Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Tak sobie myślę, że w takim wypadku wrócę do pracy dopiero we wrześniu :P Bo lipiec/sierpień Theodor będzie mieć wakacje, więc nikt mi nie da od razu urlopu :P Było tak fajnie, że aparat by mi tylko przeszkadzał :P
  2. Ma wyciągnięte szczebelki, to przyjdzie i Cię obudzi :P
  3. Kup sobie zatyczki do uszu :P
  4. Chyba na suficie :P
  5. Po tygodniu odwyku od dogo, miałam chęć pisania :)
  6. Taki półmetrowy, żeby nie mogła się nawet obrócić do niego :P
  7. Za dużo miejsca zajmie :P
  8. Z pół godziny to pisałam :/ A jak się Ciebie bać, jak Ty krojąc chleb sama sobie robisz krzywdę :P
×
×
  • Create New...