanie tylko czy ze starości czy jakaś choroba :/ Lumpek też był karmiony w schronisku badziewiem. Pani mając 30 kotów, dawała im wszystko co miała, byle tylko nie głodowały. U mnie przez pierwsze 2-3 lata też jadł co mogłam kupić pod ręką w sklepie. Dopiero potem zaczął jadać lepiej ;)
  19. Dzięki, choć przy tych temperaturach w domu (30'C w pokojach ) będzie ciężko :/
  20. Wiem, że miał ;) Ale to on miał posprzątać, a nie słoneczko :P
×
×
  • Create New...